Şimdi Ara

digiturk mü? dsmart mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
5.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki DT ye taş atanlar acaba DS nin servisimiz yok siz bir uyducu bulun dediğini biliyormusunuz.
    Ben kullanıyorum ve biliyorum.
    DT ye bugüne kadar servis parası ödemedim. Ne zaman arasam anında ilgilenildi. Kullanıyorum biliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: taşkafa

Burada Dijitürk ü tavsiye eden arkadaşlar sadece paketleremi para ödüyorlar ? Paket parasıyla iş bitiyormu ? Zırt pırt sebepsiz nedensiz kesintilerde servislere soyuluyorlarmı ? Her servis arayınca >> 20 Lira verirseniz geliriz...<< Deniliyormu ? >> Bizi aradıgınız için çok teşekkür ederiz...Hemen gelip hallediyoruz...Para falan aslaaa.....Bu bizim görevimiz....<< . Diyorlarmı ?...Bu konuda üç beş cümle yazarmısınız ? Bilmeyen arkadaşlarımız bilgilensinler...Ben epeyce yazdım....Saygılarımla..

helal olsun ya ne güzel yazmışsın

+ 1 milyon bilmem kaç diyorum :D

• quote:

Orjinalden alıntı: kankys

quote:

Orjinalden alıntı: taşkafa

Burada Dijitürk ü tavsiye eden arkadaşlar sadece paketleremi para ödüyorlar ? Paket parasıyla iş bitiyormu ? Zırt pırt sebepsiz nedensiz kesintilerde servislere soyuluyorlarmı ? Her servis arayınca >> 20 Lira verirseniz geliriz...<< Deniliyormu ? >> Bizi aradıgınız için çok teşekkür ederiz...Hemen gelip hallediyoruz...Para falan aslaaa.....Bu bizim görevimiz....<< . Diyorlarmı ?...Bu konuda üç beş cümle yazarmısınız ? Bilmeyen arkadaşlarımız bilgilensinler...Ben epeyce yazdım....Saygılarımla..

helal olsun ya ne güzel yazmışsın

+ 1 milyon bilmem kaç diyorum :D

+ sonsuz :D

• Zamanında 1 kutulu 5 tanede modüllü Digiturk üyesiydim Samanyolu Tv'yi kanal listesinden çıkarttığı aynı gün bütün üyeliklerimi iptal ettirdim ertesi gün bilmem hangi bölümün müdürü beni aradı iptal sebebini sordu anlattım ve beni ikna edemedi sonuca gelirsek Digiturkte teknik olarak hiçbir sorun yaşamadım gayet memnundum tekrar üye olmayı düşünüyordum o aralarda d-smart çıktı üyelik ücretide olmayan bir platform olduğu için hemen aldım

Fakat kazın ayağı öyle değilmiş üyelik ücreti ödemezsen birkaç kanal hariç standart uydu alıcısından farkı yok tek teknik sorunum alıcı uzun süre çalıştığında ısınıp kilitleniyor fişi çıkarıp takmak gerekiyor bununda sonucuna gelirsek makine bozulsun tekrardan almayacağım

ne zamanki isteyenlere kutularını alma şartı koymadan sadece üyelik kartlarını satmaya başlarlar (Pek mümkün görünmüyor ama) o zaman tekrar üye olurum.

• kanal 7 yi de çıkartması lazım bence . gereksiz kanal bunlar :D

hemen abone olurum o zaman ..
  • quote:

kanal 7 yi de çıkartması lazım bence . gereksiz kanal bunlar :D

Donanımhaber gibi seviyeli bir ortamda, sizin gibi binbaşı rütbesi almış bir üyenin daha ciddi bir yorumda bulunmasını beklerdim...
    önemli olan kanalın gerekli yada gereksiz olması değil hangi sebepten ötürü platformdan çıkarıldığıdır, öneclikle bunun sebebini araştırın
    altta size bir haber linki veriyorum umarım açıklayıcı olacaktır özellikle son satırı

http://www.tumgazeteler.com/?a=1528690

• seviyesiz olacak bir yorum yazdığımı sanmıyorum. kendi görüşümü belirttim. binbaşı veya onbaşı olmam birşeyi farkettirmez.

