Şimdi Ara

Digitürk'den dsmart'a (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
5.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İade kağıdını iyi sakla aydın doğana güven olmaz 1 , 2 yıl sonra avukata falan verirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    çok doğru yazmışsınız hocam,digitürk ülkenin en üçkağıtçı platformudur ve uzak durulması gereken bir firmadır net.içlerinde en iyisi dsmarttır...
  • Hocam siz iyice d smarttan nefret etmişsiniz sanırım bugün teslim ediyorum kutuyu felan inşallah

• Dalgamı geçiyorsun??Ben Digitürk kullanıcısıyım.D-Smart belgeselde Digiturk'ü onla çarpıp bine katlar.History Channelde birtane tarih belgeseli yok abuk subuk buz yolu kamyoncularını izlersin hergün.Viasat History çok daha kalıteli bir kanal keşke Digiturk'e gelse.Süper Lig olmasa Digiturk'e verilen bütün paralar israftır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimeltem

Hocam siz iyice d smarttan nefret etmişsiniz sanırım bugün teslim ediyorum kutuyu felan inşallah

Hayırlı olsun hocam en iyisini yapmışsın iptal etmekle darısı başıma 11 ay sonra bende aynısını yapıcam dsmart hakkındaki yorumlarımı dsmart bayileri pek beğenmiyor yorumlarımı baya bi eleştirmişler.
    Zaten burda dsmartı övenler full + full paketi 15 - 20 ₺ ye izleyen kesimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 3 Ağustos 2017; 17:42:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oğuz730

Dalgamı geçiyorsun??Ben Digitürk kullanıcısıyım.D-Smart belgeselde Digiturk'ü onla çarpıp bine katlar.History Channelde birtane tarih belgeseli yok abuk subuk buz yolu kamyoncularını izlersin hergün.Viasat History çok daha kalıteli bir kanal keşke Digiturk'e gelse.Süper Lig olmasa Digiturk'e verilen bütün paralar israftır.

Yahu Viasat history kötü kanal demiyoruz ki gayet iyi kanal lakin güncel deyil 1 yıl önce izlediğim belgeseller dönel kavşaktan döner gibi hergün karşıma çıkıyor kısacası hiç yeni program yok. Kanal ölmüş durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewSphere -- 3 Ağustos 2017; 18:8:39 >
  • Belgesel de dsmart gibisi yok kesinlikle. Cidden kaliteli yapımları var. Film dizi bütün platformlarda kötü zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün diji bağlattım aile paketi sırf dilediğim zaman için en büyük + sı ancak içerik olarak hatta hd olarak dsmart dijiye göre çok daha iyi diji dsmarın yanında cıplak kalıyor fiyatları söylememe bile gerek yok ben 16 tl ye ful açık izliyorum + internet 100 gb 54 lira daha ne olsun spor için diji diğer yönleriyle hertürlü dsmart
  • + diji önce abuk subuk kumandasını düzeltsin anlaşılan bazı arkadaşlar 15 20 tl ye izleyemeyince dsmarta çamur atıyor
  • Digitürk biraz daha para alıyor ama bir paralı platform olduğunu hissettiriyor. Dsmart içerik olarak bir ulusal kanaldan farksız film dizi vs sunuyor. Temcit pilavı gibi onlarca kez yayınlıyor aynı filmleri yüz defa gördük. Hala kill bill oynuyor yahu.. hemde action kanalında. Bu yıl kaç yeni film oynatmışlar acaba? İnsanlar platformlara en güncel filmleri izlemek için üyr oluyor. Ben trt de beyaz tv de vs gördüğüm filmi para verip neden platformdan izleyeyim? Enayi yerine koymaktır sinemaseveri bu... dsmarta 10tl dahi verilmez bu haliyle.

