Şimdi Ara

Digiturk 2023-2024 Güncel Paket - Kampanya Fiyatları (Ana Konu) (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.908
Cevap
61
Favori
332.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • online işlemlerde şuan indirim var gibi . acaba kombo yapılabilir mi ?

2020 süper kasım özel kredi kartı kampanyası (12 ay) SPORUN YILDIZI 1188 tl . (normalde 1428 tl)

1188 -200(ziraat kampanyası) = 988

988 / 12 = 82 tl ye geliyor aylık. bu durum acaba kişiye özel mi yoksa herkeste bu şekildemi. bir de online olarak çeksek ziraat kartıyla sıkıntı olur mu ? kampanyaya katılmış olurmuyuz ? 82 tl yıllık iyi geldi bana

İyi fırsat arkadaşlar. İlgili link: https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/genel-kampanyalar/digiturk-kampanyasi

Digiturk Sporun Yıldızı, Film ve Sporun Yıldızı, Taraftar veya Yıldız Dolu Paketlerinde 12 taksit fırsatı Bankkart'ta. Üstelik mevcut ve yeni üyeliklerde 200 TL Bankkart Lira hediyesiyle!

Kampanya Detayı:

• Kampanya 21 Eylül ile 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Bankkart Lira kampanyası, Digiturk Sporun Yıldızı, Filmin ve Sporun Yıldızı, Taraftar veya Yıldız Dolu Paket alımlarında geçerlidir.
    • Bankkart'ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile bu paketlerden birini alan yeni ve mevcut üyelere 200 TL Bankkart Lira hediye edilecektir.
    • Paket ücretleri, Bankkart'ın kredi kartı özelliği ile 12 taksite kadar yapılabilmektedir.
    • Kampanya kasım ayına özel 800 TL ve üzerindeki paket alımları için geçerlidir.
    • Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalandırılır.
    • Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Lira işlem yapılan takvim ayını takip eden her ayın 1 inde yüklenecek olup, ilgili ay boyunca Ziraat Bankası POS'larında kullanabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar geri alınacaktır.
    • Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
    • İç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.
    • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, kazanılan Bankkart Lira geri alınacaktır.
    • Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL Bankkart Lira kazanabilir.
    • Kampanya Bankanın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
    • Kampanyadan sadece bireysel Bankkart sahibi müşteriler yararlanabilir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar Asıl kart müşteri harcamasına dahil edilecektir. Ücretsiz kartlar kampanyadan yararlanamaz.
    • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Ziraat Bankası Üye İşyerindeki, kampanyaya tanımlı POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
    • Bankkart ile kampanyadan yararlanarak Digiturk üyesi olmak için tıklayınız . 

Ziraat Bankası ve Digiturk, kampanyaya ilişkin her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

• gokaykac kullanıcısına yanıt

4K Kutuların arayüzü ve kanal değiştirme hızı için seviyorum. Modern bir arayüzü var. Plus'sa kayıt özelliği de var. Wi-Fi de var. Mükemmel bir cihaz.

• aspergersendrom01 kullanıcısına yanıt
    Telefon ederek üyeliği almıştık ziraat ile ödedik 200 TL ertesi ay geldi
  • sokra.tetus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aradım az önce aylık 20 TL akabinde 63 TL diye bir bedel daha çıkardı karşıma şaka mısınız dedim.
  • gokaykac kullanıcısına yanıt
    Evet :) Kutu değişimleri ücretli
  • sokra.tetus kullanıcısına yanıt
    Kutu bedava olsa anlarım da bu yolmaktan başka bir şey değil
  • Arkadaşlar 39 TL’ye tuttuğumuz takımın tüm maçlarını kalan 31 hafta boyunca ücretsiz olacağını söylüyor digiturl’den arayan mh. Bsna çok düşük geldi açıkçası ikna olmadım. Bu fiyat normal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandiginiz guzel hizli kutu var mi 4k?
    Ayrica sporun yildizi icin kredi kartina en uygun ne teklif aldiniz? 25 i gibi bitiyor tahattum

• arkadaslar 20 ocakta bitiyor yillik kredi karti ile sporun yildizi almistim

birde benim kutu 4k

aylik ekstra 20 tl cekiyorlar.

simdi sorum su ki sporun yildizi en iyi teklif nedir ?

bu 20 tl den kurtulma ihtimalim var mi ?

en erken ne zaman basvurabilirim ? malum kart ile almistim zaten iptal vs yine de cekmem gerekiyor mu indirim almak icin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

arkadaslar 20 ocakta bitiyor yillik kredi karti ile sporun yildizi almistim

birde benim kutu 4k

aylik ekstra 20 tl cekiyorlar.

simdi sorum su ki sporun yildizi en iyi teklif nedir ?

bu 20 tl den kurtulma ihtimalim var mi ?

en erken ne zaman basvurabilirim ? malum kart ile almistim zaten iptal vs yine de cekmem gerekiyor mu indirim almak icin ?

Hocam merhaba

ayni durumdayiz benimde bitiyor bu hafta. Forumda gördüğüm kadariyla kk ile yillik 1188 e teklif vardi ziraat kampanyasiyla birlestirip aliyor genelde insanlar.

4k kutunuz nedir memnun musunuz bu sene ben de ona gecmeyi planliyorum

• ~PainKiller kullanıcısına yanıt

sagemcom 4k plus yaziyor kutusunda.cok memnunum. goruntude ses te iyi kesinlikle diger 4k olmayanlara gore.ancak aylik 20 tl ucreti var.bunu iptal ettiremiyoru muyum bu kutuyu kullanirken acaba ?

birde gs liyim ve lanet ettim artik bu futbola.lig rezil hersey rezil.cok iyi bir teklif gelmezse sadece normal kanal paketi almak istiyorum.keza premier lig olmamasi da ayri olay.

futbolsuz en iyi paket hangisi acaba ? ailenin yildizi diye mi geciyor ?

• Paket fiyatlarına zam gelmiş. Sporun Yıldızı 15 TL artışla 154 TL olmuş. Eskiden 10'ar TL artardı, şimdi 15 TL artmış.

Aile, 2 TL

Film, 4 TL

Yıldız Dolu, 15 TL artmış.

https://www.digiturk.com.tr/guncel-tarifeler

• engineer.man E kullanıcısına yanıt

Kalite 0 ama o nasıl olcak :D

• beinconnect de maçları sorunsuz izleyebiliyor musunuz alınır mı

• Güncel ++++++++++++

• digiturk bayisinden arıyorlar. aylık 49 lira 12 ay boyunca takımının maçları diyor. receiver geldikten sonra receiver'in kodunu onlara söyleyecekmişiz bütün maçları açacaklarmış. böyle bir teklif gelen ya da bu teklifi değerlendiren oldu mu? fiyat çok uygun ama pek mantıklı gelmiyor, dolandırılmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1warsangel1 -- 19 Şubat 2021; 12:45:13 >
  • Görünen o ki sporun yıldızı Digitürk aboneliğimi sonlandıracağım ne premier lig ne la liga hiç birini izleyemiyorum dizi film derseniz zaten Netflix platformuna üyeyim by by digitürk
  • mahoo3838 M kullanıcısına yanıt

Premier lig La liga ucuza aylık 17 tl ortalama (yıllık 200 tl) D-smartta

Sporun yıldızını Süperlig için alıyorlar,zaten yanında bir sürü lig var

Digitürk Box office filmleri kalite olarak Netflix in çok üstünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 29 Mart 2021; 12:3:44 >
  • Yeni fiyatlarla ve kampanyalarla konu en kısa sürede güncellenecektir...

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.