Şimdi Ara

Digimon Masters HongKong ! (YENI SERVER )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Malumunuz bölümümüz uzun süredir bir hayli sönük ve inaktif durumda. Bu konuda bizlere güzel bir canlanma fırsatı vericek güzel bir masters online serverı official olarak sadece 2-3 hafta önce açılmış durumda. Bende bugün öğrendim ve hemen kayıt olup oyuna katıldım. Gerçekten oyunun ilk günlerini hatırlatan keyifli bir ortam var.

Oyunda eski patch ve 3 karakter var. Bazı digimonlar ve itemler yok. Vanilla tarzında diyebiliriz. Droplar vesaire herşey eskisi gibi. Impmonun kral dönemleri

Oyun çince ancak kore zamanlarını oynayan arkadaşlarımız için pek sıkıntı olmayacaktır sanırım KSNN gibi şeyler olmadığı ve resmi sitesinde bazı noktalar İngilizce olsada ben yinede yapamayan olur diye ss li anlatım yapacağım.

Öncelikle oyunu nasıl indiriyoruz?
    http://dm.wasabii.com.hk/index.aspx adresine giriyoruz.

Buradan işaretlediğim Download bölümüne tıklıyorsunuz.

Bu bölümde istediğiniz internet sitesinden oyunu indiriyorsunuz. Oyun 755 MB. Sistem gereksinimleri yine burada gözüküyor.

Daha sonra exeyi kuruyor ve ufak birkaç patchi çekiyorsunuz. Setup çince ancak en sağdaki tuş Next olduğundan sadece ona basın ve kurulsun.

Peki nasıl account ( oyun hesabı ) alırız?

Sitede yine anasayfaya giriyorsunuz.
    http://dm.wasabii.com.hk

Aşağıdaki işaretli yerden Login ekranına giriyorsunuz.

Bu ekrandan işaretli olan yerden Yeni Hesap Alma şıkkını seçiyoruz.

Buradaki kayıt formunu dolduruyorsunuz.

Karşımıza gelen ekrandan işaretli yere tıklayıp Hesabınızı aktive ediyorsunuz.

Arkasından çıkan login ekranından hesabınıza bir kere giriş yapıp oyuna girebilirsiniz.
    Herkese iyi oyunlar.

Oyundaki ismim = Angelica

Buradan bana ulaşabilirsiniz. Umarım toplanıp kalabalık bir görüntü oluşturabiliriz. Ben oyun hakkında pek bilgili değilim ama elimden geldiğince yardımcı olurum. Katılan eski arkadaşlarımızda bana ve diğerlerine yardımcı olurlar güzel bir birliktelik kurarız.

• deneyebilirim görünce mutlu oldum :)
  • Oyun çince ise nasıl tam anlamıyla oyunu oynayabileceğiz
  • Global olanından farkı ne ¿
  • Valla şu an gördüğüm farkları eski patchde questlerin daha az olması ama daha cok exp veriyorlar. Partiyle kasarken globalde partideki kişi kestiğinde yarı yarıya en az exp az geliyordu kendiniz kesince çok. Bunda ise aynı geliyor bu çok güzel. Partiyle çok hızlı kasılıyor.

11 level gibi sadece cash shopta satılan 3/5 olması %100 hediye egg, 30 data + 3 evolter verildi. Yalnız ben saf gibi gidip eggi scana taratınca kötü oldu 15 adet bilmediğim bir iteme dönüştü. Siz hatch olarak kullanın

Oyun inanılmaz kalabalık. Normal bir mobu bile kesmek için 3-5 kişi birbiriyle yarışıyor.
    Şöyle bir ss..

Burda 1 saat oyunda kalma süresi sonucu verilen globaldeki gibi büyüme itemini kullandım.

Oyun çince ama questlerde zaten tıklayınca pencereden direk gösteriyor ne kesmen gerektiğini bildiğiniz gibi questlerde çok zorlanmadım Zaten önceden oynayanlar rahat edicektir aynı questler.. Benim daha çok zorlandığım hangi eggin hangi digiye ait olduğu gibi konular. Vendorlarda zorlanıyor datalarda falan ayırt etme konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nidoran -- 19 Ekim 2013; 17:06:00 >

• Yine çok gelişmek için bunda da silk tarzı bişeyler alman gerekiyor mu ¿ Yani oyuna illa para yatırman lazım mı ¿
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.