Şimdi Ara

Oyuna Girme (Videolu Anlatım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burdan İndirin;http://rapidshare.com/files/116037054/Ottoman_PoweR_Proksi_De__287_i__351_tirme_Vidyosu.rar.html
    Şifre=Ottoman_PoweR

Boyutu=38,2 MB

Not=***** yazan yere Rapid-Share yazınız. "-" Kaldırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottoman_PoweR -- 25 Ağustos 2008; 16:05:58 >

• indiriyorum şimdi eğer olursa çoksaol olmassada canınsaolsun şimdiden saol
  • çok yararlı bi paylaşım olmuş sağolasın
  • pardon şimdiçözdüm bulamayanlaraşifre:Ottoman_PoweR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qburix -- 19 Mayıs 2008; 17:08:12 >
  • Bu programın adı nedir?
  • Faydası Olduysa Bizimle Paylaş.
  • Ben indirmedim tek sorum var:programın adı nedir??
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultrAslan ToLgA

Ben indirmedim tek sorum var:programın adı nedir??

Metalgarumonun Programları.Ben Sadece Beceremeyenlere Vidyosunu Çektim.
  • İndiriyorum sağol Ottoman
  • Bu Program Proxy Değilmi?..
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre50

Bu Program Proxy Değilmi?..

İçinde Herhangi Bir Program Yok.Sadece Video.
  • Şimdi izledim.Mükemmel anlatmışsın Helal olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .Tolga.

Şimdi izledim.Mükemmel anlatmışsın Helal olsun.

Teşekkür Ederim.Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu.
  • hehe cok saol burak ben simdi nerede yanlis yaptigimi anladim senin sayende bende dün gece denedim oyuna girebildim ingilizce patch de koydum senin yazdigin proxy´yi kullaniyorum bende hem hizli hemde oyuna girebiliyorum... NOT: oyuna acin ve start butonuna basinca proxy yerinde in office yi tiklayin ozaman oyun daha hizli aciliyor yoksa bazen oyun bile acilmiyor direk proxyle girerseniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: turke64

hehe cok saol burak ben simdi nerede yanlis yaptigimi anladim senin sayende bende dün gece denedim oyuna girebildim ingilizce patch de koydum senin yazdigin proxy´yi kullaniyorum bende hem hizli hemde oyuna girebiliyorum... NOT: oyuna acin ve start butonuna basinca proxy yerinde in office yi tiklayin ozaman oyun daha hizli aciliyor yoksa bazen oyun bile acilmiyor direk proxyle girerseniz

Bende dün gece seni Mud'da gördüm

• quote:

quote:

hehe cok saol burak ben simdi nerede yanlis yaptigimi anladim senin sayende bende dün gece denedim oyuna girebildim ingilizce patch de koydum senin yazdigin proxy´yi kullaniyorum bende hem hizli hemde oyuna girebiliyorum... NOT: oyuna acin ve start butonuna basinca proxy yerinde in office yi tiklayin ozaman oyun daha hizli aciliyor yoksa bazen oyun bile acilmiyor direk proxyle girerseniz

evt ben sana birseyler yazdim ama benden kactin :) bende gittim ozaman ilk gördügümde fight etmek istedin

• quote:

quote:

quote:

evt ben sana birseyler yazdim ama benden kactin :) bende gittim ozaman ilk gördügümde fight etmek istedin

Sanırım Türk olduğunu bilmiyodum Forumda görünce dank etti

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sanırım Türk olduğunu bilmiyodum Forumda görünce dank etti

xD aslinda sana türkce birseyler yazmisdim bide adimda turke64 ... hadi gine neyse....

• Tamam beyler konuyu sohbet bölümü yapmayın.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ottoman_PoweR

Tamam beyler konuyu sohbet bölümü yapmayın.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

evet cok güzel anlatmissin bundan iyi anlatim olmaz heralde ne mutlu sana ve bize
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.