Şimdi Ara

dıes serverinde olan varmı???? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • civ_civ bana diyosan orcum ve lvl 55 ama o charı satıyorum
  • YOK SANA DEMİOM ŞU LWL 64 ÜM WE CLAN KURUCUSUYUM DİE HAWA YAPAM ADAM A DİOM,
  • eğer çok buff istiyosan açam bi tane kas ok
  • SART LARI BİLİON DİMİ ?? ORK OLCAN KADIN SHAMAN OLCAN
  • bi dk kim kasıyo benim orc var bi tane canım sıkıldı dün açtım lwl 31 ama isterseniz humanda açarım
  • ya beyler bende d3 teyim lwl 40 warior human ım.benide kasarmısınız rica etsem ?çok iyi çalışırım haa
  • quote:

Orjinalden alıntı: numand

bi dk kim kasıyo benim orc var bi tane canım sıkıldı dün açtım lwl 31 ama isterseniz humanda açarım

töbe töbe cani gönülden herkes

• slm arkadaslarım benim acilbi chara ihtiyacım war bildiginiz gibi siteden yeni sifre alınmıo sizin actıgınız we kullanmadıgınız sifreniz warmı acep yada oyunu bırakan arkadaslar sifrenizi bana werirmisiniz son olarak umut sen ocharı bana cüzzi bi miktarda satarmısın _???? pm atın yada msn den konusalım cuma (yarın ) saat öglenden aksama kadar onlineım msn: scorpionalp@hotmail.com simdi mail atabilirsiniz pls lütfennn
  • ben diesde human priest im bufferım şimdilik 1200 buff war bir lvl sonra 1500 olacak

eğer freeze kardeşim beni kasacaksan hani dedin ya buffer olursa ii olur

bende bufferım diye söyledim genelde d kaçta olursun oyundan ben sana pm atayım

sen bana atacaksan burdan at nolur yardım et çok çok lvl kasmam lasım we bana yardım edecek

hiç kimse yokk :(:((((
  • soulofanime ya da freeze diyim kardeş ben sana siteden pm attım bakarsan sewinirim
  • varım a.q sen beni yen knightı bırakırım a.q

quote:

Orjinalden alıntı: civ_civ

SEN DE LWL 64 SÜN DİE COŞTUN HAA WAR MI SIN ARENAYA ??
  • pelerin görevine gidecez gelsene bizle nedersin:
    lazımsın buff ver yeter tabi heal vvarmı

quote:

Orjinalden alıntı: hakan_c

ben diesde human priest im bufferım şimdilik 1200 buff war bir lvl sonra 1500 olacak

eğer freeze kardeşim beni kasacaksan hani dedin ya buffer olursa ii olur

bende bufferım diye söyledim genelde d kaçta olursun oyundan ben sana pm atayım

sen bana atacaksan burdan at nolur yardım et çok çok lvl kasmam lasım we bana yardım edecek

hiç kimse yokk :(:((((
  • Şuan kasarsan hemen buff/res yada heal açarım ok???
  • baba sen clanın adını söle oyunda ki nickin freeze demi ben seni bulurum genelde d1 demi olursun söle ona göre gireyim şimdiden çok teşekkürler sana
  • 1200 buff war 960 da heal ama 60 olunca 1920 heal açmayacağım 300 ac açacağım
  • istersen bana msn adresin warsa wer daha rahat konuşuruz oyundan pm atıyorum yoksunda
  • bni kasar mısın soulofanime ?? kasarsan sevinirim lwl 42 yim insanım mageyim bni kas lütfenn
  • saçma bir topic
  • adamın ihtiyacı warmış da açmış ne demek saçma bir topiç alla alla
  • BEN XZENENON DAYIM GEN SENİ 55 YAPİM DİYER 70LİK METOOR NOWA ATİM ASH KESERİM 45 E KADAR SONRA SENDE MAGE OL DTS VEYA HARPY YAPARIZ
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.