Şimdi Ara

Digiplay Yayın Kalitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizde de yayın kalitesinde düşüş var mı? Sanki geçen sene daha iyiydi yayınlar. Görüntü kalitesini otomatiğe alıyorum 360p gibi görüntü oluyor.

• Bana da öyle geldi bilgisayar üzerinden izlediğimde. Lg smart tvde bir sorun yok ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oculomotor nerve

Bana da öyle geldi bilgisayar üzerinden izlediğimde. Lg smart tvde bir sorun yok ama.

Geçtiğimiz sezon 400, 800 diye seçenekler vardı ne güzel. Şu an Milan maçını izliyorum yayın ağlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenal FC

quote:

Bana da öyle geldi bilgisayar üzerinden izlediğimde. Lg smart tvde bir sorun yok ama.

Geçtiğimiz sezon 400, 800 diye seçenekler vardı ne güzel. Şu an Milan maçını izliyorum yayın ağlıyor

Aynen öyle şuan standart, standart+ ve yüksek kalite var. Allahtan tv var yoksa pcde çekilmez o kalite.

• Kardeş nick'in Arsenal, şu an Arsenal maçı varken Milan maçını izliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Kardeş nick'in Arsenal, şu an Arsenal maçı varken Milan maçını izliyorsun.

Şu an canlı Arsenal maçı varda haberim mi yok?
  • Kaliteli kötü de premium üyeliği iptal ettirmeme rağmen şu an maçları izleyebiliyorum ilginç.
  • quote:

quote:

Seri a yi digiturk mu aldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

quote:

Seri a yi digiturk mu aldı

Evet.
  • Spor Extra paketinde en fazla 1200 Kbps ile yayın veriyorlar. 1200 Kbps zaten oldukça düşük.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.