Şimdi Ara

digiturk iptal ve ekipman iadesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
60.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dsmart 5 lira iade olayı internet paletli satışlarda var sadece televizyon hizmetinde yok.Ayrıca lig tv düşünmüyorsanız dsmart daha iyi tercih olacaktır 19 lira hd ulusal+ belgeseller var en uygunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gefe16 kullanıcısına yanıt
    tüplü 37 ekran bile ayna gibi görüntü verirken plazmam bildiğin buğulu türksat digitürkde istersen resim göndereyim (dünkü chealse-everton maçında) inanmassın youtubedaki 240-360p görüntü gibi.

dsmart nasıl görüntüsü? evde paramparça gibi diziler varken ne yazik ki diğerleri pek önemli olmuyor.

• Arkadaşım 4 aydır iptal ettiremiyor üyeliğini en son 2 martta edcegiz demişler....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta tenis maçlarını izlemek için Spor Ekstra paketi satın almıştım, maçlar bitti aradım paketi iptal edin dedim, şimdi iptal talebinizi alırım ama gelecek ayın 2 sine kadar açık kalacak dedi ok dedim kapattım. Bir sonraki ay baktım hala paket duruyor yine aradım ben iptal ettirmiştim neden boşuna bir ay daha para ödemek zorundayım diye öylr bir iptal talebi görünmüyor diyince başladım bağırmaya en son kapatın kardeşim üyeliğimi o zaman dedim talebinizi alıyorum dediler görüşme bitti. Aynı gün baktım digitürk arıyor açar açmaz başladım başımdan geçenleri arayan kadına anlatmaya 5-6 dk anlattım kadında evet haklısınız hı hı diyor ne desem, neyse konuşmam bitti ben sizi film ve dizi paket teklifi için aramıştım farklı bir konuda yardımcı olamıyorum maalesef dedi :) gülsem mi ağlasam mı bilemedim kadına kibarca beni hiçbir teklif için aramayın sadece üyelik iptali için arayın dedim kapattım, akşam yine aradılar geçmiş aylarda ödediğiniz parayı iade etme şansımız yok onun yerine size 2 ay spor ekstrayı hediye edelim dediler izlemiyorum dedim film ya da dizi de olabilir dedi sonunda 2 ay 1 kere bile izlemeyeceğim film paketi hediyem ile çok mutlu bir digitürk üyesi olarak telefon görüşmemizi sonlandırdık.

• valla en iyisi modüllü üyelik iptal falan derdin yok
    bugün aradılar biliyosun eutelsat da maç istiyordum. direk söyledim.

teklif pek uygun olmasa da açıkcası tahahütümü tazminatsız sonlandırmak istedim ve yeni üyelik almam daha pahalıya denk geldiği için kabul ettim ;

ilk 3 ay ücret yok, yazın 2 ay bilmem ne hakkı.(ligtv ödemiyormuşum mu ne)
    şampiyonlar paketi + premier lig 81 tl.

aşağı yukarı yeni üye kampanyasıyla aynı fiyat, durumdan dolayı açıkcası pazarlık edemedim. beceremem zaten pek pazarlık, üyeliğim son bulmuş olsa kabul etmezdim ama 1 yıl var bitmesine neredeyse, sence nasıl?

edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elysions -- 14 Şubat 2015; 11:37:09 >
  • elysions E kullanıcısına yanıt
    Şu şartlar altında iyi çünkü taahhüt devam ediyordu hayırlı olsun..

bir ara türksattan aylık 88 sd yayına ödemeye razıydım.
    bjk bursa maçına antalyadan istanbula gidiyorum sadece yol param 170 tl.
    ayda sigaraya 150-200 tl veriyorum :(
    kahvede seg marka dandik tvlerinde maç izlemeye gidip 2 de bira içtiğimde 20-30 tl hesap ödüyorum, ayrıca adam at yarışı olduğunda maçın sesini kısıyor.

şimdi evimde hd eutelsat izlicem.
    belgesel vs istemedim, giriş paketindeki 1 kanal bana yeter zaten, nfl başlayınca sporsever paketi alırım.

tekrar teşekür ederim sana içinden kazıklandığımı düşünüyorsun biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elysions -- 14 Şubat 2015; 11:39:17 >
    son bi şey, sonra veda edicem hakkını helal et.

dt 9103 hd cihazım var vestelmi bilmiyorum bu cihaz hd baz alırsak yeterlimi ? yani sagemcom filan benim için gereksiz değil mi?

