Şimdi Ara

Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? (1212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: torres71 , torres71 , AMC Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48.534
Cevap
577
Favori
2.765.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12101211121212131214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antalyalı.

Son 3 stok,sporun yıldızı aylık 76 tl ye geliyor
    949 tl-33 tl=916 tl (kupon ekle bölümüne sevgili11 yazınca ekleniyor)
    https://m.n11.com/digiturk-sporun-yildizi-paketi-hd-kutu-12-aylik-P308645157
    Teşekkürler bu paketi aldım, sepeti 1046 TL’ye tamamlayıp sevgili11 kuponuyla 1006 TL’ye indirdim. 75 TL n11 bonusu, 10 TL kampanya bonusu da aldım.

6 taksitle ödeme gerçekleşti

Yani aylık ortalama 70 TL’ye falan geliyor bu şekilde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    iyi fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digiturk 4K modüllu paketinden alan var mi.. modülün aktivasyonunu biz mi yapiyoruz..yoksa aktive edipte mi gönderiyorlar.. Ayrıca servis gelip modül icin kurulum yapıyor mu??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba n11 kampanyasini mevcut üyeliğe ekletebilirmiyim

• fbbr10 F kullanıcısına yanıt
    Ekleyebilirsiniz.

Kodu müşteri hizmetleri ne verip ailenin yıldızı kampanyası olarak belirtmeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metin Bilgin -- 10 Şubat 2019; 20:25:34 >
    Sporun yıldızı hediyesi de geliyor degilmi

• fbbr10 F kullanıcısına yanıt
    Alırken detaylı sorun yinede sıkıntı olmasın. Normalde 3 haziran 2019 kadar hediye olması lazım. Teyid ettirin satıcıya almadan önce.

Eurosport 1 ve 2 'nin son durumu nedir?
    Teşekkürler.
  • dülger D kullanıcısına yanıt
    Kaldırılmadı hocam devam ediyor.

Oyle yaptım zaten. Cumartesi günü aradılar kaydı dinlemişler. Kusura bakmayın arkadaşımız sizi eksik bilgilendirmiş. Sizin üyeliğinizde (digitürk sizinle) taahhüt zaten yok. Zam dönemlerinde faturanız zamlı gelir diyorlar.

Peki telefon ile beni arayan arkadaş bana ay ay ödeyeceğim fiyatları söyledi. Bunlarda konuşma kaydında var; neden bana dönemsel zamlardan etkileneceğimi söylemedi; etkileneceksem ay ay ödeyeceğim aylık fatura miktarlarını nasıl söyledi? diye söyledim. Ses yok..

İptal kaydınızı alabiliriz dediler. 2 mart itibariyla iptal talebimi ilettim.

Aman diyeyim.. Bunlar hem yalancı, hem dolandırıcı..Sakın bulaşmayın..
  • En sonun da kurtuldum 12 yıllık üyeliğimi sonlandırdım.. yok kutuya artık para alıyoruz yok fiyatımız en son bu .. şimdi tek derdimiz alet edavatı teslim etmek kaldı.. herşey tamam da kutu içinde ki kabloyu bulamıyorum s.... b... kablo için bakalım kaç para isteyecekler...
  • banban35 B kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam.

• Merhaba arkadaşlar daha önce hiç Digitürk üyesi olmadım. Şu anda evimde D-Smart üyeliğim var. İnternetide dsmartla birlikte alıyorum. Sezonun kalan yarısı ve önümüzdeki sezon için Digitürk almaya niyetim var. Futbolla pek aram yok ama sadece Galatasarayın maçlarını haftada bir izlerim ama Euroleague ve diğer spor kanallarını takip etmek isterim bunları izleyebileceğimiz paketi kaça alırım alırken ne gibi bir yol izlemeliyim bilgi verirseniz sevinirim (özellikle metin beyden)

• chessman68 C kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Taraftar paketi kampanyası ile kredi kartı ile 79 TL den tuttuğunuz takımın maçları +şampiyonlar ligi ve Avrupa Ligi maçları dahil olacak +Euroleague şeklinde mevcut.

Veya sadece Euroleague için ailenin yıldızı (30 TL)+Mini spor paketi (25 TL) toplam 55 TL'ye geliyor faturalı olarak,

Aynı paketi kredi kartı ile 45 tl ye alabilirsiniz.

Veya

19 TL'ye 24 ay tahhüt ile faturalı olarak belgesel kanalları çoçuk kanalları ve yaşam kanalları +bein sports max kanalları dahilinde yayımlanacak olan Euroleague ve şampiyonlar ligi maçları dahil olarak bu paketi alabilirsiniz.

Ayrıca benim üyeliğimi referans göstererek ikimiz de bir ay fatura eğer üyelik almaya karar verirseniz iletişime geçebilirsiniz.

• Bilgilendirme :Teknik servis ücreti 55 TL'ye yükseldi.

Düz fiyata alerjileri var heralde 50 tamam bide 5 liresi var

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Maalesef 😕

Ben bugün farklı bir işlem için aradım. Müşteri temsilcisi bana 4K olayı sadece kutularda var modül de yok dedi. Bana saçma geldi. Sonuçta 4K yayını alan receiver, modül sadece Şifre çözmeye yarıyor. Benim anladığım müşteri temsilcilerinin çoğunun teknik bilgisi son derece yetersiz.

Saygılar

• universteli U kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar,

Modül sadece belli model arçelik, beko ve grundig tvler de geçerli ve 4k dahil.

• 
Sayfa: önceki 12101211121212131214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.