hangi sebeple platformdan çıkartıldığı hiç ama hiç umrumda değil inan ki.. herkesin fikri değişik olabilir. bu benim fikrim...

o kanalların olmadığı her platform benim için platformdur.. mesela ben uydu kullanıyorum kendi platformumu yaratıyorum ve o kanallar benim kanal sıralamam da asla olmuyorlar .. çünkü siliyorum..

bu da beni bağlar..

sanırım şimdi ciddi bir yorum olarak algılayabiliriz bu mesajımı.. amacım ikili tartışmaya girmek değil.. dediğim gibi bu görüş beni bağlar.. ötesi de beni ilgilendirmiyor zaten..

saygılar, iyi forumlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: birinsan

quote:

Donanımhaber gibi seviyeli bir ortamda, sizin gibi binbaşı rütbesi almış bir üyenin daha ciddi bir yorumda bulunmasını beklerdim...
    önemli olan kanalın gerekli yada gereksiz olması değil hangi sebepten ötürü platformdan çıkarıldığıdır, öneclikle bunun sebebini araştırın
    altta size bir haber linki veriyorum umarım açıklayıcı olacaktır özellikle son satırı

Türkiye ratingi digitürkü ilgilendirmez. Digikutu sahipleri ne kadar izliyor bu kanalı o bağlar digitürkü. Rütbeleri de fazla ciddiye almayın bu kadar.

Kanal7'nin de çıkarılması gerektiğine kesinlikle katılıyorum. Belli başlı bir kaç kanal ki bir cemaatin kanallarıdır her fırsatta Türk Ordusuna sövecekler, Cumhuriyete ve kurucusuna saldırılara odak olacaklar, bir de tüm bunları din kılıfı ile yaparken Deniz Feneri paralarını iç edecekler, çocuk tacizcisi hüseyin üzmeze sahip çıkacaklar biz de bu adamların tv'lerini evimize sokacak çoluk çocuğumuza her türlü ahlaksızlığı yapıp da din kılıfına sokarak dinime hakaret edenleri, askerini arkadan vuranları izleteceğim- örnek model yapacağım bir de üstüne digitürke aidat ödeyeceğim... Yok ya... Bence olmamalı bu kanallar. Gerçi çıkarılma sebebi kira anlaşmazlığı ama esas farklı sebeplerden ötürü çıkarılmalılar....

Bir diğer bakış açısı ile de umarım tüm ulusal kanallar platform bünyesinden çıkar. O zaman DT tıpış tıpış Türksat uydusuna gelir. Şu anda gelmiyor çünkü kanallardan da kira alıyor yayın için. Artı çanak çevirmenin külfeti yüzünden aboneliklerini devam ettiren üyeler var. Star ile Kanal D digitürkten çıksa digitürk bu eytelsatw3 inadında fazla diretemez...

• NETEKİM 80 ihtilali meyvelerini vermeye başladı
  • @taşkafaya katılıyorum. Kablo tv en temizi ama d-smart mı digiturk mu dersen. digiturk derim. 6 ay filan kullanmıştık. Bi sorun olduğunda ücret istediklerini hatırlamıyorum. Belki tanıdık olduğundan olabilir
  • quote:

seviyesiz olacak bir yorum yazdığımı sanmıyorum. kendi görüşümü belirttim. binbaşı veya onbaşı olmam birşeyi farkettirmez.

hangi sebeple platformdan çıkartıldığı hiç ama hiç umrumda değil inan ki.. herkesin fikri değişik olabilir. bu benim fikrim...

o kanalların olmadığı her platform benim için platformdur.. mesela ben uydu kullanıyorum kendi platformumu yaratıyorum ve o kanallar benim kanal sıralamam da asla olmuyorlar .. çünkü siliyorum..

bu da beni bağlar..

sanırım şimdi ciddi bir yorum olarak algılayabiliriz bu mesajımı.. amacım ikili tartışmaya girmek değil.. dediğim gibi bu görüş beni bağlar.. ötesi de beni ilgilendirmiyor zaten..

saygılar, iyi forumlar..

