Şimdi Ara

DİGİTURK HUMAX 9506 (Genel Konu) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
5
Favori
53.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben gelen arkadaşa wifi aparatını da kuruyorsunuz dimi dedim. Evet dedi ve kurulum yapıldı. Sporun yıldızı paketindeyim, düşük paketlerde kapsamıyor vermiyorlar yazıldığını okudum. Ne kadar doğru bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçerik satın alma/kiralama yapmayacaksanız wifi'a çok takılmayın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bugün 9506 takıldı ama cihazı her açışımızda yeni yazılım arıyor çıkıyor ve öylece kalıyor, kumanda üzerinden stand-by tuşuna basınca yazılım aramayı iptal edip yayını açıyor, bu sürekli böylemi olacak anlamadım

• LexalC L kullanıcısına yanıt

Evet maalesef öyle düzeltemediler bu sorunu hala.

• Bugun montaj yapildi 9503 model bu 9506 ile farki nedir acaba ?

DİGİTURK HUMAX 9506 (Genel Konu)
  • Beni kandirdimi yoksa bu Digiturk herseye dikkat ederim burayi atlamisim galiba.

• deepbluee61 D kullanıcısına yanıt
    Hocam bana da vermedi gelen teknik ekip, müşteri hizmetleri de ücretli dedi. Daha sonrasında btk şikayet sistemi üzerinden şikayet oluşturdum, başka üyelere ücretsiz verilirken benden neden ücret talep ediliyor diye, birkaç gün sonra Digiturk genel merkezden arandım, müşteri memnuniyeti adına size ücretsiz aparat yönlendiriyorum dedi, problem çözüldü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynafatih A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NegroBlanco kullanıcısına yanıt

Humax cihazların geneli iyidir. Yeni modellerde harici diske kayıt, wifi desteği v.s. var, donanımsal olarak da ufak tefek farklar olabiliyor. 9503 eski cihazlardan biri size de kullanılmış cihazlardan birini getirmişler anladığım kadarıyla cihaz baya kirli görünüyor. Yayınlarda sorun yoksa kullanmaya devam edebilirsiniz, içinize sinmediyse cihazda sorun var diyerek müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz cihaz değişimi yaparlar gelecek servise humax 9505 veya 9506 istiyorum diyebilirsiniz 9506 en son çıkan yeni model. Fakat servis talebi ücretli diye hatırlıyorum.

• donanımcı123 kullanıcısına yanıt

Uzerinde kirmizi etiket ve ekran kismnda jelatin vardi ben soktum etiket iz yapti suan yayinda herhangi bir sorun yok ama kumanda cok kalin ilerleyen gunlerde module uygun LG marka tv almaya dusunuyorum 9506 icin dedginizi yapacagim dostum.

• cepcep34 kullanıcısına yanıt

hocam banada aynı cihazdan kurulum yaptılar ben full paket aldım wifi adaptörü falan da bağlamadılar bu konuda gördüm müşteri temsilcisini aradım onlarda paralı dedi ya başından savmak için yaptı ya da bilmiyor, eğer ücretsizse kurulum yapanlar cebemi attılar şimdi benim wifi adaptörünü?

• İyi Günler forumdaslar.Dun Türksat Dönüşüm sağlandı Humax 9506 Bağladılar Dizi Filim paketim mevcut ve ücretsiz wi-fi adaptör ile birlikte ücretsiz.Turksat ve Eutelaat Sorunsuz iki uydudan da Paket içerikleri Sorunsuz izliyorum.Bu kutuda maalesef Bein Connect uygulaması açılmıyor.Ayni sorunla karşılaşan ve çözüm olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

• bana wi-fi aparatı da taktılar ama modeme bağlanamıyorum, hata veriyor hep.

• Diğer cihazları bilmiyorum ama görüntü kalitesi TV'nin kendi alıcısı ve benim ihtiyar hiremco fx turbo hd'den farkedilir ölçüde geride.

• HDMI Görüntü Ekran Çözünürlüğü 1080i drny Yerel olarak değiştirin

• prof01 P kullanıcısına yanıt

sağolun düzeldi...Ama yine de bir miktar geride gibi duruyor.

wifi ile digitürk portal/bein connect, smart tv uygulamasından görüntü kalitesi olarak geride gibi...Bunda internet hızımın düşük olmasının payı yüksek olabilir ama aynı interneti kullanıyorlar, kutunun wifi adaptörü geride o zaman.

• merhaba arkadaşlar bende 1 hafta önce hm9506 kutu taktırdım fakat fox tv8 bein iz gibi kanalllara gelince görüntü geliyor 10 saniye sonra gidip tekrar geliyor böle sorun yaşayan oldu mu? hdmı sinyal kablosu priz hepsini farklı denedim sorun çözülmedi kutuda sıfır takıldı kutuda mıdır sorun?

• Bende de bir kaç gündür Fox tv açılmıyor. Şu şekilde hata veriyor. Belki başka kanallar da böyledir detaylı bakmadım. Bu hata neden acaba ne yapmam gerekiyor? Dediği şekilde yaptım fakat bir şey olmadı.

En büyük korkum maç zamanları bein sports 1-2-3 vs de böyle yapması.

DİGİTURK HUMAX 9506 (Genel Konu)

• sait1954 S kullanıcısına yanıt

Aynısı dün oldu bana...Fox TV ve aynı frekansdaki kanllar gitti.

Tekrar kolay kurulum yaptım geldi.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.