Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.144
Cevap
79
Favori
18.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    box office kanalları hariç tüm yayınlar açık.
    sagemcom plus iq kutu dahil aylık 120 tl ödüyorum.
    Sizce fiyat yüksek mi?
  • john mclane kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Ortalamaya göre gayet iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İp TV derim tek geçerim fahiş fiyatlar yok platform tarafından kandırılmak yok izlediğin kadar öde var spor.sinema. belgesel ne arasan var da var kendi cihazın da istediğin say say bitmez yorumları okuyorum insanların futbol izleme tutkusunu ne hale getirmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digiturk play almayı düşünen varsa aman sakın tavsiye etmem evde fiber int var Fb-Gs maçında devamlı dondu maçı izleyemedik.paraniza yazik.Goruntude çok kötü çamur gibi.

• Ligler ertelenmişken ve oynanacağı da belli değilken Digitürk play iptal edebilir miyiz? Normalde Temmuzda bitiyordu 12 ay taksitli aldım ama kullanamadığım şeyin de parasını ödemek istemiyorum.
  • Shadow Operation S kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Digiturk Play iptal edebilirsiniz sıkıntı olmaz. Tutar 15 işgünü içerisinde iade edilir.

• Peki dondurma hakkımız ı kullanabilir miyiz? Hiç açmıyorum maç olmayınca. 2 ay mıydı?

• Avantaj uyeligi aldigimizda tv uzerinden yani 200 lu kanallardan ayda 24 adet, beinconnect uzerinden yani internetten ise ayda 5 yapim izleyebiliyoruz , fakat internet uzerinde box office kategorusindeki her film icin bu durum gecerli degil, buraya kadar bilgim var

Fakat , 3 tip film cikiyor internette, sadece kiralama secenegi olanlar (bunlar 5 adede kadar ucretsiz) , sadece satin al yazanlar (bunlar her halukarda ucretli) , bir de bazilarinda hem satin alma hem kiralama secenegi var ve almaya niyetlendiginizde farkli fiyatlarda satin al ve kirala secenekleri karsiniza cikiyor

Ve bu filmlerin de hepsi normal 200 lu kanallarda olmayabiliyor. . Soz gelimi sakaci filminde iki secenek de var . Bu filmlerin kiralama secenegi tercih edilirse bu aylik 5 adede dahil mi ?

• jujuuu kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Evet dahildir.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• 3 ay önce uyeligimi sporun yildizi paketine yeniledim adamlar taahhüt ettikleri mac yayinlarini vermiyor bizim taahhüt eşek gibi odetiyorlar iptal etmek için 500 tl istediler bu memlekette kör tuttuğunu öpüyor

• Merhaba Metin Bey,Bir senelik ing bankası kampanyam bittiği için call center'ı aradım ve sürekli sorun yaşadığım box'ı yenilemek ve devam etmek istedim. Kabul etmediler.Bende kapatırım sonra tekrar başvuru yaparım dedim.Bayiye gitmemi ve böyle birşey yaparsam 3 ay tekrar aynı isimde üyelik açamayız dediler.Evden başkası üzerine yeni üyelik açmam gerekiyormuş.:) Yeni tarifelerden zaten faydalandırmadılar. Bende kapatmak istedim. Faks çekilmesi istendi. Bugün yani pazartesi,sabahtan beri gün boyu 7-8 kere fax çektik. Gönderilemiyor hatası alıyoruz sürekli. KArşı taraf almıyor faksı.Faks onay red bilgisinin ekran görüntüsünüde aldım.

Konuyu biraz önce kendilerine ilettiğimde, fakslar bize geliyor. Siz tekrar deneyin olmadı bayiye gidin diyorlar. Benim kronik rahatsızlığım var. 17 gündür evden çıkmadım. Faksın alınmadığının ekran görüntüsü alıp kendilerine iletişim formu üzerinden gönderdim. Paketi telefonda en düşük giriş paketine düşürdüler. Ama ilgilenmez ve iletişim formuna geri dönüş yapmazlarsa nisan ayı faturasını ödemeyedeğim. Sıkıldım ve yoruldum bu saçma sapan işler ile uğraşmaktan.

• Hocam Merhabalar

Faks plus diye bir uygulama var oradan fax çekmeyi deneyebilir misiniz rica etsem?

• HelloFax ile denemiştim gitmemişti maalesef bu sabah.
    Şimdi call center'dan aradılar, iptal için email kabul edecekler bu seferlik. Fiyat konusunda yardımcı olmadılar. Ailenin yıldızı 35 tl diyorlar. :) O fiyatlar dönem dönem oluyor şu an sizin için uygun değil dediler.Bende tamam email ile dilekçeyi gönderiyorum o zaman dedim. Şikatvar'a yazasıya kadar email ile göndermeyi kabul etmiyorlardı. Kapatıyorum forumdaki fiyatları duyunca ve bize aynısı uygulanmayınca. Nisan ayı içinde fatura gelir mi?Nisanda yayınları kesmiş olurlar mı hocam sizce?Dışarı çıkamıyoruz. Decoder'i nasıl teslim edeceğiz. Superonline hızımı 25mbit den 35'e çıkartır hemde kotamı 100Gb yaparım 20tl ye. :)
  • Hocam Merhabalar

İptal talebi durumunda arayıp teklif verirler.

Ailenin yıldızı için en iyi teklif 8 ay 8 tl 4 ay 35 TL den 3 ay tüm kanalları dahil olacak şekilde alabilirsiniz. Ekipmanları 2 ay içerisinde iade eden. Veya 55 tl ye servis gelip alabilir

• Bu teklifi vermediler hocam. Bir arkadaşıma yakın zamanda bu teklifi vermişler dedim. Sizin için uygun olan iki kampanya görüyorum diyorlar.35 ve 29tl. Ve dönem dönem kampanyalar oluyor, bunu göremiyorum diyor.. O kampanya şu an için yok diyorlar. Olsa kalırdım bende Digiturkte.:) Allah tan dilekçeyi kabul ettiler ve 2 ay sonra decoder'i teslim edebilirsiniz dediler.
  • Hocam Merhabalar

Bu teklif için faks çekmeniz lazım yoksa onlar indirim vermiyorlar

• PlusIQ kutu ile birlikte en ucuz paket hangisi olur ?

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Ailenin yıldızı veya evin yıldızı paketi alabilirsiniz. Ailenin Yıldızı Paketi 35 TL 15 ay tahhüt
    Evin yıldızı 19 tl 24 ay tahhüt.

Bunlara ek 18 tl ıq plus kutu ücreti eklenir.

• Metin Bilgin kullanıcısına yanıt
    Bu k.kartı ile alıp 12 taksit yapma muhabbeti ile daha mı ucuza geliyor ?
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.