Sizinle aynı fikirdeyim, bir TV kanalının gerekliliğini vurgulamak ne kadar normal ise gereksizliğini vurgulamakta aynı oranda normaldir. Önemli olan o görüşü belirtebilecek ve karşı görüşede katlanabilecek kadar medeni olabilmektir. Söz konusu yayınlar benim yayınlarımın arasında da bulunmaz, çok doğaldır ki herkes istediği yayını izler...

• quote:

Orjinalden alıntı: engunaydin

quote:

Orjinalden alıntı: birinsan

quote:

Türkiye ratingi digitürkü ilgilendirmez. Digikutu sahipleri ne kadar izliyor bu kanalı o bağlar digitürkü. Rütbeleri de fazla ciddiye almayın bu kadar.

Kanal7'nin de çıkarılması gerektiğine kesinlikle katılıyorum. Belli başlı bir kaç kanal ki bir cemaatin kanallarıdır her fırsatta Türk Ordusuna sövecekler, Cumhuriyete ve kurucusuna saldırılara odak olacaklar, bir de tüm bunları din kılıfı ile yaparken Deniz Feneri paralarını iç edecekler, çocuk tacizcisi hüseyin üzmeze sahip çıkacaklar biz de bu adamların tv'lerini evimize sokacak çoluk çocuğumuza her türlü ahlaksızlığı yapıp da din kılıfına sokarak dinime hakaret edenleri, askerini arkadan vuranları izleteceğim- örnek model yapacağım bir de üstüne digitürke aidat ödeyeceğim... Yok ya... Bence olmamalı bu kanallar. Gerçi çıkarılma sebebi kira anlaşmazlığı ama esas farklı sebeplerden ötürü çıkarılmalılar....

Bir diğer bakış açısı ile de umarım tüm ulusal kanallar platform bünyesinden çıkar. O zaman DT tıpış tıpış Türksat uydusuna gelir. Şu anda gelmiyor çünkü kanallardan da kira alıyor yayın için. Artı çanak çevirmenin külfeti yüzünden aboneliklerini devam ettiren üyeler var. Star ile Kanal D digitürkten çıksa digitürk bu eytelsatw3 inadında fazla diretemez...

Evt bu kanalların hiçbir platformda boy göstermemesi lazım...Bir de D-Smart'ta 27 ve 28.kanala koymuşlar...Hayret ediyorum D-Smart'a...

• Yaklaşık 3 senedir DT kullnıyorum,16 aydır DT+ aktif.NG HD oldukça başarılı buldugum bir kanal bu platformda.Ama asıl kullanım amacım HD Ligtv idi.Lig tv+DTplus receiver=107 ytl gibi bir rakam ödüyordum.(yan oda kampanyasıda buna dahil)Baktım ligler bitiyor.Taahütümde sona eriyor.Hesap kitap derken sadece NG HD ve Eurosport HD olmak üzere normal kanalların bulundugu en küçük paket ve DTplus receiverı bana 52 ytl gibi bir rakama geliyor.Normal anten ile izlenebilcek kanalların dışında bahsettiğim 2 HD kanal için bu meblağ çok geldiğinden Dsmartı araştrdım ve bugün baglattım.
    Dsmart da özellikle izleyeceğim kanalların bulunmasının yanı sıra uefa ve yazın hazırlık maçlarını veriyor olması bir artı bnm için.Diğer yandan HD receiver sahibi oldum ve tüm kanalların aktif oldugu full HD paketi ile abone oldum. 1mb hız 4gb limitli 24 ay kullanımlı internet aboneliğinide buna ekleyin = 24*69 ytl.
    HD yayın henüz tam anlamıyla izleyemediğim için kıyaslama yapamayacgım ancak SD yayınlarda çok daha fazla başarılı buldum Dsmartı!!!Kanal çeşitliliği yine oldukça fazla.
    Dsmartı bu rakam ile seçerken verilen interneti hesaba bile katmadım.Çnkü bu rakama hem daha iyi hem daha çeşitli yayın alıyorum.En iyiside 3 senedir DT üyesi oldugum halde receiverı teslim ederken ki etmesemde o cihaz sadece DT çalıştryor(receiver olarak Dsmartın receiverından daha kaliteli)!!!Dsmart da HD receiver bnm oluyor ve 2 yıl sonra dilediğim gibi kullanmaya devam edeceğim aylık ücrete taabi olmadan...
    İllaki 2 sininde kullanıcılarına yönelik -/+ ları vardır.Herkesin zevki sonuçta farklılık gösterdiğinden DT mi Dsmart mı denen sorunun cevabını herkes değil sadece kullanıcının kendisi verebilir!!!

