Şimdi Ara

Diablo IV [ANA KONU] | Game Pass'e Geldi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.807
Cevap
407
Favori
668.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Titan Quest gibi bir oyun gelmedi.Gittiler yapımcıları Grim Dawn gibi iç bunaltıcı bir oyun çıkardılar.Milletin Diablo2 den daha iyi dediği Path of Exile in son halini gördüm çocuk oyununa dönmüş.İşin komik tarafı Diablo3 e rengarek diye saydırıp poe i yere göğe sığdıramayanlar son durumda ne diyorlar acaba.Oyun leş ötesi olmuş.Diablo 3 bile daha kaotik karanlık kalır yanında.Umarım Diablo4 beklentilerimizi ters köşe etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSHBILAL

şahsen bende isterdim, ama oyun 3 seneden asagi cikmayacagini dusundugumden pas gectim

Alıntıları Göster
    Yalnız bu 3 sene hususunda endişelerim var, neden diyecek olursan.Birincisi bana göre oyun 3 aşağı 5 yukarı hazır gibi çünkü kısıklı da olsa oynanabilir bir versiyonu var.2. si yapımcılar hızlı bir şekilde geri dönüşleri değerlendirim oyunu bir an önce hazır etmek istiyorlar. 3.sü arayı uzatıp beklentilerin yükselmesini istemiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: moz@

Yalnız bu 3 sene hususunda endişelerim var, neden diyecek olursan.Birincisi bana göre oyun 3 aşağı 5 yukarı hazır gibi çünkü kısıklı da olsa oynanabilir bir versiyonu var.2. si yapımcılar hızlı bir şekilde geri dönüşleri değerlendirim oyunu bir an önce hazır etmek istiyorlar. 3.sü arayı uzatıp beklentilerin yükselmesini istemiyorlar.

Alıntıları Göster
    2021 q3 de bekliyorum.2020 q3 sürpriz olur.
  • moz@ kullanıcısına yanıt
    Yok be hocam, o zamana kadar yaşayacağımız ne malum, anı yaşa, boşver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diablo immortalın tanıtılması 1 sene önce yapılmış hemde mobil oyun ve halen piyasaya çıkmamış. 2022 den aşağı çıkmaz bu oyun 2020 2021 bekleyen boşa hayal kurmasın
  • Bence 2021 yılı içerisinde çıkar. Immortal ile kıyaslayıp "daha immortal çıkmadı" diyenlere bakmayın. Immortal'ı 10 sene erteleseler bile kimseden gık çıkmayacağı için önceliklerini d4 e vermişlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman01 -- 12 Kasım 2019; 15:17:35 >
  • Rhego kullanıcısına yanıt
    Immortal malum nedenlerden dolayı geciktirildi, geçen seneki faciadan sonra dünyanın en iyi mobil oyunu bile olsa hüsran olabilirdi. Panellerde immortalın adı bile imtinayla utana sıkıla zikredildi, reklamsız, habersiz bir iki ufak bilgi verdiler. Bu sene biraz affettirdiler, oyun da tamamlanmıştı zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1BB4C024C

Immortal malum nedenlerden dolayı geciktirildi, geçen seneki faciadan sonra dünyanın en iyi mobil oyunu bile olsa hüsran olabilirdi. Panellerde immortalın adı bile imtinayla utana sıkıla zikredildi, reklamsız, habersiz bir iki ufak bilgi verdiler. Bu sene biraz affettirdiler, oyun da tamamlanmıştı zaten...
    Immortal ı erteleseler de , iptal geçseler de kimsenin şeyinde olmaz EEee.... umrunda olmayacağını düşünüyorum.
  • Blizzcon açılışı ile heyecanladık.Bu sefer olur mu acaba geliyor mi dedik ama işte o skill tree ve özellikle de d3 çakması itemları görünce oyundan soğuyan bir tek ben mi varım acaba? Bu oyunun tutmasının tek ama de tek yolu var o da o item çeşitliliğinin üstüne kat ve kat koymakdır. D3 ü geçtim d2 nin dahi üstüne baya bir geliştirme yapılması gerek. En azından poe seviyesine gelmesi gerek ki bir şeyler olsun. Skill tree de önemli tabii ama bundan daha az bir önem teşkil ediyor bence. Bakalım çıkana kadar daha çok değişiklik gelir. Ama burada daha önceki mesajımda detaylı paylaştığım gibi d4 ekibi risk almadan ilerlemeyi tercih etmiş(d2 nin skill tree si ile d3 ün akışkan savaş dinamiklerini birleştirmeyi düşünüyoruz dediler.) gibi gözüküyor. Bu da şu demek risk almadan büyük başarı elde edemezsin.

