Şimdi Ara

Digiturk Modül (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.143
Cevap
45
Favori
153.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    galiba kayıt özelliği kutu falan veriyorlar onun ücreti zaten seçtiğinizde kutu değişikliği yapılacaktır diyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fener16 kullanıcısına yanıt

Merhaba! Hocam bende modül üyelik için 4k yayını bekliyordum.

Forumu okuyunca hemen müşteri hizmetlerini aradım ve 12 aylık 4k üyeliği 60 tl ye satın aldım. Aylık üyelikte daha sonra fiyatı arttırırlar diye 12 aylık aldım.

kanalda hemen açıldı. Bakalım fenerbahçe Beşiktaş maçını iple çekiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mstfshnksk -- 25 Eylül 2022; 15:59:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mstfshnksk M kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Müşteri hizmetleri 60 tl yıllık üyeliği bulana kadar dumura uğrattı 120 tl gözüküyor onaylıyormusunuz diye sordu
    Neyse sonunda çift tıklayınca altta 60 tl fiyatı görmüşde yaptı şükür artık müşteri hizmetlerini 1-2 yıl aramak istemiyorm o kadar bilgisizlerki ama onların günahı yok onlarada duyuru yapılmamış dediğiniz gibi 2 ekim pazar 20:00 ye saatleri kuralım çok ama çok güzel iki takımında goller atacağı enfes bir maç bekliyorum🙋‍♂️ Digiturk Modül

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• kutuyu modülle değiştirmek için müşteri hizmetleriyle konuşunca 120 tl ücret çıkardı, kabul etmedim ben de :(

• Bende de modül var 25 TL çıkıyor çözüm nedir

Nihayet bende yapabildim

• djangobjk kullanıcısına yanıt

Müşter hizmetlerini arayıp isteyin

• Modül için başvurdum bugün geldiler ama kurulum yapamadı.

Acaba TV mi uyumlu değil? 3-4 yaşında anca var model, GRUNDİG 32 VLE 6565 BL.....CI uyumlu olduğu yazıyor.

• chngr28 C kullanıcısına yanıt
    Sorun neydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chngr28 C kullanıcısına yanıt
    Hocam servis calisanlarinin bazıları modul konusunda tam bilgi sahibi olmayabiliyor. Bana gelende bilmiyordu ben tarif ettim uzun yillar kullandigim icin kurulum gerceklesti. Talebinizi yineleyin Tv destekliyorsa.

• tgezer kullanıcısına yanıt

Modülü taktık, 77.kanalda modül kurulum...v.b. aklımda değil bir seçenek geldi ama geldi.Ama bastık ilerleme filan olmadı....Fabrika ayarlarına aldık yine olmadı.

Hocam türksat için satış yok eutelsat için var dediler sizde de öyle mi durum. Yanlış bilgilendirmemi acaba.

• djangobjk kullanıcısına yanıt
    Çözüüm yeniden arayıp başkasını aramak :) ben 2. aramada bilen birisine denk geldim bazısı 5 veya 6. kişide denk getiriyor. Bazısı yok diyor bazısı kutulu üyelik fiyatı (25tl) veriyor.

Bilmiyorlarsa inad ediyorlar çünkü ısrar etmenin bir anlamı olmuyor. Hemen kapatıp başkasıyla konuşmak en iyisi.

• Müşteri hizmetlerini kapatıp online işlemlere taşısalar şu işleri daha iyi olacak laf anlatmak duvara laf anlatmak gibi bir şey.

• Arkadaşlar bu konu ile ilgili açılmış forumda arkadaşın birisi özet geçmiş. Sağoldun bnde o şekilde mhye tarif ederek aktif ettirdim. Digiturk Modül

• 120 tl değişim ücreti istiyolar kutudan modüle geçmek için çok değil mi

• Mariano3 kullanıcısına yanıt

Ellerinde modül varsa 1 dk düşünmeyin geçin. Modül görüntü çok daha iyi ve 4k yayın neredeyde bedava

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Bende geçmeyi düşünüyorumda bu modülün arayüzü nasıl oluyor hızlımı ve normal 1080 yayınlar şuanki kutuda bana zulüm gibi geliyor onlarda daha iyi gösteriyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xboxçu -- 26 Eylül 2022; 16:34:53 >
  • Dostlar merhaba. Bu 4K paketini Eutelsat'takiler de satın alabiliyor mu? Fakat peşin olarak almak istiyorum, 60 lirayı ödeyip almak düşüncesindeyim. Servis bir süre sonra gelip çanağı Turksat'a çevirecek. Fakat şimdiden 4K paketini bağlayayım diyorum.

Ayrıca şu an verilen modüller şununla aynı mı? Ben uzun zaman önce almıştım bundan vermişlerdi. Sizinkiler de aynı mı?

Digiturk Modül

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 26 Eylül 2022; 16:53:36 >

• ydn06 kullanıcısına yanıt
    Aynisi bendeki

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.