Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
53.513
Cevap
663
Favori
3.023.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kalan 6 ayda nasıl durum?

Bende de ailenin yıldızı var ve 1 adet yan oda var. İkisi için de bugün iptal faksı gönderdim. Sizin teklif benim pakete çok benziyor.
  • Arkadaşlar tvim samsung 75nu7100 serisi tvimde commen interface girişi var aparatla takılıyot acaba digitürk modül olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okttay kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Filmin Yıldızı Paketi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam Merhabalar

Olması lazım.

• Merhabalar bende sonunda modül üyeliği aldım biraz önce 4k yayın istiyorum sadece 400. Kanal digitürk 4k eutelsattamı çalışıyor yoksa Türksat uydudada var mı?Türksat uyduda müzik ve belgedel kanalları daha fazla gibi eğer ikiside oluyorsa 4kda Türksat çektireyim

• Merhaba . Ben de geçen sene Metin kardeşimin aracılığı ile n11 den sporun yıldızı aldıydım. Bu ay sona eriyor üyelik . Beni telefonla aramadılar fakat online işlemlerde şöyle bir şey gördüm . Ne oluyor bu ? 139 TL’den devam mı edecek paketim ?

• okttay kullanıcısına yanıt
    35 sanırım tam anlamadım müsait değildim yarın arayın dedim yan odayı anlamadım 12 ay sabit 12 tl mi acaba yarın arasınlar detayli öğreneceğim

• pasorcaprazi kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

3.05 tarihinde iptal olmak üzere iptal talebi verin. Aksi takdirde fatura çıkar.

• Hocam Merhabalar

4k kanalı sadece eutelsat üzerinden izleyebilirsiniz.

• Merhaba Metin Hocam,

Kredi kartlarıyla ödeyenler için maçları izleyemediğimiz dönemde nasıl bir tutum sergiliyorlar?
    En son sadece 2 ay kadar dondurma yapabiliyorduk yanlış hatırlamıyorsam. Aynen devam mı?
  • hocam merhaba

modüllü üyelik hangi paket kaç paraya nereden aldınız?ben hala bulamadım
  • Google digitürk modül yazın çıkıyor hocam.sanırım zaten 1 yer satıyor 249₺ ailenin yıldızı+dizi aldım

• sp@wn kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet doğrudur. Ayrıca 2 ay için 70 TL verip 2 ay tahhütü uzatabilirsiniz.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    O şekilde yapayım o zaman . Ligler daha oynanmaz gibi gözüküyor boşa yüksek tutarlar ödemeye lüzum yok . Teşekkürler .

• pasorcaprazi kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Evet doğrudur. Ayrıca 2 ay için 70 TL verip 2 ay tahhütü uzatabilirsiniz.
    Hocam merhaba,
    Mart sonunda Lig tv ücretinin Nisan ayında alınmaması gerektiği ile ilgili aradığımda. O an için bir çözüm sunamadiklarini söylediler. Şimdi sizin tavsiyenizle tekrar aradım taahhütu 2 ay uzatarak Mayıs Haziran aylarını aile paketi olarak 35₺ /ay faturalayacaklar ama Nisan ayını 129₺ olarak faturaladılar. Mart ayının yarısı ve Nisan ayi hizmet olmamasına rağmen ücretlerini alıyorlar. Şimdi bu uzatma ligin oynanmadığı aylar için mantıklı izlediğimin parasını vereceğim. Ama geçmiş 1,5 ay lig olmamasına rağmen parayı aldılar bu aylar ne olacak bilginiz var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ondemand -- 15 Nisan 2020; 21:8:42 >
  • ondemand O kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Gerekirse tüketici hakem heyetine başvuru yapmanızı öneririm.

• Arkadaşlar merhaba, eutelsat üzerinden digitürk hizmetinden faydalanmaktayım fakat adres değişikliği sonrası 80 TL para bedeli karşılığında digitürk nakil için yeni taşındığım eve geldiğinde sitenin merkezi uydusunda eutelsatin olmadığını yayıyını türksattan alabileceğimi söylemeleri üzerine online işlem merkezini aradığımda işlemin gerçekleşmesi için 02.09.2020 tarihinde bitecek spor ekstra paketli üyeliğimin sıfır üyelik gibi güncel fiyatlar üzerinden 1 yıl uzatılabileceği karşılığında işlemin yapılacağını söylemeleri üzerine kabul etmeyeceğim ve mağduriyetimin giderilmesini ve Türksat üzerinden üyelik bitiş tarihi olan 02.09.2020 tarihine kadar yayınların devam etmesi gerektiğini söylediğimde yapabilecekleri bir durumun olmadığını söylediler kibarca istersen üyeliğini iptali et 500 TL cayma bedeli öde dediler bir diğer seçenek olarak.
    Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım adamlar resmen Türkiye'yi muz cumhuriyeti görüyorlar mağduriyetleri gidermedikleri gibi çözüm odaklıda değiller ben böyle haram para yiyen bir kurum görmedim.

• Taahhüt sürem bitince iptal ettim kurtuldum by by digi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi me3790647 -- 17 Nisan 2020; 0:33:42 >
  • Online işlemlerden yazdım aradılar 2 tane aboneliğim var yıldız dolu paket için 2 ay dondurma ve aylık 65 TL diyor diğeri arçelik paketi n11 den almıştım ona da 2 ay dondurma aylık 35 TL den ayrıca ligler haziran içinde başlayacak ve lig başladığı zaman kanalınız açılacak faturalanma etkilenmeyecek dedi

• 
Sayfa: önceki 16141615161616171618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.