Bu arada poe öyle ahım şahım bir oyun değil. Bir çok eksiği var. Özellikle kamera açısı vuruş hissi animasyonlar bence zayıf tarafları. Bir diğer zayıf tarafı da oyunun yeni başlayan biri için aşırı karmaşık olması. Ya da en azından GUI o hissi veriyor. İşte bu kısım d4'ün öne çıkmasını sağlayabilir. Çok detay her zaman çok daha iyidir demek olmuyor. Bunu nasıl oyuncuya sunduğun da çok önem teşkil ediyor. Sunum konusunda blizzard'ın daha önde olacağı diablo serisini baz alırsak aşikar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 15 Kasım 2019; 18:13:6 >

• Dün gece exilecon izledim. POE 2 tanıtıldı + mobil oyun tanıtıldı. Mobil oyun için kesin olmadığı kullanıcılara bir hikaye sunulacağı ve beğenilirse oyunun gerçek sürümde release edileceği söylendi ( Yani topluluk karar verecek olsun veya olmasın diye...)

Yani çok o kaka bu cici diye yazıpta burdaki insanların kafasını şişirmek istemiyorum ama blizortun işi harbiden zor çünkü adamlar içerik konusunda "BANA GÖRE" çıtayı inanılmaz derecede yukarı taşımışlar ben bu kadar fazla içerik olacağını komple item skill sistemini bu kadar değişeceklerini tahmin etmiyordum. İzleyip görücez sağlam rekabet olacak 2 si arasında.

Bu arada karakter seçme ekranına bayıldım shadow duelist witch hepsi sırayla dizilmiş asılmayı bekliyor kimi seçerseniz o kurtuluyor diğerleri idam ediliyor bu gerçekten harikaydı

Diablo IV [ANA KONU] | Game Pass'e Geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rhego -- 16 Kasım 2019; 9:38:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: defaulticus

Blizzcon açılışı ile heyecanladık.Bu sefer olur mu acaba geliyor mi dedik ama işte o skill tree ve özellikle de d3 çakması itemları görünce oyundan soğuyan bir tek ben mi varım acaba? Bu oyunun tutmasının tek ama de tek yolu var o da o item çeşitliliğinin üstüne kat ve kat koymakdır. D3 ü geçtim d2 nin dahi üstüne baya bir geliştirme yapılması gerek. En azından poe seviyesine gelmesi gerek ki bir şeyler olsun. Skill tree de önemli tabii ama bundan daha az bir önem teşkil ediyor bence. Bakalım çıkana kadar daha çok değişiklik gelir. Ama burada daha önceki mesajımda detaylı paylaştığım gibi d4 ekibi risk almadan ilerlemeyi tercih etmiş(d2 nin skill tree si ile d3 ün akışkan savaş dinamiklerini birleştirmeyi düşünüyoruz dediler.) gibi gözüküyor. Bu da şu demek risk almadan büyük başarı elde edemezsin.

Bu arada poe öyle ahım şahım bir oyun değil. Bir çok eksiği var. Özellikle kamera açısı vuruş hissi animasyonlar bence zayıf tarafları. Bir diğer zayıf tarafı da oyunun yeni başlayan biri için aşırı karmaşık olması. Ya da en azından GUI o hissi veriyor. İşte bu kısım d4'ün öne çıkmasını sağlayabilir. Çok detay her zaman çok daha iyidir demek olmuyor. Bunu nasıl oyuncuya sunduğun da çok önem teşkil ediyor. Sunum konusunda blizzard'ın daha önde olacağı diablo serisini baz alırsak aşikar.
    Adamlar çoğu şeyi göstermediler ayrıca Diablo 4 büyük olasılıkla daha önceki oyunları yapmayan ekip yapıyor. Bu kanıya nereden vardın dersin Blizzcon sırasında oyun tanıtımı sırasında sahneye çıkan ekip daha önce Diablo tanıtımlarında yer almayan isimler bir de yapım ekibi bazı dergilere ve youtube kanallarına serinin önceki oyunları ve seriye ait tüm kitapları baştan sonra inceledik ve okuduk demişler. Kanallardan birinde neden böyle bir açıklama yaptılar ki diyorlardı. Sanki Diablo serisi kendilerine ait değilmiş gibi bu açıklama yapılması ilginç dediler. Kendisine ait olan bir içerik hakkında böyle bir açıklama gelmesi firmadan tuhaf dediler. Buradan yola çıkarsak büyük ölçüde Diablo 4 geliştiren ekibin büyük kısmı daha önceki oyunlarda görev almamış isimler veya Blizzard bünyesine yeni katılan isimler.

