Şimdi Ara

digitürk, d smart yeni ev için öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay sonra düğünüm olacak. yeni ev yeni televizyon derken tv izlemek için digitürk ya da d smart düşünüyorum. işin başka bir tarafı da bunların ikisinden de anlamıyorum. kampanyaları vs derken kafam iyice çorba oldu. çok teferruatlı paketlerden almayı düşünmüyorum. mesela lig tv, sinema, dizi paketleri şuan için çok gerekli değil benim için. amacım akşamları 2-3 saat tv izlerken olmazsa olmazım yayın kalitesi iyi olan (HD) bir platform kullanmak. televizyonu haber izlemek, spor haberleri ve spor programları izlemek, denk gelirse güzel bir film izlemek, hiçbir şey bulamasam belgesel izlemek için kullanacağım. işte akşamları 2-3 saate ne sığarsa artık. aylık ödeme olarak da 20 tl ve altı benim için ödenebilir bir fiyat. benim gibi sadece yayın kalitesine önem veren standart bir tv izleyicisi neden hangi platformu seçmelidir?

teşekkürler.

• O zaman Dsmart alabilirsin ustam. Kanal D ve Star HD Dsmartta çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turksata devam yakında hd kanallarda gelicek bosuna para verme onlara
  • şimdi bir de internet almak gerekiyor. d smart maxi paket hd kutu + 8mpbs sınırsız internetle birlikte 69 liraya geliyor. gönlüm biraz olsun digitürk'ten yana gibi ama işin içine internet girince ve maxi paket de olunca fiyatı gayet cezbedici duruyor. birkaç gün daha beklemeyi düşünüyorum. bu sayede kafa karışıklığı gider ve bilgi sahibi de olurum diye düşünüyorum. şimdilik fikir belirten arkadaşlara teşekkür ederim. yeni fikirleri de görmek sevindirir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.