Şimdi Ara

Digimon World DS oyuncularının buluşma noktası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
1
Favori
24.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saol vortigon bir numarasınbence emuyla oyunu ilk mesaja editle daha iyi olur
  • tamam Halil abi
  • oynadıgımız oyunu nasıl kaydedioruz?
  • halil abi eger tuşları degiştirmediysen
    S harfine bas orda en sag ve en altta save var ordan kayıt edersin
    bende 2 numara mıyım
  • tşk vortigon abi gatomon varmı gatomon
  • quote:

Orjinalden alıntı: burnaldinho

halil abi eger tuşları degiştirmediysen
    S harfine bas orda en sag ve en altta save var ordan kayıt edersin
    bende 2 numara mıyım

sen gönüllerin şampiyonusun
  • yaw arklar delirecem yarım saattir npc karakterler konuşup duruyor daha ne kadar sürecek bu yaw
  • arkiler oyun çerçevesi büyümüyor yardım edinn
  • digi nasıl nereden kasılacak lütfen yardım edin
  • @ferrari_16: teşekkür ederim seni burd agörmek güzel
    şimdi sorulara dönelim:
    oyun çerçevesi büyümüyor
    ilk levellerde digiyi kasmaya ihtiyacınız olamayacak yalnmız shogungekomon a gelirken en az bi ultimate e ihtiyacınız var
    notlar: angemonun atak üstünlüğü vardır. hep en başta vurur. kaçabilme şansınız yüksektir(flee). zaten angemonunuz olursa anlarsınız.2) bu oyunda exp bölünmes yok. bu çok büyük bir avantaj. örneğin bir digiyi tek digiyle kestiğinizde 20 exp geliyorsa kaç digiyle kesersenix kesin yine aynı wxp her diginize gelir(20 20 20)
    3) farm ınıza önem verin. farmda digiler kendi kendine kasılır

• hangi tuşlarla oynanıyo bu biri save ini atabilirmi? sağ tık save state deyip
  • indiriom hadi hayırlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: OoßladeOoO

hangi tuşlarla oynanıyo bu biri save ini atabilirmi? sağ tık save state deyip

z ve x tuşlarıyla
  • ya ben savelemiştim ancak oyun yok bunu açıklarmısınız
  • battery den bi gir beli duruyordur
    aslında save leyemesinin bi kaç nedeni var
    NDS Cartridge Backup Media kesinlikle EEPROOM 64 olmalıdır (ayarlara ellemeyin demiştim)
    ayrıca oyun save enmesini de anlatiim: enter a bascaksın, en sağ aşağıda save var onun üstüne gelip z ye bascaksın, saving dicek( eğer NDS Cartridge Backup Media kesinlikle EEPROOM 64 İSE!!! başka birşeyse kesinlikle savelemez) ondan sonra da saved!! dicek.
    bir sonraki oyunu açtığınızda eliniz sadece z de dursun başka bişeye basmayın yanlışlıkla, ekran açıldığı zaman continue deyip devam etceksiniz...
  • benimkinde öyle olmuyor save diyorum bir ekran çıkıyor YES ve NO lu yes i seçince saving diyor vede şimdi koromonu aldım nereye gitcem?
  • saved demiyor mu ardıından?
    koromonu aldın şimdi yan odadaki profesörle konuş, muhtemelen belirli bir puanın olunca sana bişey vericem dicektir. sen şimdi central e ışınlandığın yeşil yere git biraz ilerle şöle gez falan sonra geri dön nasıldı lan o görev
  • ya hatırlamoım tam orayı geçeli uzun zaman oldu ama doğru yeşil yerden ışınlancan o yere calumon la karşılaşcan sonra farma gitcen o sana bilgi vercek sonra azulongmon arıcak sonra gabumonu bulmaya gitcen tekrar o yoldan
    bulcan bi yol açcak sonra bi ogremon öldürmen gerekiyor( yanına hp chip s kartı götür çünkü yolda diğer yaratıklar saldırablir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vandraren -- 23 Temmuz 2007; 8:59:13 >
  • gobrumon çıktı yendim savaşta,hp kartını önceden bulmuştum ama yendikten sonra azulongmon DİGİ FARM ile ilgili bir şeyler dedi yardımm
  • digi farma bi daha git istersen ( yeşil ışınlanmanın sağındaki pembe yer)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.