Şimdi Ara

Digiturk(DCR HM-9503 HD) Fabrika Ayarları - Resimli Anlatım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
3
Favori
60.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Digiturk(DCR HM-9503 HD) Fabrika Ayarları - Resimli Anlatım

Digiturk "DCR HM-9503 HD" model cihazın fabrika ayarlarını nasıl yapılacağı hakkında bilgilendirmedir.* *Diğer modeller farklılık gösterebilir

Adım adım sırası ile yapılan işlemleri uygulayınız:

1- Kumandanızın "Menü" tuşuna basınız.

2- Ekranınızda açılan menüden "Digitürk Anahtar Bilgisi" sekmesine geliniz. "OK" tuşuna basınız

3- Geçiş yaptığınız menüden "STB ve Dijital Kart Bilgileri" sekmesine geliniz.

4- "OK" tuşuna bastıktan sonra hemen kumandanızdaki sayısal bölümden "221207" tuşlayınız.

5- Gizli menü ekranında en altta bulunan "Fabrika Varsayılan Ayarı" sekmesine geliniz. "OK" tuşuna basınız.

6- Cihaz parolanızı* giriniz ve onaylayınız. *Cihaz varsayılan parola "0000"(dört sıfırdır).

Digiturk(DCR HM-9503 HD) Fabrika Ayarları - Resimli Anlatım  Digiturk(DCR HM-9503 HD) Fabrika Ayarları - Resimli Anlatım  Digiturk(DCR HM-9503 HD) Fabrika Ayarları - Resimli Anlatım

Edit: İmla hataları düzeltildi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucahid01 -- 22 Eylül 2014; 23:53:59 >

• ilaç gibi geldi ellerin dert görmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: medjay85

ilaç gibi geldi ellerin dert görmesin
    Çok makbule geçti. Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventek

Çok makbule geçti. Teşekkürler..

Alıntıları Göster
    harika bir bilgi sagolasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_halil

harika bir bilgi sagolasin

Alıntıları Göster
    neden fabrika ayarlarına dönüyorsunuz yani ne faydası var;?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derodol

neden fabrika ayarlarına dönüyorsunuz yani ne faydası var;?

Alıntıları Göster
    Arkadaşımızın sorusunun cevabını ben de merak ettim.. Bu işlem bize ne sağlıyor?
  • bu cihaz kartsız olarak ve turksat kanllarını bulurmu bu sozledıgınız ayarları yapınca 2.el alacam kartı yok da
  • quote:

Orijinalden alıntı: halo482

bu cihaz kartsız olarak ve turksat kanllarını bulurmu bu sozledıgınız ayarları yapınca 2.el alacam kartı yok da
    hocam cıhazı kartsız kullanabılırmıyız turksat kurulurmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: halo482

hocam cıhazı kartsız kullanabılırmıyız turksat kurulurmu

Alıntıları Göster
    Evet kartsız kullanırsın. Sadece kart olmadığı için cihazın pvr fonksiyonunu kullanamazsın.
    İşlem şöyle: Yukarıda anlatıldığı şekilde cihazı fabrika ayarlarına döndürdükten sonra ; kurulum menüsünden,gelişmiş kuruluma gir, uydu: turksat yap, lnb türü:üniversal lnb kullanıyorsan BU olacak, transponderi test et kısmına "kullanıcı tanımlı" yı seç ve turksat oto kanal arama frekansı olan (12380-dikey-27500) gir, aktarım: DVB , fec :otomatik olacak, (ayarların doğruysa,aşağıdaki güç ve kalite çubuklarının renklenmesi gerekir). tamama ve tekrar tamama bas. aramaya gel OK bas. 630 civarı tv+radyo kanalı çıkacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: orli

Evet kartsız kullanırsın. Sadece kart olmadığı için cihazın pvr fonksiyonunu kullanamazsın.
    İşlem şöyle: Yukarıda anlatıldığı şekilde cihazı fabrika ayarlarına döndürdükten sonra ; kurulum menüsünden,gelişmiş kuruluma gir, uydu: turksat yap, lnb türü:üniversal lnb kullanıyorsan BU olacak, transponderi test et kısmına "kullanıcı tanımlı" yı seç ve turksat oto kanal arama frekansı olan (12380-dikey-27500) gir, aktarım: DVB , fec :otomatik olacak, (ayarların doğruysa,aşağıdaki güç ve kalite çubuklarının renklenmesi gerekir). tamama ve tekrar tamama bas. aramaya gel OK bas. 630 civarı tv+radyo kanalı çıkacak.

Alıntıları Göster
    arkadaslar bana bi yardim ben ayarlara STB ve dijital kart bilgilerine girdim 220217 tusladim fakat hicbirsey olmuyor.

lutfen daha detayli anlatabilirmisiniz yada bir video falan varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrect

arkadaslar bana bi yardim ben ayarlara STB ve dijital kart bilgilerine girdim 220217 tusladim fakat hicbirsey olmuyor.

lutfen daha detayli anlatabilirmisiniz yada bir video falan varmi ?

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar bu cihazda digiturk aboneliği bitti ve ben bunu

normal turksatta nasıl kullanabilirim . nette araştırdım açtırmak falan gerekiyormuş bilgisi olan varmı acaba
  • fireman82 kullanıcısına yanıt
    Çözüm bulabildiniz mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 4 Eylül 2016; 8:54:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orli

Yazdığınız sekilde uygulamama rağmen herhangi bir kanal bulmadı.

Bunun baska bir çözümü var mıdır?

• ( Farklı konu açmamak adına)

Digiturk dcr hm9503 (9504-9505) hd

Arkadaşlar Bu cihazları normal uydu olarak kullanabilirmiyiz (hd ve Sd kanallar)?

Kullanabiliyor isek bunu nasıl yapıyoruz?

Bilen yapan kullanan fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz. Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: myheart70

( Farklı konu açmamak adına)

Digiturk dcr hm9503 (9504-9505) hd

Arkadaşlar Bu cihazları normal uydu olarak kullanabilirmiyiz (hd ve Sd kanallar)?

Kullanabiliyor isek bunu nasıl yapıyoruz?

Bilen yapan kullanan fikri olan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz. Cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim

Kutu size aitse müşteri hizmetlerini arayıp açtırabiliyorsunuz. Mod tuşundan kullanıyorsunuz sonra.
  • Cihaz bir başkasına ait Ben ikinci el olarak alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myheart70 -- 3 Şubat 2017; 23:46:38 >
  • Birkaç defa basın kumandadadan oluyor denedim oldu
  • Ben kullanıyorum merkezi sistemde türksat sinyali yok sadece gelmiyor yüzde 0 fır gösteriyor marmara evleri 3 te oturuyorum ailemle
  • Next star çanak yok Digi türk çanağı var
  • O çanaklada olmuyor denedim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.