• elysions E kullanıcısına yanıt
    Bu cihazı bilmiyorum DT 9102 hd ve sagemcom var bende bu ikisi iyi duruyor 9102 de vestelin malı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gefe16 -- 14 Şubat 2015; 14:26:16 >
    birisi kazık yemişsin gibisinden konuştu :( öf hiç bilmiyorum bu blöf işini ya malım ben. ama düşünüyorum millet türksatta veriyor 60-70 tl diye. oturup pek belgesel izlediğim yok hep aynı şeyler çıkıyo zaten her açtığımda antika ürün satan adam bide ağaçdan ev yapan tipler var.
    zaten 1 aya bankada işe başlıyorum zamanım kalmıcak.
    ama adamın biri 2 keyif paketinide dizileri hediye vs isteseydiniz dedi o fiyata moralimi bozdu.
    ama risk almayada değmez be kardeşim 11 ay daha tahahütüm vardı.
    iptalde adamlar istese superonlinela birlikte 300 400 tl fatura çıkarabilirdi bana 3ün 5in hesabı değil sinirim, bidaha turke****a girmicem valla millet bana kazıklanmış enayi gözüyle yaklaşmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elysions -- 14 Şubat 2015; 15:14:46 >
  • arkadaşlar bende cuma digiturk baglattım lig tv 3 hd kanalı olmadıgı ıcın cayma hakkımı kullandım bugun.telefonda kadın ıkna etmeye calıstı teknık servıs gelsın baksın dedı bende cayma suremı boyle dıye dıye doldurmayın dedım ıptal edın dırek dedım ıptal ettıgını soyledı servısede kutuyu vermem lazımmmıs gerı. 20 lıra aktıvasyon bedelı uctu gıttı galıba :) ama bu hafta tekrar baglatıcam buyuk ıhtımalle :D
  • aynen ben de cumartesi açtırdığım üyeliğimi bugün kapattırdım. üye olurken 3 ay 50 tl, sonrasındaki 9 ay 70 ödeyeceksin dediler. sonra aradım, 2 ay 65 tl, sonrasındaki 10 ay 90 tl ödeyeceksin dediler. bugün iki kere üst üste aradım farklı müşteri temsilcileri çıktı onlar da farklı rakamlar verdi (2 ay 25 tl, sonrasındaki 10 ay 60 tl diyen de oldu).

ben de 7 günlük süre dolmadan iptal ettim. hemen kabul ettiler. btk sitesine de şikayeti bıraktım zaten.

yarın gidip yine üye olacam, daha uygun kampanyadan.

anlayacağınız bunlar ne yaptığını bilmiyor, kime ne gelirse veriyolar. şu an kredi kartlı kampanyaları var. çok daha ucuza gelecek onlara bakıyorum.
  • 2 yıldır Dt ve ligtv abonesiyim.1 ay sonra Taahhüt bitecek.İptal işlemini sadece fax ilemi yapıyorum?Cihaz ve çanak banamı ait onlaramı?
  • Arkadaşlar bende adım adım iptale doğru gidiyorum. Bursa'da oturuyorum. Dijital kartı ve kutuyu teslim etmem gereken en sağlam yer neresidir?

Lütfen yardım.

İyi yıllar herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Arkadaşlar bende adım adım iptale doğru gidiyorum. Bursa'da oturuyorum. Dijital kartı ve kutuyu teslim etmem gereken en sağlam yer neresidir?

Lütfen yardım.

İyi yıllar herkese.

Online işlemlere girin ve üyelik menüsünden teknik servisler'e tıklayın. Size en yakın servisin iletişim bilgileri ve haritası görüntülenecektir. Oraya teslim edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Arkadaşlar bende adım adım iptale doğru gidiyorum. Bursa'da oturuyorum. Dijital kartı ve kutuyu teslim etmem gereken en sağlam yer neresidir?

Lütfen yardım.

İyi yıllar herkese.

Online işlemlere girin ve üyelik menüsünden teknik servisler'e tıklayın. Size en yakın servisin iletişim bilgileri ve haritası görüntülenecektir. Oraya teslim edebilirsiniz.

Hocam az önce detaylı bir inceleme yaptım. Bilerek mi yapıyorlar emin değilim ama teknik servis sorgulama sayfaları ağır HATALI.

http://www.digiturk.com.tr/destek/teknik-servis

Mesela buradan Bursa, Nilüfer'i seçiyorum, hiç alâkası olmadığı halde Osmangazi'deki servislerde geliyor. Veya bambaşka bir ilçe seçiyorum, atıyorum İznik, 100 km mesafedeki Osmangazi servisi çıkıyor sorguda. Yani saçma sapan bir işleyiş var sayfada.

Neyse, bana yakın olduğunu düşündüğüm 2 servis buldum, aradım, biri açmadı, diğeri açtı.

İstediğim servise ekipmanı iade edebiliyorum değil mi?

Birde iade esnasında ücret talep etme hakkı yok değil mi bu servisin?

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Evet istediğiniz Digiturk yetkili servisine ücret ödemeden cihazı teslim edebilirsiniz. Fakat teslim makbuzunuzu almayı unutmayın ve kesinlikle kaybetmeyin.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Nilüfer de Bağlarbaşı yaman elektronik var oraya teslim edebilirsiniz benim üyeliğin teknik servisi orası ilgili arkadaşlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: gefe16

Nilüfer de Bağlarbaşı yaman elektronik var oraya teslim edebilirsiniz benim üyeliğin teknik servisi orası ilgili arkadaşlar var.

Hocam teşekkürler. Bende 0 224 249 30 30 nolu telefondan Hürriyet Cad. No: 160 adresindeki bir tek yere ulaşabildim, o da sanırım dediğiniz yer değil mi?

Telefonu net konuşan bir beyfendi açtı, ayın 2'si veya tatilden dolayı 4-5'i gibi kutu ve kartı bırakmak için o servise uğramaya çalışacağım. Umarım bir problem olmaz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.