Blizzard'ın en yetkili ismi oyunun daha alfa aşamasında olduğunu söylemiş zaten. Eğer o ismin bu açıklaması ciddiyse henüz oyuna eklenmemiş çok şey var demek çünkü Alfa aşamasını işin henüz çok başında olduklarını gösterir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Adamlar çoğu şeyi göstermediler ayrıca Diablo 4 büyük olasılıkla daha önceki oyunları yapmayan ekip yapıyor. Bu kanıya nereden vardın dersin Blizzcon sırasında oyun tanıtımı sırasında sahneye çıkan ekip daha önce Diablo tanıtımlarında yer almayan isimler bir de yapım ekibi bazı dergilere ve youtube kanallarına serinin önceki oyunları ve seriye ait tüm kitapları baştan sonra inceledik ve okuduk demişler. Kanallardan birinde neden böyle bir açıklama yaptılar ki diyorlardı. Sanki Diablo serisi kendilerine ait değilmiş gibi bu açıklama yapılması ilginç dediler. Kendisine ait olan bir içerik hakkında böyle bir açıklama gelmesi firmadan tuhaf dediler. Buradan yola çıkarsak büyük ölçüde Diablo 4 geliştiren ekibin büyük kısmı daha önceki oyunlarda görev almamış isimler veya Blizzard bünyesine yeni katılan isimler.

Blizzard'ın en yetkili ismi oyunun daha alfa aşamasında olduğunu söylemiş zaten. Eğer o ismin bu açıklaması ciddiyse henüz oyuna eklenmemiş çok şey var demek çünkü Alfa aşamasını işin henüz çok başında olduklarını gösterir.

Alıntıları Göster
    Alpha mı yoksa Pre-Alpha mı? İkisi arasında çok fark var.

• POE 2'nin traileri D4'e öyle yapılmaz böyle yapılır demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 16 Kasım 2019; 20:14:24 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    eminmisin ? ben hiç öyle bir hava yakalayamadım da?seni etkileyen neydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Alpha mı yoksa Pre-Alpha mı? İkisi arasında çok fark var.

Alıntıları Göster
    Apha diyorlar.
  • quote:

Apha diyorlar.

Alıntıları Göster
    Alpha ise çok büyük değişiklik olmaz.Ufak tefek değişiklikler olur.Demekki oyun sonlara gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Alpha ise çok büyük değişiklik olmaz.Ufak tefek değişiklikler olur.Demekki oyun sonlara gelmiş.

Alıntıları Göster
    O değilde aklıma ne geldi

Diablo 3 zamanı beta testi yapmışlardı. Key göndermişlerdi herhangi bir Blizzard oyununa sahip olanlara. Baya da uzun sürmüştü bu beta test aşaması. Eğer Diablo 4 içinde benzer bir şey yaparlarsa oyunun çıkması 2-3 seneyi bulabilir çünkü söz ettiğim beta aşaması da 2 seneye yakın sürmüştü diye hatırlıyorum. Hatta kuzenime beta için key göndermişlerdi.

• quote:

O değilde aklıma ne geldi

Diablo 3 zamanı beta testi yapmışlardı. Key göndermişlerdi herhangi bir Blizzard oyununa sahip olanlara. Baya da uzun sürmüştü bu beta test aşaması. Eğer Diablo 4 içinde benzer bir şey yaparlarsa oyunun çıkması 2-3 seneyi bulabilir çünkü söz ettiğim beta aşaması da 2 seneye yakın sürmüştü diye hatırlıyorum. Hatta kuzenime beta için key göndermişlerdi.

Alıntıları Göster
    Bende Diablo3 ü ilk çıktığı gün kutulu almıştım.Tahminim çok uzun sürmeyecektir.2020 yaza beta gelir 2021 yazada oyunu görürüz.Malum free verilen poe2 geliyor 2020 içinde beta olarak.Zaten bu türü oynayan çok kimseler kalmadı ayrıca poe gibi iyi free çok oynanan bir rakibi var.Çok geç çıkarsa poe2 betadan çıkar iyice yerleşir.Bunu oynayanlarda tutupta o kadar para verip diablo4 e geçmez.

• Rhego kullanıcısına yanıt
    Ara birim aynen duruyor, gem setupını kolaylaştırmışlar veya esasında konsol portu için zemini ayarlamışlar, gemleri ayarladıktan sonra silah ve armor değiştirsek bile artık yeni gelecek gem menüsünden ayarlama yapacağız.
    Gösterdikleri videolarda yalnızca grafikleri biraz cilalamışlar ve 7 act'lik yeni bir hikaye eklenecekmiş oyuna. İlk oyunun sonunda o kadar yardım ettikten sonra bizi infaz ediyor namıssızlar, Witch kaçıyor bi' şekilde falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1BB4C024C -- 18 Kasım 2019; 9:54:52 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.