Şimdi Ara

digiturk next kampanyasi 499 tl (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.829
Cevap
40
Favori
165.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu cihazdan memnun değilim açıkcası.donmalar sinyal problemleri sürekli kolay kurulum yapın uyarıları bıktırdı beni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rush10

Ben bu cihazdan memnun değilim açıkcası.donmalar sinyal problemleri sürekli kolay kurulum yapın uyarıları bıktırdı beni

Sizdedemi aynı problem ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Ben bu cihazdan memnun değilim açıkcası.donmalar sinyal problemleri sürekli kolay kurulum yapın uyarıları bıktırdı beni

Var olmaz mı.kabloları çıkarıp takıyorum bir müddet düzelir gibi oluyor sonra yine aynı problem.maç esnasında da görüntü durma ve atlama gibi problemler var 31.kanal çoğu zaman çalışmıyor.anlamadım ki nasıl bir alettir

• Arkadaslar bende yayın konusunda hicbir sıkıntı yok ama bu kadar kişi sıkıntı yaşıyorsa belliki cihazda bir sorun var umarım kısa sürede çözülür.

• İlk günlerde kartı güncelleme sorunu oluyordu digitürk müşteri hizmetlerini aradım cihaz değişimi yapalım dediler.Sonra kart güncellemesini hızlı yapmaya başladı 1-2 dk içinde yapıyordu.Şimdi hiç bir sorunum yok cihaz değişimini gerek duymadım.Sorunu olanlar cihaz değişimi talep edebilirler.
  • quote:

quote:

quote:

Var olmaz mı.kabloları çıkarıp takıyorum bir müddet düzelir gibi oluyor sonra yine aynı problem.maç esnasında da görüntü durma ve atlama gibi problemler var 31.kanal çoğu zaman çalışmıyor.anlamadım ki nasıl bir alettir

Hocam bende çok ilginç bir durum var..

Bizim çatıda 2 çanak var , kendi çanağımız.. Biri türksat'a biri hotbird'e bakıyor..

Türksat'a bakan çanakta 2 li lnb var.. 1 çıkışından salona , 1 çıkışından benim odaya iniyor..

İşin ilginçliği buradan sonra başlıyor..

Digiturk benim odada sorunsuz çalışırken , hiçbir hata vermiyorken , salona aldığımız zaman bir süre sonra sinyal hatası alıyoruz. Önce ordada çalışıyor ama sinyal hatası veriyor..

Sıfırdan kurulum yapmaya çalışıyoruz salonda kurulmuyor.

Odaya alıyorum aleti kurulum yapıyor..

Ben LNB'den olduğunu düşünüyorum.. Digiturk ten servis talep ettim hala gelmediler..

Yarın bir daha arayacağım..

Arkadaşlar sizce sorun neden ???

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bende çok ilginç bir durum var..

Bizim çatıda 2 çanak var , kendi çanağımız.. Biri türksat'a biri hotbird'e bakıyor..

Türksat'a bakan çanakta 2 li lnb var.. 1 çıkışından salona , 1 çıkışından benim odaya iniyor..

İşin ilginçliği buradan sonra başlıyor..

Digiturk benim odada sorunsuz çalışırken , hiçbir hata vermiyorken , salona aldığımız zaman bir süre sonra sinyal hatası alıyoruz. Önce ordada çalışıyor ama sinyal hatası veriyor..

Sıfırdan kurulum yapmaya çalışıyoruz salonda kurulmuyor.

Odaya alıyorum aleti kurulum yapıyor..

Ben LNB'den olduğunu düşünüyorum.. Digiturk ten servis talep ettim hala gelmediler..

Yarın bir daha arayacağım..

Arkadaşlar sizce sorun neden ???

hocam digitürk servis için ücret talep ediyor artık bunlara 1 kuruş bile vermek istemiyorum.bilmiyorum neden olduğunu ama bu cihaz normal değil

• benim cihaz da sıkıntılı. sürekli sinyal hatası, kolay kurulum yap, fişi çek vs uyarıları.

Bıktım valla. Bulaşmayan hiç almasın. Uydu alıcısı çok kalitesiz.
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    Hocam çatıdan lnb den kabloları yer değiştirin. Bu sefer odada çalışmayıp salonda çalışırsa lnb çıkışı arızalı, durum değişmez ise salona gelen kablo arızalı, salona turksat Hotbird diseqc üzerinden bağlıysa diseqc arızalı olabilir. Sinyali arttırmak için çanağa ince ayar gerekiyor olabilir.

Cihazın Tuner inin güçsüz olduğu zaten belli. Doğrudan lnb ye bağlandığı zaman pek sorun olmuyo bence.

