Şimdi Ara

Digiturk Neden bu kadar pahalı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
5.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süper Lig fenerbahçe 47TL Digiturk Giriş Paketi HD 29TL + 20TL Spor Extra + 5TL Bundesliga ligi (sporseverpaketi) 101TL ''Faturanız 100TL'yi geçiyorsa'' VIP logosu gelecektir. DIGI VIP müşterisi olursunuz kazık :) Digi play'dan 20TL Spor extra giriş çıkış ücreti de yok :D
  • Ben digitürkü diğerlerinden 4k kanalları fazla olma farkından dolayı pahalı olduğunu düşünmüştüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse Digiturkte 22TL ye giriş paketi izlemiyor. Baktığımızda tüm platformların liste fiyatı fahiş ve yüksek görünüyor, fakat çeşitli teklif ve kampanyalarla bu fiyatlardan çok daha ucuza izletiyorlar.
  • Yaw arkadaslar diguturk aldim ee hic bi kanal yok normal uydudaki kanallar var simdi yoktan yere para vermedigim kanallara parami verecem sinama paketi alsam ustune birde 20 lira felan diyo ulan sadece 20 alsa ya ben saten normal kanallari izliyordum bana faydasi ne simdi biri yardimci olsun bugun aldim diguturk ne safim ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suan iptal ettim bugun aldim bosa neden 25 lira verem ne anladim ki musteri hizmetlerini aradim iptal edin dedim tmm dediler cihazlarida aldiginiz yere birakin dedi sorun suki superonline netide kurmaya bu hafta gelecekler gelirlermi diguturk le beraber almistim

• Ülkemiz zengin bir ülke bir taraf ayda 5-10 lirayı arar(Suriyeliler) diğer taraf keyif için 100 lira basar

Neden bastın diyemeyiz
    Her fiyatın alıcısı vardır

Ama haklısın platformların fiyatı baya kazık
    Misal tivibu digiturk dsmart giriş paketlerini BEDAVAYA verse ne olur? Sadece cihaz parası alsınlar o kadar.
    Ne kaybederler bi düşün

• Hocam, Digiturk'e taahhüt beyan ettiğinizde Ulusal kanallar (şifresiz uydu kanalları) 29TL'ye faturalanır. Digiturk ön ödemeli çalışır sana 58TL fatura çıkacaktır tahminim. Cayma bedeli ve indirim bedelleri toplamınıda düşünürsek (2yıl) TURKCELL Supernoline'da 2 yıl cayarsan ondan da 500TL kayıp edersin 2 firma toplam. LİG TV bağlatsaydın iptal etmeyip 76TL Digiturk ozaman.
  • +7 TL Digiturk HD aboneliği ile 29**

TURKCELL ayrı bir firma, ayrıca taahhüt cayması için Superonline'a telefon edip onlara da cayma bedeli ödeyeceksin 24ay** cayma + inidrim bedellerinin toplam ücretleri faturana yansır üyelik biter.
  • hem pahalı hemde boş bu digitürk...
  • işi bilirseniz, çok ucuza izlersiniz

1 yıl Şampiyonlar Lig TV HD yayın
    1 yıl sagemcom Plus IQ Kutu Hediye
    1 yıl Çocuk, Sporsever, Belgesel Kanalları Hediye
    4 ay Film , Dizi Kanalları Hediye

- ilk 6 ay 34,99 TL

- mayıs ayı 76,00 TL

- haziran, temmuz, ağustos ayları 42,00 TL

- eylül ve ekim ayı 76,00 TL

Bu şartlarda 1 yıl ödenecek toplam rakam; 563,94 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 8 Kasım 2016; 9:38:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Süper Lig gelecek sene büyük ihtimalle el değiştirecek Digi de gider ayak ne kâr edersem diye düşünüyor işte.

araplar digitürk'İ almış ve süper ligi alamayacaklar ha

hocam digitürkün yeni sahibi dünyanın en zengin insanlarından
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Süper Lig gelecek sene büyük ihtimalle el değiştirecek Digi de gider ayak ne kâr edersem diye düşünüyor işte.

Türk Telekom şu krizi atlatırsa digiyi zorlar hocam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Türk Telekom şu krizi atlatırsa digiyi zorlar hocam.

hocam zorlasa zorlasa ne kadar çıkabilir,araplarda ise para sınırsız gibi bişi :D Adamlar barçaya bile neymar'I psg'ye getirtmek için 500 milyon euro önerdi.Sadece neymar için bu kadarsa

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam türk telekom da arap

• quote:

Hocam türk telekom da arap

doğru türk telekomun %50 hissesi araplarda ama ben genede digitürk'in kaptıracağını düşünmüyorum.Şuan dünyadaki bütün prestijli ligler bein media spor kanallarında var zaten süper lig 'de olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 8 Kasım 2016; 20:54:57 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Bol çekişmeli olacak aklı varsa D-Smart ve Turkcell hiç katılmasın

• Digiturk 321.000.000$'a aldı.
    Türk Telekom 320.950.000$ teklif etti. 50.000$'la Digiturk aldı en son ihaleyi
  • İngiltere ligi ;
    Digiturk, TURKCELL TV+, D-SMART'da 3 yıl var zaten.
  • quote:

Bol çekişmeli olacak aklı varsa D-Smart ve Turkcell hiç katılmasın

evet türk telekom da zorlayacaktır baya ,rekor fiyatlara çıkabilir belki açık arttırma da ihale
  • Bence, Digiturk alsın.

LİG TV 4K bile var 399.kanalda
    2160p kalitede 1 maç var haftada.

Hiç biri 4K lig vermez Digiturk 4K'yıda sadece Samsung UHDTV'lerde izliyebiliyorsunuz.

Bence Türk Telekom internet altyapsını düzeltsin boşversin süper ligi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.