Şimdi Ara

digiturk en buyuk bombayı patlattıı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
5.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Duyuru No : 2011–152
    Konu : ESKİ UYDU ALICINI GETİR TEKİFLERİ HK.

Değerli İş Ortağımız;
    05 Ekim 2011 tarihi itibari ile “eski kutunu getir DIGITURK Spor Paketi 3 veya 6 ay %50 indirimli” kampanyamız başlamıştır. Kampanya detayları aşağıda belirtilmiştir.

-Eski uydu alıcısını getiren üyelere, Turksat ve Eutelsat’da indirimli LIGTV üyeliği teklifleri sunulacaktır.
    -Geçerli olan indirim ve geçerlik süreleri aşağıda detaylı olarak yer almaktadır.
    -Teklif Turksat ve Eutelsat’da geçerlidir. Eutelsat’da interaktif ve 17,99 TL ‘lik hoşpaket teklifleri faydalanacaktır.
    -Server bağlantılı uydu alıcı getiren 6 ay, server bağlantısız uydu alıcı getiren 3 ay boyunca indirimli fiyatlardan faydalanacaktır.
    -Ay sonunda, bayinin DT’ye gönderdiği server bağlantılı ve bağlantısız kutu adedi ile ilgili kampanyalı aktivasyon adetleri karşılaştırılacaktır. Sayıda tutarsızlık olduğu durumda, fark adedi kadar indirim (3 aylık indirim tutarı*fark adedi) +(6 aylık indirim tutarı*fark adedi) bayiye fatura edilecektir.

• DİKKAT EDİLECEK ÖNEMLİ HUSUSLAR
    -KAMPANYA İNDİRİMİ SADECE LIGTV PAKETLERİNİ KAPSAMAKTADIR.
    -KAMPANYA HARİCİNDE KALAN PAKET EKLEMELERİNDE İNDİRİMSİZ FİYAT UYGULANACAKTIR. (Örnek: BSL + 2 KEYİF + FULL LİG 3 veya 6 ay süre ile 29,99 TL’DİR; bunun üzerine Sinema Paketi eklenmek istenirse “+ 13 TL” indirimsiz olarak faturasına yansıyacaktır
    NOT:BUDA BENİM KİŞİSEL GÖRÜŞÜM SENİN DANDİK ÇİN MALI RECEVİERİNE VE KENDİNE ÖZGÜ DAYATMACI KANAL SIRALAMASINA KALMADIK (500-1000)LİK LİNUX TABANLI CİHAZIMI SANA VERECEK DEĞİLİM!!!!!!

• 1000 liralık server calışan uydulara göz dikmiş dt
    dandik eften püften cihazlarına tüküresim geliyor
  • Evet dostum metni okuyunca tüylerim diken diken oldu benimde midem bulandı
    adamlar taktı bi kere hadi hayırlısı geçişler tamamlandığında görücem onları şimdi golü atan dt
    "PENALTIDA GİTTİ 200 DOLARDA"
  • arkadaşlar...digitürk bizim server üzerinden internetle çalışan uydu alıcılarımıza takmıştır...bendeniz hayatımda 1000 lira üzerinde para verdiğim kaliteli receiverimi taktim edip digitürk uydu alıcısıyla takas yapamayacağım...dikkatinizi şiddetle çekerim...bilgilerinize aşırı derece sunarım...
  • Benim dikkatimi birşey çekti; "bunun üzerine Sinema Paketi eklenmek istenirse “+ 13 TL” indirimsiz olarak faturasına yansıyacaktır " denmiş ama Sinema paketinin imdirimli fiyatı zaten 13 tl. indirimsiz fiyatı 17 tl.
  • Acizliğin itirafı.
  • nası ıstır bu ben gercekten bı sey anlamadım bırı bana burda neler oldugunu anlatırmı
  • Başka bir forumda okudum, kısacası mechul kutu ile server üzerinden lig maçlarını seyredebilmek artık tarih oluyor.
  • Server özellikli cihaz sahiblerini kandırıp kampanya hilesi ile toplamaya çalışmak salaklığın göstergesi sayılır...
    Bu cihazlar sadece dt ve ds için alınmıyor... Çoğunlukla avrupa hd kanalları için alınıyor... Server özellikli cihaz sahiblerinin
    tv izleme tercihleri,deneyimleri ve kültürü dt'nin yayın politikasının çok üzerinde yer almaktadır.
  • Gerçekten digiturk un verdiği kutu çok dandik. Hd yayını tam manası ile izleyemiyoruz. 1 haftalık DT üyesiyim ama pişmanım. receviri deiştirsem mumkun mü ? Yani bahsettiğiniz gibi kaliteli bir kutu alsak ,kullanabilirimiyiz DT üyeliğinde...?
  • Digiturk DM 8000 olanlara onu alıp yerine vestel verecekmis.
  • server olayını engelleyemeceklerini anladılar sanırım yakında yeni sistemide patlatırlarda dt bizi enayimi zannediyor
  • Bendeki Humax cihazın Sd görüntüsü o kadar kötükü, ancak SD bir TV'de seyretmeye katlanabilirim.
  • ...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selvir -- 14 Temmuz 2016; 19:45:53 >
  • bizi ,enayi sanıyor dt galiba o işe yaramaz çihazlarınla dreamboxla kıyaslanır mı?
  • Hala şunlara üye olan var mı ya. Resmen dolandırıcılar..
  • dsmart bile bunlardan daha ahlaklı iş yapıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.