Şimdi Ara

Dideral kullanmak için doktora gitmek şart mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lüzum halinde dideal kullanılabilir mi mesela? Pzt eczadan dideral alacağım, bir iki sunum olayım var. Ve de %35 civarı sosyalfobim var, bazen oluyor bazen olmuyor geçen birkaç ay yoktu bu sıralar çok evde kaldığım için biraz tetiklendi. Şuanda bile sunum yapacağım vakti düşündüğümde kalbim çarpıyor, ellerim titriyor, midem hafif bulanıyor huzursuz oluyorum, iğrenç bir durum lanet olsun

Sunumdan ne kadar süre önce kullanmalıyım? Ve de bana bakan onlarca kafayı görünce başım döner, bu ilaç baş dönmesi yapar mı? Ayrıca yarım mı tam mı kapsül kullanmalıyım?

Herhangi bir kalp sorunum, tansiyon vs. yok sadece orta düzeyde astım var. Gidersem anca sağlık ocağına gidebilirim, uzman doktora bu sıralar hiç gidemem zaten 15 gün sonraya randevu veriyorlar, Dideral için sağlık ocağına sormama gerek var mı? Zira hep kullanmayacağım bu ilacı, sadece gerek duyulduğunda

• Dideral tarzı ilaçlar, yanlış kullanımda ölüme bile götürür. Kafanıza göre ilaç kullanmayın.
  • bana ilk doktor vermişti. sonradan kendim aldım hep. fiyatı çok uygun. 3 4 tl birşey. yarım saat falan öncesinden alırsan rahat edersin. ilk başta çeyrek tabletle test edip sonra yarım tablet al bence. aklına da çok takılıyorsa doktora danışıp alman en mantıklısı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

bana ilk doktor vermişti. sonradan kendim aldım hep. fiyatı çok uygun. 3 4 tl birşey. yarım saat falan öncesinden alırsan rahat edersin. ilk başta çeyrek tabletle test edip sonra yarım tablet al bence. aklına da çok takılıyorsa doktora danışıp alman en mantıklısı olur

doktor da hangi doktor? sağlık ocağı doktoru olur mu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.