Şimdi Ara

Digimon Masters Online [Soru]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
3.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru 1 : Bir yabancı bana teklif yolladı, ne teklifi olduğunu anlayamadım ve kabul ettim, teklif Guild teklifiymiş, DMO From India adında bir guild'e girmiş oldum, bu guild'i nasıl terkedeceğim?

Leviamon serverindeyim, 20 Level Tamerim. Digimonlarım Agumon-X (starter) 29 level, V-mon(4/5) 31 level, DemiDevimon (Myotismon) 3/5 27 level.

Soru 1 Çözüldü.

Soru 2 : Yumurta çatlatma olayında, Data Başarılı olma oranı, Data patlama oranı, Yumurta Patlama oranı, bunların oranı belli mi ? Veya her digimon yumurtasının kolaylığı veya zorluğu var mı, hepsi eşit mi ? Örnek : Patamon yumurtası kolay patlar, Betamon yumurtası biraz daha zor patlar, gibi.

Soru 2 Tamamdır.

Soru 3 : Backup Disc ne işe yarıyor ? Elimde geçen ayın eventinden kalma 5 tane Backup Disc [Character Bound] var :D Satamam ama ne işe yarıyorsa, nasıl kullanılıyorsa kullanıp değerlendiriyim. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zombi TR -- 17 Mayıs 2013; 10:36:16 >

• G tuşuna bas en son sekmeye git leave guild var tıkla işlem tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKaToTaKaR

G tuşuna bas en son sekmeye git leave guild var tıkla işlem tamam

Çok saolasın, eyvallah.

Bir sorum daha olacak, yumurta çatlatma olayında, Data Başarılı olma oranı, Data patlama oranı, Yumurta Patlama oranı, bunların oranı belli mi ? Veya her digimon yumurtasının kolaylığı veya zorluğu var mı, hepsi eşit mi ? Örnek : Patamon yumurtası kolay patlar, Betamon yumurtası biraz daha zor patlar, gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zombi TR

quote:

G tuşuna bas en son sekmeye git leave guild var tıkla işlem tamam

Çok saolasın, eyvallah.

Bir sorum daha olacak, yumurta çatlatma olayında, Data Başarılı olma oranı, Data patlama oranı, Yumurta Patlama oranı, bunların oranı belli mi ? Veya her digimon yumurtasının kolaylığı veya zorluğu var mı, hepsi eşit mi ? Örnek : Patamon yumurtası kolay patlar, Betamon yumurtası biraz daha zor patlar, gibi.

Alıntıları Göster
    Şuanki gözlemlere göre en zor geçen yumurta sanırım gabumon ve impmon olması lazım. Onun dışında agumon çok kolay 4e basılabiliyor. Data başarılı olma oranları ise belli değil şansa göre ya geçer ya düşer ya da boomer

• quote:

Orijinalden alıntı: HunterDeaN

Şuanki gözlemlere göre en zor geçen yumurta sanırım gabumon ve impmon olması lazım. Onun dışında agumon çok kolay 4e basılabiliyor. Data başarılı olma oranları ise belli değil şansa göre ya geçer ya düşer ya da boomer

Alıntıları Göster
    Vay anasını :D Demekki ben Agumon'u iyi patlatmışım :D 2. datada güm. :D Myotismonuda 3/5 te çatlattım sebebi ise, daha önce 4-5 tane egg patlatmış olmamdı hep 1 de veya 2de patlıyodu :D Bu kez 3'ü denk getirdim, getirdiğim gibi ''Hatch to the Egg'' :D

• quote:

Vay anasını :D Demekki ben Agumon'u iyi patlatmışım :D 2. datada güm. :D Myotismonuda 3/5 te çatlattım sebebi ise, daha önce 4-5 tane egg patlatmış olmamdı hep 1 de veya 2de patlıyodu :D Bu kez 3'ü denk getirdim, getirdiğim gibi ''Hatch to the Egg'' :D

Alıntıları Göster
    İyi yapmışsın kasmalık digimon çıkmış. Ama 4ün aşağında almanı önermem.
  • quote:

İyi yapmışsın kasmalık digimon çıkmış. Ama 4ün aşağında almanı önermem.