• bi uydu alıcısı al bide maçlara düşkünsen lig tv tamamdır. d smart ii deil kanalların çoğu şifreli d smart aldığımız halde
  • arkadaslar bende yaklasık 3 yıldır DT kullanıyorum. movımax kanalların acık oldugu aıle paketını kullanıyordum. bu yıl ılk defa lig tv aldım. onuda kamu personelıne ve emeklısıne sectıgı paketı 1 yıl % 50 ındırımlı kullanıyorum kısacası aıle paketı ve lıg tv ye 40 tl gıbı bır para oduyorum. fakat fark ettimki lig tv yi bosuna almısım. ayda seyrettıgım mac 3-4 ten fazla degil. movımax kanallarında arasıra cok guzel filmler cıkıyor. ama oda son zamanlarda bozmaya basladı sanırsam. hele yazın fılmlerın kalıtesı ıyıce dusuyor. acaba d smart alsam yine film zevkini yasayabilirmiyim? bu konuda tavsıye edermısınız?
  • film için sınırsız internet bağlantısı tavsiye ederim..

en kaliteli en güzel filmleri kendi zevkinize göre indirip , istediğiniz saatte izleyebilirsiniz.. sırf film için bence ne digiturk alınır ne de d-smart
  • evde zaten sınırsız ınternet var. ınternetten de film indirip dvd ye felan kaydetip izliyorum. esım genellıkle dızı felan ızlıyor tv de . hafta da dt den ızledıgımız fılm sayısı 3-5 gecmez oda cogu tekrar zaten. kısacası sen bana ıptal et dıyorsun oylemı? pekı yenı bu tarıfeye gectım ve eger ıptal edersem bı dunya fark alırlar gıbıme gelıyor?
  • şöyle söyleyeyim sana lig tv li paket aldım adam gibi izlemiyorum demişsin.

sinema var 3-5 tane izliyorum demişsin..

peki ben sana sorayım şimdi digiturk e abone olup ne izliyorsun.. en çok izlediğin kanallar bence ulusal kanallardır yanlış mıyım ?

o zaman bir tane uydu anteni alırsın ve takarsın paşa paşa izlersin sadece aldığında ücretini vereceksin bir daha abonelik parası yok..

sınırsız internetim var demişsin.. mükemmel işte.. istediğin filmi indir izle.. kendi zevkinize göre kendi saatinize göre ayarlayacaksınız.. kaldı ki internetteki çoğu film daha d-smartta veya digiturk te oynuyor olmuyor.. yep yeni filmler.. hepsi sınırsız internetine dahil olacak..

ben de zamanında vardı digiturk adam gibi izlemiyordum sinema paketim vardı.. gittim kapattırdım.. Allahtan akıllı davranmışım.. sonra normal uydu taktırdım ulusal kanallar yetiyor bana.. çünkü sınırsız internetim var istediğim filmi , kaçırdığım herhangi bir diziyi indirip müsayit olduğumda izliyorum .. kısacası sinema paketinin alasına sahip olmuşum ben :)

yani izlemiyorum diyorsan digiturk e verdiğin paraya yazık günah derim.. hatta d-smart bile gereksiz..

ama lig tv izlerim her gün oturur film izlerim ben izlemesem eşim muhakkak izler diyorsan o zaman aboneliğini devam ettir.. ama sen öyle de demiyorsun 3.5 film için 3.5 maç için değer mi sence ? bence değmez..

saygılar.

• cvp ıcın tesekkurler arkadasım
  • bazen sinir ediyor adamı. Ancak yinede D Smart
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.