Şimdi Ara

Digiturk Genel Konusu (Teknik Sorunlar, Haberleşme, Paket Fiyatları vs.) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.144
Cevap
79
Favori
18.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: antireis

Fiyat yüksek çıkanlar uygulamadan değil normal siteden giriş yapıp üye ol u tiklasinlar...
    Siteden giriyoruz da üye ol derken??üye girişi yapıyoruz ama olmuyor...yeni üyelik mi??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt
    Ana sayfada sezonluk pakete üye ol kısmı var ona tıklayınca sana özel diye çıktı bende, normalde bende de fiyat yüksek gorunuyordu...

• fb yok mu aramızda gelin birlik olalım. dm
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

Ana sayfada sezonluk pakete üye ol kısmı var ona tıklayınca sana özel diye çıktı bende, normalde bende de fiyat yüksek gorunuyordu...
    hocam ana sayfada biraz aşağı inince soldan sağa doğru

spor toto süper lig paketleri---spor ekstra paketi----eğlence paketi yazıyor ve altlarında da açıklamalar var...

nereye tıklayım?

Spor Toto Süper Lig maçlarını ister haftalık, ister sezonluk satın al, müthiş heyecanı kaçırma! Spor Toto 1.Lig maçları da yanında hediye! Gelecek Sezon Paketleri 16 Temmuz’a kadar 499 TL'den başlayan fiyatlarla! Detaylar İçin Tıkla yazıyor..
  • Arkadaşlar bu sezon taraftar paketi olmayacak mı? Bilgi var mı bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutkulu420

hocam ana sayfada biraz aşağı inince soldan sağa doğru

spor toto süper lig paketleri---spor ekstra paketi----eğlence paketi yazıyor ve altlarında da açıklamalar var...

nereye tıklayım?

Spor Toto Süper Lig maçlarını ister haftalık, ister sezonluk satın al, müthiş heyecanı kaçırma! Spor Toto 1.Lig maçları da yanında hediye! Gelecek Sezon Paketleri 16 Temmuz’a kadar 499 TL'den başlayan fiyatlarla! Detaylar İçin Tıkla yazıyor..

Alıntıları Göster
    İşte oraya tikladigim zaman bende indirimli fiyat çıktı, demek ki sizde olmuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: qerrard!

Arkadaşlar bu sezon taraftar paketi olmayacak mı? Bilgi var mı bu konuda?
    Traftar paketi diğer sezonda da yoktu diye biliyorum. Sadece lig başlayınca "aylık paket" ortaya çıkıyor. Yada haftalık tüm süper lig maçları da olabilir tam hatırlayamadım :)

• Teknik servisle konustum artik sd yayin yok iki paket de hd dedi. Tek fark smart tvde izlenebilirlikmis. 3 ekran alacagim ben.

• 3 ekran lı üyeliğim var gs li arkadaş arıyorum

hd kalite 160 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneryendi -- 14 Temmuz 2018; 18:45:12 >
  • by_fx kullanıcısına yanıt
    Nasıl ya lig maçlarıyla beraber mi bu fiyata

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • panter1988 kullanıcısına yanıt
    Evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozziii1905

fb yok mu aramızda gelin birlik olalım. dm

Selam fb liyim detayları pm den görüşelim lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 4 ekranlı üyelik için ben varım smart tv den fb nin maçlarını izlemek istiyorum grup varsa dahil olabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Yok ben geçen sezon başlamadan BJK paketi almıştım sezonluk 500 TL idi. Bu sezon için henüz yok ama 16 temmuza kadar diyor kampanya için de. Artık alacağım gibi görünüyor
  • Digitürkplay 4 ekran(Smart TV dahil) HD aboneliğim var.

GS-150TL
    -rezerve edildi.
    FB- 150TL
    TS- 120TL
    Derbi maçlarını ev sahibi izler hak geçmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getreal230 -- 15 Temmuz 2018; 19:11:23 >
  • Smart tv'li paket için fazladan para vermeyin arkadaşlar, haricen Digitürk play uygulaması smart tv'ye yüklenebiliyor zaten.

---

Bana gelen e-mailde (smart hariç) paket son gün 16 Temmuz olarak 499 TL olarak sunulmuş.

Bu arada yeni sezon Şampiyonlar Ligi yayını hakkında detaylı bilgisi olan var mı?? Spor extraya dahil olur mu sizce veyahut ne yaparlar ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

Smart tv'li paket için fazladan para vermeyin arkadaşlar, haricen Digitürk play uygulaması smart tv'ye yüklenebiliyor zaten.

---

Bana gelen e-mailde (smart hariç) paket son gün 16 Temmuz olarak 499 TL olarak sunulmuş.

Bu arada yeni sezon Şampiyonlar Ligi yayını hakkında detaylı bilgisi olan var mı?? Spor extraya dahil olur mu sizce veyahut ne yaparlar ??
    Şampiyonlar ligi hakkında digiturk resmi bir açıklama yapmadı. Bana gelen mail.

• Ben de görüştüm müşteri hizmetleriyle 4 ekranda smart tv uygulamasında kalite daha fazla oluyor onun dışında diğer yayınlarda herhangi bir kalite farkı yok dediler. 3 ekran 470 TL’ye alıyorum.

• 3 Ekran paket HD'mi şimdi bi arkadaş yazmış ancak başka soran var mı ? Ona göre satın alacağım birazdan bilgisi olan var mı ?
  • Hocam ben de emin olamadım bir daha arayıp sordum yeniden teyit ettiler geçen sene hd sd farkı vardı bu sene ikisi de hd diye. Ben de aldım 3 ekran olanı.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.