Şimdi Ara

| DigimonRPG [Kore-Çin-Global] - DMO [Kore] Rehberi | (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
1
Favori
53.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @cotoye=O IP artık kullanım dışı.O IP'yi ele geçiren bir kaç kişi IP'yi yayınca IP iflas etti.Daha çalışmıyor.

@NBA01=GameGuard hatalarında PC'ye reset atınca sorun hallediliyordu.Şahsen öyle yapardım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ottoman_PoweR
    ...
    @NBA01=GameGuard hatalarında PC'ye reset atınca sorun hallediliyordu.Şahsen öyle yapardım.

ozaman ne hatası bu bende hiç bin hatası die bişi çıkmamıştı systm31 dosyasımı eksik yoksa anlamadım bu işi
  • peki bana işe yarayan bi ip bulabilir misiniz allah rızası için bende bu oyunu oynamak istiyorum kore ip si olur fark etmez yeterki çalışan ve oyuna giren bi ip olsun yeter nolur yardım edin
  • nasıl ip mi değiştire bilirim?
  • @NBA01= bin hatası zamanında bendede oldu.Oyunu silip düzelttim.Bir kere daha olmuştu onuda internetten indirdiğim bin dosyası ile telafi etmiştim.

@GodBlessYou= İlgili videomu izle.
  • quote:

...

abi bazı konular bu sitede gömülüo karanlığa senin videolu konuda gitti ama konun ismini gogleden düzgün yazınca çıkıo ama digimon konusuna gelince yok anlamdım bu işi tüm silinmemiş konular olsa heralde 20 sayfa edrdi heralde demi ???
  • lütfen bana yardım edin allah rızası için çalışsan ve girebileceğim bi ip adresi bulun nolur yardım edin lütfennnnnn

• quote:

Orjinalden alıntı: NBA01

quote:

...

abi bazı konular bu sitede gömülüo karanlığa senin videolu konuda gitti ama konun ismini gogleden düzgün yazınca çıkıo ama digimon konusuna gelince yok anlamdım bu işi tüm silinmemiş konular olsa heralde 20 sayfa edrdi heralde demi ???

Yukarıda metinde konuyu sabitledim.Yok illa körüm diyorsan al;

http://forum.donanimhaber.com/m_23339796/tm.htm

• ya ottoman_power banada yardım et lütfen allah rızası için lütfen banada yardım et
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: NBA01

quote:

...

Yukarıda metinde konuyu sabitledim.Yok illa körüm diyorsan al;

http://forum.donanimhaber.com/m_23339796/tm.htm

ne körü digimon tek sabit konu hala digimon rehperi

• ya birbirinizle atışmayın benim sorunumla ilgilenin lütfen girenler ip adresi versin nolurrrr
  • @cotoye=Hangi konuda?

@NBA01= Yılmaz bey benden izin almadan konumu konusuna koymuş zaten.Ayrıca tüm metini tamamen okusaydın görecektin video konusunun olduğunu.

Yenileme= İmlâ hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottoman_PoweR -- 25 Ağustos 2008; 16:59:11 >
  • ben o konuya en son baktığımda öle bişi yoktu şimdi send edinde gördüm nese yaa sorunbu diil bunlarda neden bin hatası çıkıo burak abi onu anlamadım ben sendede çıokmış sen düzeltmişsin bunlar düzeltemio yoksa beceremiolarmı
  • anlaşılan siz bana yardım etmeyeceksiniz
  • NBA01 abi sen açmışşın işte gelin birlikte kasılak party kurak filan banada anlatsana nası girdiğini bende girem sanki yazarsan bişi olucak kimse kale almıyo beni bas bas bağırıyorum nolur banada nası giricem soleyin diye üyede oldum bi yazmıyosuzun yada pm atmıyosunuz nası giricem diye olmaz ki böyle yaa bizde insanız
  • @cotoye=Yukarıdaki metini okursan oyuna girmeyi öğreneceksin.
  • ya okudum okumasına ama orda dioki türkiyenin tüm ipleri banlı senin vidyonuda izledim ama çalışan proksi bulamadım bana çalışan bi tane verin nolur
  • Ben oyunu oynamadığım için sana bu konuda yardım edemem.Üzgünüm.NBA01'e öm at yardım etsinler.
  • yinede sağol ilgilendiğin için
  • ottoman_power bende senin videon var sorun bende proxy mi deiştirince oyun dolmuyor (start game açılmıo) anladınmı sorunum bu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.