Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2250. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22482249225022512252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GearBest ile ilgili bir problemim var benim. Burda görmüş olduğum kupon ile birlikte Xiaomi mi band 3 siparişi verdim 141 TL ye. Daha sonrasında ise 1 hafta boyunca kargoya verilmedi, En kısa süre içerisinde verilecektir dendi. 1 hafta sonra ise stoğumuz bitti ya yeni bir ürün seçin ya da size ödeme yapalım dediler. Ödeme istedim ben. Lakin mağdur bırakılmama rağmen bana benim ödeme yaptığım tutardan daha az bir tutar ödeneceği (dolar kurundan ötürü). İlk söylediklerinde 130 tlye denk geliyordu. Fakat iptal olayını gerçekleştireli 3 hafta oldu ne paramı yatırdılar ne de yardımcı oluyorlar. Şu anda ise söyledikleri dolar cinsinden yatıracakları para 125 tlye düştü. Böyle bir mağduriyet yaşarken, üstüne üstlük bi de verdiğim para durduğu yerde eriyor ve halen geri yatırmıyorlar. Hayatımda ilk kez gear Best ten alışveriş yaptım ve en büyük pişmanlığımı yaşadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HaydarrJr kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin:)

• 1981 puanım var puanımı hiçbir yede kullanamıyorum flaş satış yada en ufak bir indirim olan yerde puan kullanımı yok yani puan kullanıcan zaman kazık olmalı illa ben ilk kez bu siteden alışveriş yaptım hemde 6 tane birden aldıklarım ürünlerin toplamıda 1.5 milyara yakın ama bida aman aman pişman oldum aldığıma

• caneycaney kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Türkiye deposunda yok maalesef.

Vergi çıkma ihtimali vardır, ayrıca bazı bilgi ve belge beyanı gerektirebilir(yurt dışından drone alımı ile ilgili makaleleri incelemenizi tavsiye ederiz).
  • Paramedic20 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Global indirimdi, ürün TR sitesine eklenmemiş, bu sebeple kaldırıyorum.. uyarı için teşekkür ederim.
  • HaydarrJr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu sıralar maalesef Mi Band 3'te stok sorunu yaşıyoruz.

İptal etmek isterseniz(Türk Lirası olarak ödeme yaptıysanız), iade edilen tutar kayıpsız bir şekilde(ödediğiniz miktar) olacaktır.
  • KadirKk35 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef flaş indirimli ürünlerde puan kullanımı bulunmamaktadır.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Işte bu şekilde yazıyor, destek kısmı da. 141 TL ödedim diyorum, 23. 59 dolar kayıpsız olarak yatırılacak diyorlar. 7-14 iş günü dediler 21 gün oldu para iadesi isteyeli. Düzenbazlık hatsafhada gerçekten. Aliexpressi tek seferlik deneme amaçlı bırakıp GearBestten alışveriş yaptım fakat aliexpress in gözünü seveyim. Adamların ürün güvenceleri de teknik destekleri de kaliteli en azından. Fiyatı 3 5 fazla olsun bi daha strese girip de sizin saçma sapan arayüze sahip sitenizden de alışveriş yapmam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doğrudan teslimat seçeneği ne demek oluyor ben bazılarında tıklamadım sanırım

• Xiaomi Mi Box S almak istiyorum gümrükte takılır mı ?
  • 50 dolar olursa düşünüyorum bende

• mi pad 4 8 inc 3 gb ram icin kod varmi

• Alfawise gearbestin kendi markası mı

Merhaba,

Evet, kendi markamızdır.

Buna ek olarak; utorch, gocomma ve birkaç tane daha markamız mevcuttur.
  • ozon3 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Maalesef harici indirim kodu bulunmamaktadır.
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Az da olsa takılma.. gümrük vergisi ödeme ihtimaliniz vardır.
    Merhaba,

Direkt satıcı/üretici/tedarikçiden gönderim anlamında ancak şu an aktif değil.
  • Hocam Merhablar,

Valla indirimden aldık amazfit bip' i ama arkadaşların dedikleri çekindiriyor bizi kupon fln iptal olursa diye. Geçen cuma sipariş verdik ama stok sorunu ne zaman çözülür? bilginiz varsa paylaşın lütfen.
  • Silinen kuponlar için son durum nedir arkadaşlar? Bana 2 gün içinde size çözüm sunacağız sabrınız için teşekkürler demişlerdi fakat 2 günü geçti hala ses yok şimdi tekrar yazdım.

Eğer çözüm alamayacaksak şikayet etmek lazım resmi kurumlara.
  • Creality3D Ender - 3 DIY 3D Yazıcı için 160 dolar diyorsunuz 175dolara geliyor kargo hariç nasıl oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 22482249225022512252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.