• Arkadaşlar 3 ay önce d smartı iade etmiştim. Güya hiçbir cayma cezası vs. para ödemeyecektim ama o zaman iptal ettiğim için msj attılar kurulum aktivasyon için 80tl daha ödemem gerekiyormuş. 3 aydır msj atıp duruyorlardı. Uğraşsam ödemem çünkü d smarta beni kandırıp üye ettiren müşteri temsilcisi üyeliği iptal etmem halinde tek kuruş para ödemeyeceğimi söylemişti. Lanet olsun kurtulayım artık dedim dün gittim 80 tl daha yatırdım. Bakalım başka fatura çıkartacaklar mı karşıma. İşte o zaman ızdırap olurum onlara, şikayet etmediğim hiçbir mercii kalmaz.

• Yemin ederim benim gözümde d smarta verilen 10 tlyi bile hak etmiyor. Resmen dolandırıcılar bunlar. Rezil sinema filmleri. Abuk sabuk müşteri temsilcileri. Zaten temsilcilerin çoğu hiçbirşey bilmiyor ve resmen üstüne basa basa yalan söylüyor. Doğru digi pahalı ama en azından verdiğin paranın karşılığını alıyorsun

• aynı fikirdeyim. geçtigimiz ay bir iki kez irtibata geçtim ama müşteri temsilcileri çok enteresan.
    bayi kurulum için gün verdi gelmedi, haber bile vermedi. 1 hafta sonra aradı yarın gelelim diye.
    mevcut kampanyadan müşteri hizmetlerinin haberi yok ve hitap şekilleri felan çok ilginç.
    o Yüzden hiç bulammamaya karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swordofjustice

aynı fikirdeyim. geçtigimiz ay bir iki kez irtibata geçtim ama müşteri temsilcileri çok enteresan.
    bayi kurulum için gün verdi gelmedi, haber bile vermedi. 1 hafta sonra aradı yarın gelelim diye.
    mevcut kampanyadan müşteri hizmetlerinin haberi yok ve hitap şekilleri felan çok ilginç.
    o Yüzden hiç bulammamaya karar verdim.

Hiç bulaşmayın bence de. Dekoderi teslim etmeye gittiğim bayii çalışanına başka borç felan gelmez artık değil mi? Diye soruyorum, bana verdiği cevap: hiç belli olmaz bekleyip görmek lazım

Ne enteresan platform la bu d smart. Kullananlar nasıl kullanıyor ya da bana hep en enteresan temsilciler ve en enteresan bayii mi denk geldi

• Ben 3 platformu aynı anda kullanmış biri olarak Digiturk'ten başka platforma geçmeyi, çok farklı beklentiler içinde değilseniz düşünmeyin derim. Belki 15 yıl oldu Digiturk abonesiyim, bir ara D-Smart kullandım birkaç ayda iade etmiştim 4-5 yıl Tivibu kullandım. Şu an D-Smart'a tekrar bir şans vereyim dedim 3 ay içinde iade seçeneğiyle abone oldum. Bana göre tekrar söylüyorum tamamen kendi şahsi fikrime göre Kanal ve içerik bazında birkaç kanal dışında açık ara Tv Platformları arasında lider, hatta kulvar dışı. Ancak Türkiye şartlarına göre olduğunu belirtmek isterim, çünkü sunulan bu. Turksat'ın bazı bedava HD kanalları Digiturk'te yok. HD görüntü ise diğer platformlara göre bariz bir fark yok. Türkçe Müzik kanalı yok. Bu kadar kötü olmasına rağmen hala Digiturk Türkiye'de gerçekten diğerlerinden daha kaliteli içerikler verebiliyorsa, D-Smart ve Tivibu kendine bakmalı. Tivibu'da yandaş olmayan ulusal kanal yok. (Halk, Tele1, Ulusal vs.) Ayrıca madem o kadar sansür koyacaksınız o zaman film yayınlamayın, kapatın kanalları kökten çünkü film zevki diye birşey kalmıyor. Hele spor kanalları kadrosu son derece iyi olan Tivibu Spor'un, bir o kadar kötü Spor Spikerleri var. Hele Avrupa Maçı TRT'de ise asla Beşiktaş maçını Tivibu Spor'dan takip etmiyorum. D-Smart'a hep uzak oldum ama bir kez daha deneyimlemek istedim, görüntü bazında HD kanal sayısı olarak Türksat'ın bedava HD kanallarına dua etsin. Eğer D-Smart'ta kalırsam bu Vİasat History, BBC Earth, Filmbox ve Stingray Music ve eğer açtırabilirsem FX, FoxCrime gibi kanalları için olur.