Alıntıları Göster
    Piyomon 4/5'e hiç data fail olmadan geldi, ve çıkarttım :D
  • quote:

Piyomon 4/5'e hiç data fail olmadan geldi, ve çıkarttım :D

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun
  • Leviada iseniz bulun beni guilde alalim sizi
    Nick: ShikaNara
    Belki rastlamışızdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darui

Leviada iseniz bulun beni guilde alalim sizi
    Belki rastlamışızdır

Leviamon'dayım, nickim MarekZombi denk gelirsek haberleşelim :D

quote:

Hayırlı olsun

Saol. :D
  • quote:

quote:

Belki rastlamışızdır

quote:

Hayırlı olsun

Pm attim ama cevap yok

• quote:

quote:

quote:

Belki rastlamışızdır

quote:

Hayırlı olsun

Pm attim ama cevap yok

Alıntıları Göster
    Kolay gelsin beyler.

• leviamonda nickim Gobliph

bir yıldır girmiyordum hediye 5/5 monodramon ve wormmon vermişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeronautical Engineer

leviamonda nickim Gobliph

bir yıldır girmiyordum hediye 5/5 monodramon ve wormmon vermişler.
    Black Agumon 3/5 Ultimate egg var bende, bunu 4/5'e denemeli miyim ? Yumurtanın Patlama ihtimali nedir ? Bilgilendirir misiniz, teşekkürler. :D
  • quote:

Black Agumon 3/5 Ultimate egg var bende, bunu 4/5'e denemeli miyim ? Yumurtanın Patlama ihtimali nedir ? Bilgilendirir misiniz, teşekkürler. :D

Alıntıları Göster
    Eğer silk ile aldıysan ve 3/5 çıktıysa daha basamıyorsun zaten.
  • quote:

Eğer silk ile aldıysan ve 3/5 çıktıysa daha basamıyorsun zaten.

Alıntıları Göster
    Silk Premium Egg, 3/5 bunun üzerine çıkma ihtimali olmuyor mu? o.O 1 T 250 M paraya aldım. Ultimate
  • quote:

Silk Premium Egg, 3/5 bunun üzerine çıkma ihtimali olmuyor mu? o.O 1 T 250 M paraya aldım. Ultimate

Alıntıları Göster
    Maalesef. Maximum 3 e kada basılabilir.
  • quote:

Maalesef. Maximum 3 e kada basılabilir.

Alıntıları Göster
    GDMO'da Shout'a adamlar ''BUY UNSCAN Renamon Egg 2T or 4/5 Renamon 15T'' diyorlar. Bu unscan egg nedir ? Bildiğimiz Hatchable egg mi oluyor ? Ama onu 50-60M 'ye satıyorlar ? Kafam karıştı.
  • quote:

GDMO'da Shout'a adamlar ''BUY UNSCAN Renamon Egg 2T or 4/5 Renamon 15T'' diyorlar. Bu unscan egg nedir ? Bildiğimiz Hatchable egg mi oluyor ? Ama onu 50-60M 'ye satıyorlar ? Kafam karıştı.

Alıntıları Göster
    Bu Uscanned eggleri shoptan alıyorlar mesela. Shoptan aldığın eggleri scan ettirdikten sonra kaçta kaç olduğu belli oluyor ya. Adamlar bunu scan ettirmeden satıyolar. Öyle daha pahalı oluyor. Biraz karışık oldu ama umarım anlatabilmişimdir.

• quote:

Bu Uscanned eggleri shoptan alıyorlar mesela. Shoptan aldığın eggleri scan ettirdikten sonra kaçta kaç olduğu belli oluyor ya. Adamlar bunu scan ettirmeden satıyolar. Öyle daha pahalı oluyor. Biraz karışık oldu ama umarım anlatabilmişimdir.

Tamam çok iyi anlattın ve bende anladım, sorularımı aydınlattığınız için teşekkürler. :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.