Şimdi Ara

Digiturk Sinyal Seviyesi Çok Az (Servis 240 Lira İstiyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Yaklaşık 10 senedir kullandığımız evdeki Digiturk'umuzun görüntüsü bozulmaya, bazı kanallar kaybolmaya başladı. Bunun üzerine paketimiz kapsamında ''ücretsiz'' hizmet sağlayan servisi çağırdık. Sağolsun ilgilendi, baktı etti. Apartman içinde hattın çok bölündüğünü söyledi. Sinyal güçlendirici önerdi. Adaptöre takılan bu sinyal güçlendiricinin bedeli 240 lira. Tabiki taktırmadım. Daha sonra eskisi gibi bıraktı ve Digiturk ile görüşmem gerektiği bildirildi. Digiturk yapabilecekleri bir şey olmadığını belirtti ancak sinyal güçlendiricinin adaptörsüz olanının 50 lira olduğunu bildirdi. Ben internette baktığımda 20 liraya kadar bu ürünü buldum ancak işe yarar mı bilemiyorum. Ben zaten teknik servis değilim son kullanıcıyım neticede. Şimdiki durum evdeki Digiturk'lerin 2 tanesi çalışmıyor. Diğeri görüntü bir gidiyor bir geliyor vs. Siz ne önerirsiniz? Yukarıdan direkt kablo çektirebilir miyim? Telefondaki arkadaş ayrı anten takmayı önerdi ama oturduğum yerde böyle bir uygulama yok. Yoksa 20 liralık ürün iş görür mü? Dediğim gibi sinyalin bu denli düşmesinin nedeni kablonun 10-12 defa bölünmesiymiş. Ama enteresan olan böyle bir durum 10 senedir yoktu. 1 hafta önce ortaya çıktı...

• Digitürk servisleri türkiyenin en kazıkcılarıdır banada 5 liralık splıtterı 90 liraya geçirmeye çalışmıştı bi tane uyducu bul hallet 20 liraya kaparsın en kabadayı 30 lira.
  • ayni sekilde bizim de son zamanlarda cok fazla sekilde hd kanallar kayboluyor, kabloyu cikarip takinca ve bastan kurulum yapinca duzelebiliyor.

ben de servis cagirsam aynisini diyecek demekki, siz bir sonuc alirsaniz yazarsaniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin cihaz bozuk antwn deyil sen ne yap biliyomusun elektrik prizine bi fiş tak ucunuda kes uydu alıcısının içine ver cerayanı yansın cihaz ücretsiz değiştiriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

http://www.atlantashop.com.tr/AL-02-Sinyal-Guclendirici-20-DB,PR-76.html şu ürünü alıp denemenizde fayda var.

Bende bu ürünü kullanıyorum işi yarıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.