Şimdi Ara

Digital Deluxe Editionlar ile Normaller Aynı Serverdamı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bad Company 2, BF3 ve BF4 gibi oyunların originde hem normal olanları var hemde digital deluxe olanları. Digital Deluxede anladığım kadarıyla extra mapler silahlar vs var. şimdi bu 2sinden biriyle multiplayer oynadığımızda serverlar aynı mı oluyor ?

Yani digital deluxe almış olanlar ile normaller multiplayerda aynı çatı altındamı toplanıyorlar yoksa ayrı serverlardamı ?

aynı şekilde Premium editionlu olanlarda var onlar içinde geçerli sorum.

son olarak Premium Edition bi kere alıp hep senin mi oluyor yoksa Knighttaki gibi belli bi süresi varmı ?

ÇOK TEŞEKKÜRLER. EĞERKİ DİGİTAL DELUXE OLANLARLA NORMAL SERVER OLANLAR AYNI SERVERDA MULTİPLAYER ATIYORSA BU BENİ GERÇEKTEN SEVİNDİRİR MESAJLARINIZI BEKLİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeGaDave06 -- 4 Ocak 2018; 22:0:13 >

• Yorumu yok mu kimsenin :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsı aynı serverda oynar.

Premıum edıtıon,ana oyun+premıum demektır,kalıcıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

Hepsı aynı serverda oynar.

Digital deluxe içinde geçerli mi bu ?

Bide premium mu daha üst yoksa digital deluxe mi ?

Ayrıca premium alırsak onun bi süresi falan varmı yoksa sınırsız mı ? Yani knighttaki gibi 30 günlüğüne extra şeylerden faydalanıyorsun sonra gidiyor mu yoksa kalıcı bişeymi bu premium paket ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

Hepsı aynı serverda oynar.

Digital deluxe içinde geçerli mi bu ?

Bide premium mu daha üst yoksa digital deluxe mi ?

Ayrıca premium alırsak onun bi süresi falan varmı yoksa sınırsız mı ? Yani knighttaki gibi 30 günlüğüne extra şeylerden faydalanıyorsun sonra gidiyor mu yoksa kalıcı bişeymi bu premium paket ?

Sıralamaya bakınca premıum edıtıon>dıgıtal deluxe>standart edıtıon

Bastan anlatıyorum.

Standart edıtıon ,sadece ana oyun

Dıgıtal deluxe (genelde) ana oyun+ 1 dlc veya ozel ıcerık

Premıum edıtıon ana oyun+premıum

Premıum edıtıon denme nedenı ıkısını bırlıkte satıyor olmaları,yoksa ana oyun varsa sonradan premıum da alabılırsın.

Premıum kalıcıdır bı kere aldın mı o oyunda sonsuza kadar aktıf kalıyor.

Ayrı server olayında da sunu ekleyeyım bazen bazı serverlara sadece premıum olanlar gırebılıyor ,bu server sahıbının ınsıyatıfıne baglı bısey,yoksa normalde premıum ayrımı yok.

• Çok teşekkür ederim bad company 2 ile bf3 ü almayı düşünüyorumda. Bf3 multiplayer oynanıyordur ama bad company 2 de server durumları nasıl ? Gene hatrı sayılır derecede multiplayer oynayanları varmı o oyunu ? Bi siteden baktım günlük 1000 kişi giriyomuş genellikle galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Çok teşekkür ederim bad company 2 ile bf3 ü almayı düşünüyorumda. Bf3 multiplayer oynanıyordur ama bad company 2 de server durumları nasıl ? Gene hatrı sayılır derecede multiplayer oynayanları varmı o oyunu ? Bi siteden baktım günlük 1000 kişi giriyomuş genellikle galiba

Bu ay ıcınde uc oyunuda oynadım , bc2 aktıf server vardı bıraz,bf3 alacaksanız standart alın derım dıger dlclerde oynayan pek yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.