Şimdi Ara

DİGİTURK HUMAX 9506 (Genel Konu) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
5
Favori
53.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turksatta frekans değişimi oldu kolay kurulum yapın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fox tv türkstta en hassas sinyal seviyesine ait kanalı..büyük olaslıkla uydunuz ayarları bozulmuş..cabagı düzeltirseniz düzelir..

• chngr28 C kullanıcısına yanıt

Fotoğrafta yazdığı şekilde mi yaptınız?

Ne kadar sürdü ortalama akşam eve gidince tekrar deneyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reko kullanıcısına yanıt

Çanak ile oynarsam diğer kanallar da sıkıntı çıkar mı sonradan?

Fox tv de nedense bir anda gitti

• Emrecan3321 E kullanıcısına yanıt

Menü/kurulum/kolay kurulum şeklinde deneyeyim akşam bir.

Teşekkür ederim

• İki gün önce aynı durum bende de oldu kolay kurulum ile düzeldi

• Merhabalar.

Şimdi eve geldim. Dünden bugüne tüm kanallar gitmiş nerdeyse bein e ait.

Kolay kurulum başlattım fakat çok yavaş ve %25lerde hiçbir kanalı bulmadı.

Acaba neden böyle oldu.

• sait1954 S kullanıcısına yanıt
    LNB'de sıkıntı olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cihaza harici disk takınca altyazılar açılmıyor neden acaba?

• Arkadaşlar merhaba iyi forumlar.

Cihazın arızalı olup olmadığını nasıl anlarım? Servisten cihaz değişimi talep edersem herhangi bir ücret isterler mi?

Her şey bazı kanalların kaybolması ile başladı sonra tüm kanallar kayboldu. Güç bela getirdim.

Bugün öğlen yayın vardı ses tamamen gitti. Fişleri çektim taktım geldi.

Şimdi de ana kanallar karıncalanıyor yayın gidiyor geliyor. Tv 8, kanal d vs bu sorunu yaşatıyor bein kanalları da değil. Evde başka bir tv var normal uydu alıcısı aynı anda kanalları açtım orda hiçbir sıkıntı yok ama digiturk de mesela tv8 izlenmiyor yayın gidiyor, karıncalı vs.

Başına gelen varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim ne şekilde ilerleyebilirim problem ile ilgili?

• Arkadaşlar merhaba uzaktan maç kayıdı yapan oldu mu bir maç için kaç gb usb bellek hafızası gerekli bilen var mıdır?

• prof01 P kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bende de var ilk 2 gün izledim beyin connecti ama artık girmiyor

• acaca kullanıcısına yanıt

Hocam Ben Genel Merkezi aradım benim kullandığım kutu yazılımsal kaynaklı ertesi gün yenisi ile değiştirdiler sorumsuz izleyebiliyorum

• Arkadaşlar kesin bi bilgi verir misiniz? Bu kutunun yanında wifi adaptörü veriliyor mu verilmiyor mu? Bana gelen servis wifi adaptörü takmadı.

• TaKo kullanıcısına yanıt

Hocam Normalde kutunun içinden wi-fi adaptörü çıkıyor.fakat kullanılmış kutularda çıkmıyor.Genel merkez servislere sayılı wi-fi adaptörü gönderiyor Bazan ücretli bazanda ücretsiz veriyorlar.3 hafta önce Servis sıfır 9506 getirdi yanında ayrı kutuda wi-fi adaptörü getirdi ücretsiz bu arada Bulunduğum teknofix servisi arkadaşları tanıdığım için wifi yi Ben ucretsizt talep ettim getirdiler. Normalde bu kutuyu kullanan abonelere ücretsiz vermek zorundalar

• Dostlarım merhaba, 9506 HD modeli HDMI kaçı destekliyor bilen varmı ? Önceki modeli 1.3 yazıyordu bunu bulamadım, HDMI 2.0 bağlıyabilirmiyiz sizce ? Faydası olurmu

• cengizguven61 kullanıcısına yanıt
    Evet, yeni kutu ile ilgili net bilgiye ulaşamamıştım ama eskisi 9505 gibi alt sınır olarak HDMI 1.3 destekliyor 9506 da...

Yeni versiyon kablolar bir önceki versiyonları da desteklerler. Faydası olmaz denilemez çünkü rakam yükseldikçe kablonun iletebileceği bant genişliği de artıyor ve bu durum fiziki bir iyileşmeyi de beraberinde getirmek zorundadır...

Boşuna beIN'ın orijinal kabloları kalın değil, paraziti engellediğini duymuştum kalın kabloların veya dip sesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cengizguven61 kullanıcısına yanıt

HMDI 2.0b destekliyor. Yazili olarak bulamadim böyle bir bilgi ama yanlislikla TV den HDMI'yi gelismis moda alip HDR varsa kullan kismini actim ve HDR destegi ile görüntü aldim (HDR, HDMI 2.0b ile geldi). Eski kutuda bu secenegi acarsam görüntü siyah olarak kaliyor gelmiyordu. (Bu secenegi actigimda, TV eger kutunun HDMI 2.0b destegi yoksa görüntüyü kapatiyordu oradan biliyorum.)

Fark var mi dersen, yok   ama destekliyor sonucta.

• Son 3 gündür HM 9505 ve 9506 pirtaldan Bein Connect ten Yabancı Film Dizi izletmiyor Bu kutulardan kullanıp deneyen olursa yabancı filim ve ya Dizilerin açılıp açılmadığını buraya yazarmisuniz.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.