Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2245. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22432244224522462247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

En yakın tarih, yılbaşından sonra olabilir :(
  • Devilsbutcher kullanıcısına yanıt
    Kendileri müşteri kaybeder onlar düşünsün napalım.Stok yoksa belirtsinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • analitikduzlem A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Stok takibini bu şekilde sağlayabilirsiniz:

*Ürün sayfasından stok durumu nasıl kontrol edilir?

Genellikle, ürün sayfasını kontrol ettiğinizde, fiyatın yanında bir ipucu olduğunu görebilirsiniz.
    Stokta gösterildiğinde, ürünün en az 10 adet stokta olduğu anlamına gelir;

| Gearbest Türkiye |

Siyah renkte, stoğu " XX " olarak gösteriyorsa, ürün için sadece " xx " kadar stok kalmış demektir;

| Gearbest Türkiye |

Görseldeki gibi işaretli alanda " xx " kadar stok gösteriyorsa, flaş satış fiyatıyla " xx " adet kadar satın alınabilir demektir, stokta ne kadar kaldığını ifade etmez.

| Gearbest Türkiye |

Sadece tahmini Teslimat tarihini başka bir bildirim olmaksızın gösterirse, ürünün şu anda stokta olmadığı anlamına gelir.

| Gearbest Türkiye |

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dostum senlik bir şey değil zaten. Şimdi siparişlerimi geçiyorum. Siparişlerimin içine Alfawise akıllı priz de ekledim. (https://tr.gearbest.com/power-strips/pp_1303143.html?wid=1433363#goodsDetail) özür olarak 2. Alfawise prizi hediye ederse Gearbest hayır demem :D Bu sayede geçen gün kaçırdığım indirim fiyatına almış olurum :D (Kızım sana diyorum gelinim sen anla ;))
  • ve evet olan oldu. Sipariş veriyordum tam kuponun süresi oldu dedi! Şuan 111$ olan kuponum kullanılamaz durumda!
  • Şuan kuponu ilk aldığım gün olan ekran görüntüsünü kontrol ettim ve kuponum 14 ünde son buluyormuş. Şuan kuponum kaybolmuş durumda bu nasıl iş cidden nasıl bir şey bu?

Ben alırken ürünün yanında 6000 küsür bir şey yazıyordu ben kalan ürün diye düşündüm pek dikkat etmedim.Hem stokta olmayan ürün niye satılır ki??
  • Böyle bir saçmalık ben hayatımda görmedim. 14/11/2018 tarihine kadar süresi olan kupon süresi dolmuş gözüküyor. Canlı chat kuponun limiti dolmuş diyor bir şey yapamayız diyor. Hem ticket ile beni 3 gün oyaladılar. Hemde süresi dolmadan kuponumu iptal ettiler. Müşteri deneyimi cidden tavan şuan.
    Sürekli refresh yaptım. Bu indirim farklı sosyal pltformlarda da duyuruluyor mu? Sadece dh de ise kim aldı bilmek isterim.

• Aranel Ciryatan kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde 100dolara 10 dolar indirim kuponu almıştım. 800tl lik ürüne yetersiz altlimit uyarısı verdi.

Şu son indirirm gargarası başladığından beri bi haller var gearbestte. İndirimli link diye açıyoruz fiyat normalden yuksek gelebiliyor.

Bir sürü şey alıyorum ama dh forun konusu üzerinden bi fayda göremedim daha

• HeroTech kullanıcısına yanıt
    İlk tüm sitede geçerli dedikleri kupon ile ürün alamadım. İlla CN-099 depo olacak dediler. Ticket açtık 3 gün oyaladılar. Neyse belli ki yapmayacaklar bari aksiyon kamera falan alayım dedim zaten ihtiyacım vardı. Ürünleri sepete attım 2-3 bir şey daha ekledim. Sonra dedim ki 3-4 TL fazlasına daha iyi çanta var onu alayım. Sepetten çıktım ürünü değiştirdim tekrar girdim ve şok. Kupon geçersiz diyor. Kupon sayfasına bir girdim 13/11/2018 diyor. İlk o sinirle anlamadım mevzuyu. Sonra işten çıkıp servise bindim "lan ben eşime ekran görüntüsü atmıştım dedim" bir baktım orada kupon geçerlilik tarihi 14/11/2018.

Hadi bakalım. :D

Canlı sohbete durumu ilettim bana süresi geçmiş diyor ve bir şey yapamayız diyor. Papağan gibi aynı şeyi tekrarladılar. Diyorum ki bak kupon tarihi 14/11/2018 ekran görüntüsünü atıyorum. Tekrar süresi geçmiş bir şey yapamayız diyor. Ben cidden böyle bir deneyimi en dandik dediğimiz e-ticaret sitelerinde bile yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aranel Ciryatan -- 13 Kasım 2018; 19:26:9 >

Sadece DH özel değil, tüm platformlarda.

Ayrıca 2 tane de %50 indirimli sürpriz indirim geldi.
  • Gece lambası tavsiyeniz var mı? Uygun fiyatlı kaliteli bir şey bakıyorum

• In Time kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Stok bitmediyse, buna bakabilirsiniz:

Xiaomi Mijia Sensörlü Gece Lambası / İndirim Kodu: GBLEDSALE02 / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Merhaba,

Stok bitmediyse, buna bakabilirsiniz:

Xiaomi Mijia Sensörlü Gece Lambası / İndirim Kodu: GBLEDSALE02 / 8$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
    Teşekkürler öneri için o ürüne baktım ama kod çalışmıyor. Bir de RGB ampül al diyorlar. Kafam karıştı biraz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 99$-50$ indirim kuponum varmış ve 14.11'de bitiyor. 550 tl civarında önereceğiniz ürün var mıdır arkadaşlar? aklımda bir şey yok fakat kuponu kullanmak istiyorum
    m.gearbest.com/skateboard/pp_596618.html&ved=2ahUKEwiW3IeMidLeAhUGI8AKHVpuBe8QFjAAegQIABAB&usg=AOvVaw3qh0Gwryt1J9Ml-kMqQ4Ae

• krampon kelebeği K kullanıcısına yanıt
    dene muhtemelen kullanamayacaksın zaten.
    nerede hocam niye göremiyoruz indirimleri? ürün fiyatı neyse o. öncesinde de aynı şimdi bile aynı fiyat.

fiyat düşer alamazsın başkası sepete eklemiştir anlarım. 1 sn içinde 2 üründen biri görünmez mi? bu işte başka iş var ama anlaşılan yapacakta birşey yok. sizlere kolay gelsin.
    tv box alayım dedim yanında bir kaç ürün daha, kullanılamaz diyor. ee bunun bi çözümü yok mu? veya nelerde kullanılıyor bu biçim iş sevinmiştim ben de..
  • 
Sayfa: önceki 22432244224522462247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.