Şimdi Ara

Digitürk internetli paketlere abone olunur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk telekom altyapısı ile Turknet vdsl internet kullanıyorum. Digitürk internetli paketler dikkatimi çekti. Abone olunur mu? Arıza oluştuğunda muhattap kim oluyor? Ping vb nasıl oluyor? İnternet kalitesi nasıl? tek fatura mı çıkıyor? İnternet taşıma hizmeti var mı?

Bu sorulara cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• İnternet kalitesinden beklentiniz yüksek değilse abone olabilirsiniz, ben 35 mbps internet+ film dizi paketine üye olmuştum abone olurken hadi 25 falan gelsin diyordum ama İnternet hızım maksimum 12/14 mbps de geziyordu bu da beni tatmin etmedi iptal ettirdim şimdi superonline kullanıyorum istediğimden bile daha hızlı,benim önceliğim İnternet hızımın stabil ve en azından net 35 mbps veya üstü olması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olunmayacağını bizzat tecrübe ederek gördüm. Kesinlikle uzak durun.

• vestham V kullanıcısına yanıt

Merhabalar, yaşadığınız deneyimi anlatır mısınız? Ben de geçmeyi düşünüyorum birkaç haftadır ancak kararsızım. Ne gibi problemler yaşadınız?

• Mevcut Digiturk Dizinin Yıldızı üyesiyim Malûm TurkNet Engelli üyelik dâhi 128 TL oldu az önce Digiturk İnternet + Filimin ve Dizinin yıldızı tek fatura 97.5 e 24 ay 32 mbit üye oldum Kurulum yapılsın artı eksi yönlerini burada paylaşacağım

• Bende İnternet + sporun yıldızı paketine üye oldum. Açıkçası 32 mbps hız aldım ve korkuyorum ya kaliteli çıkmazsa diye.

Tv için randevu verdiler ama İnternet kurulum için vermediler.

Mevcut İnternetim vardı iptalini talep ettim bakalım digiturk ne zaman İnternet için kuruluna gelecek.

Genel olarak çok geç geldiğine dair şikayetler var her yerde.

• İnternet icin eski internet saglayici komple kapatmak mi gerekiyor tasima yontemi olmuyormu
    Kapatip yeniden actirirsak tekrar bi esktra bi baglanti ucreti cikmiyormu

• Tamamen kapatmak gerektiğini söylediler

• Merhabalar.

Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim? İnternette mevcut numaraları aradığım zaman kurulum için yoğunluk var vs tarzında otomatik band kaydı dinleterek telefonu kapatıyorlar.

Üye olana kadar her şey iyi hoştu fakat üye olduktan sonra iletişime geçemiyorum, bilgi alamıyorum. Online işlemlere telefon numaramı yazdığım zaman üyelik yok diyor.

• Sporun yıldızı Artı türk telekom 16 mps kadar internetli paket 189 tl ye nasıl sizce İnternet ttnet vdsl sizce nasıldır.

• sait1954 S kullanıcısına yanıt

Yorum ve deneyimlerinizi merakla bekliyorum...

• İyi Günler Forumdaslar 5 yıllık Digiturk üyesiyim. İnternet Olarak TurkNet Kullanıyordum malûm öngörülmeyen zamlardan dolayı Mevcut İnternet iptal edip Digiturk İnternet e sıfırdan başvuru yapmak gerekiyor ki öyle yaptım 4 gün içerisinde TT ekipleri gelip bağlantılar yapıp Bir etiketi bırakıyor Birkaç güne Teknofix gelip Kurulum yapıyor ve sözleşmeler imzaliyoruz. Modeminiz yoksa Digiturk 15 TL karşılığı kiralıyor aylık.İntetnet olarak Turktelekom kullanıyorsunuz.Ping orta seviyelerde.Filim ve Dizi + 32 mbit Engelli üyelik ilk fatura 106 5 geldi
    Digitürk internetli paketlere abone olunur mu?
    Digitürk internetli paketlere abone olunur mu?Vollarant ve CS GO Ping değerleri.35 mbit ve 6 mbit memnunum piyasanın en ucuzu ve 24 ay sabıt fiyat

• Anladığım kadarıyla memnunsunuz.
    İyi günlerde kullanın

• arkadaşlar ben internetli taraftar paketine başvurmayı düşünüyorum.

100mbps+seçtiğin takım+3ay tüm kanallar hediye 209.90TL görünüyor, kullanan arkadaşlar ne düşünüyor?

şöyle bir sıkıntı var ama adresim ile ilgili turknet altyapı sorgulaması 16mbps -

millenicom altyapı sorgulaması 63mbps -

turk telekom altyapı sorgulaması hipernet şeklinde çıkmakta.

sizce hangisi daha mantıklı?

• birçok kişi almış fakat fazla yorum yapan yok iyi yada kötü diye...

• bi arkadaşım internetli pakete kayıt yaptırdı 10 gün oldu ne internet nede uydu kurulumu yapıldı.

süreç çok yavaş ilerliyor....

• malesef yine zam gelmiş 189 tl olan paket 259 tl olmuş bi ayrıcalık kalmamış...

• 1 ay önce almıştım Filim ve Dizinin yıldızı + 32 Mbit internet 24 ay sabit fiyat. az önce baktım da 12 aya indirmisler.Tam Zamanında almışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof01 -- 25 Ağustos 2022; 21:18:5 >
  • süre azaltmadan ziyade fahiş şekilde fiyatlar artmış...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.