• Linkteki alet işe yarar mı acaba bu sinyal sorununu giderme konusunda?

http://www.hepsiburada.com/atlanta-al-02-in-line-sinyal-guclendirici-20-db-p-EVATLANTAAL02

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendeki gün içerisinde 3-5 kez kilitlenme sorunu üzerine geri yolladığım next cihazını yenisi ile değiştirip tarafıma gönderiyorlarmış, bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Arkadaslar elimde eutelsat uyeligi vardi iptal icin fax cektim, az once aradilar, eutelsat icin yuksek rakam cekince kabul etmedim, bunun uzerine turksat uyeligi icin teklif verdiler, ilk 2 ay 8 tl, hazirana kadar 58 tl, haziran ve temmuzda fiyat dusurecekler, agustosta yine 58 tl, aylik 40 tl ye geldigini soylediler...
    Pakette, sampiyonlar paketi, belgesel ve ulusal hd... Ayni zamanda lig tv hd de 12 ay boyunca hediye...
    Uyeligi devretme oluyormus,
    P.tesi arayacaklar detaylari konusacagim...
    Uyeligi bu sekilde isteyen varsa pm atsin..
    Bende turksat uyeligi mevcut... Digerini ya iptal edecegim yada birileri faydanir belki...
    Senelik 480 tl ye geliyor ve lig tv hd acik...
    Sadece cihaz mulkiyeti digiturkun...cihaz humax 9505...sorunsuz calismaktadir..hemm eutelsat hem turksat uyelikleri desteklemektedir...

Hocam ben devir olabilirim üyeliğinizi fiyat iyiymis bence

• quote:

Orijinalden alıntı: sadist26

quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Arkadaslar elimde eutelsat uyeligi vardi iptal icin fax cektim, az once aradilar, eutelsat icin yuksek rakam cekince kabul etmedim, bunun uzerine turksat uyeligi icin teklif verdiler, ilk 2 ay 8 tl, hazirana kadar 58 tl, haziran ve temmuzda fiyat dusurecekler, agustosta yine 58 tl, aylik 40 tl ye geldigini soylediler...
    Pakette, sampiyonlar paketi, belgesel ve ulusal hd... Ayni zamanda lig tv hd de 12 ay boyunca hediye...
    Uyeligi devretme oluyormus,
    P.tesi arayacaklar detaylari konusacagim...
    Uyeligi bu sekilde isteyen varsa pm atsin..
    Bende turksat uyeligi mevcut... Digerini ya iptal edecegim yada birileri faydanir belki...
    Senelik 480 tl ye geliyor ve lig tv hd acik...
    Sadece cihaz mulkiyeti digiturkun...cihaz humax 9505...sorunsuz calismaktadir..hemm eutelsat hem turksat uyelikleri desteklemektedir...

Hocam ben devir olabilirim üyeliğinizi fiyat iyiymis bence

Merhaba, maalesef uyelik iptal edildi..
    Biraz erken yazsaydiniz olabilirdi..

• rush10 R kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum hocam bu cihazdan ben de memnun kalmadım merkezi sistem uydu var diğer odadaki dsmartta hiçbir sorun yokken next te sinyal azalması diye hata alıyorum ama işin garip tarafı digitürk türksat kurulumu yapınca sadece ligtv kanallarını buluyor. Hotbird aramasında ise hiç bir sorun yok. Aynı odada eski sd digitürk cihazı ile böyle bir sorun ile hiç karşılaşmamıştım.
  • Flash belleğe kaydettigim programları izlerken takılma atlama donma yaşıyorum. Ayni sorunu yaşayan var mi acaba?Görüntü kesik kesik geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamyigit

Flash belleğe kaydettigim programları izlerken takılma atlama donma yaşıyorum. Ayni sorunu yaşayan var mi acaba?Görüntü kesik kesik geliyor.

Aynı sorunu yaşıyordum. Kullandığınız flash bellek en az 8 gb olmalı ve fat32 olarak biçimlendirilmiş olmalıdır.
  • Flash bellek dediginiz gibi 8 gb ve fat32 ama sorun devam ediyor. Anlayamadım. Sizin sorun bitti mi

• quote:

Orijinalden alıntı: tamyigit

Flash bellek dediginiz gibi 8 gb ve fat32 ama sorun devam ediyor. Anlayamadım. Sizin sorun bitti mi

Evet sorun kalmadı. Takılma falan olmadan kayıtları izleyebiliyorum. Yazılımsal olabilir belki sorun. Bilemeyeceğim.
  • Hic kayit yapmadim..
    Mac yayinlarinida kayit yapabiliyormuyuz..

• Arkadaşalr bizim NX2 deki İQ ile film vs izleyebiliyormusunuz? Aniden filmin ortasında atıyor? Nette bir sorun yok,benzer durumu yaşayan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.