Bir de Filbox var, Şöyle adam akıllı Viasat Nature/History ve Viasat Explore, Sinema Tv gibi kanalların yanına BBC Earth, Fox Grubu'nu dahil etse çoğu kimse Tivibu ve D-Smart'ın yüzüne bakmaz. Digiturk bu kadar kalitesizlikle Türkiye'de içerik bazında açık ara öndeyse karşısına adam akıllı Platform çıkmadığı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsur -- 29 Kasım 2017; 14:42:26 >

• Bugün D-Smart bağladılar kanallar fiyat olarak Digiturk'ün 10 katı iyi. Keşke MTV kanalları da gelse D-Smart'a tek eksiği o şuan. Müzik kanalları az. Digiturk çok pahalı hemde uydudaki SD kanallar.
  • BurakTirpanli kullanıcısına yanıt
    Ben de diginin iptal olmasını beklemeden bağlattım dsmartı dün, fiyatın yanında görüntü kalitesinde de çok büyük fark var, tv bayram etti resmen digitürkte hd kanallar bile yeterince iyi değildi renkler falan soluktu ama dsmartta hd görüntüler bambaşka. Yalnız bir sorun var vestel kutu verdiler o sırada başka model istedim ama ellerinde yoktu. Kutu çok kötü, çok yavaş kumanda komutlarına geç tepki veriyor. Bir de kutunun ekranında hep saat görünüyor. Kanal değişince o kanal numarası göründükten bir kaç saniye sonra geri saat geliyor ekrana. Hayatımda kullandığım en saçma ve kötü cihaz diyebilirim. Size hangi kutuyu verdiler ve memnun kaldınız mı ? Değişim kaydı açtırdım hangi kutuyu istiyorsanız belirtin iki gün içinde yollarız bayiye dedi ama hangi model istesem bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Ben de diginin iptal olmasını beklemeden bağlattım dsmartı dün, fiyatın yanında görüntü kalitesinde de çok büyük fark var, tv bayram etti resmen digitürkte hd kanallar bile yeterince iyi değildi renkler falan soluktu ama dsmartta hd görüntüler bambaşka. Yalnız bir sorun var vestel kutu verdiler o sırada başka model istedim ama ellerinde yoktu. Kutu çok kötü, çok yavaş kumanda komutlarına geç tepki veriyor. Bir de kutunun ekranında hep saat görünüyor. Kanal değişince o kanal numarası göründükten bir kaç saniye sonra geri saat geliyor ekrana. Hayatımda kullandığım en saçma ve kötü cihaz diyebilirim. Size hangi kutuyu verdiler ve memnun kaldınız mı ? Değişim kaydı açtırdım hangi kutuyu istiyorsanız belirtin iki gün içinde yollarız bayiye dedi ama hangi model istesem bilmiyorum.

Aynı kutu bende de var galiba Vestel 7560 olması lazım model numarası. Kanal geçişleri yavaş ama görüntü muazzam derecede iyi. İnternete de bugün geçiş yaptım. Cihaz güncellemesi otomatik mi geliyor internete bağlı değil şuan. USB girişine adaptör taktım çalıştırmadı izin vermiyor. Ethernet kablosu da yok şuan.

• BurakTirpanli kullanıcısına yanıt
    Evet modeli vestel s7560 güncelleme internet üzerinden değil uydu kablosu üzerinden geliyor hocam ve bildiğim kadarıyla bu cihazda usb adaptör ile internete bağlanılmıyor, internet kablosu takmanız gerek ben onu da taktım ama internete girmedi.

• Bu kurdukları versiyon güncel galiba tekrar gelecek mi güncelleme bilginiz var mı ? Birde "Edge TV" diye bir kanal gelecekmiş doğru mu bilmiyorum. Turkcell TV+'da varmış o kanal şubat ayında diye mesajda gördüm.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.