Şimdi Ara

Diablo Immortal [Ana Konu]- Oyun Çıktı! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
18
Favori
11.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ya o kadar çok Türk var ki, acaba bizimkiler zamanla cozutur mu demeye başladım. Global chatte, “burası Türk Server’ı Türçe yazın”diye azarlıyorlar. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legendary gemlerden 1 den fazla vermesinin nedeni nedir acaba?

• Ledox kullanıcısına yanıt

Kazanmak için öde mantığındaki bir oyun olduğu için ayda bir anca. Oluşturmak için görev yapmanız lazım falan. Yukarıdaki videoda bu durum açıklanmış.

Gem kasmak için riftlere 4 kişi girmek şansı arttırıyor. Yeşil crest eklersen gem garanti.

Legendary gem için rifte girmeden mor crest takmak lazım bu durumda garanti riftten düşüyor.

İşin sıkıntı tarafı mor crest bulmak işte. Bunun için ya para yatıracaksın ya da bir ay parça kasacaksın.

• biuu kullanıcısına yanıt

Cevap için sağ olun. Benim sormak istediğim şey görseldeki gibi 2 tane Legendary Gem aynı anda kullanılmıyor ama Battlepass de bunu 1 den fazla kere veriyor. 2. sini ne için kullanacağız?

Diablo Immortal [Ana Konu]- Oyun Çıktı!
  • Ledox kullanıcısına yanıt

Ya upgrade edeceğiz ya da satıp başka gem almakta kullanacağız o zaman.

• biuu kullanıcısına yanıt

Bir tane necromancer actiydim ara ara 15 dk giriyorum. O serverede acarim belki bir karakter

• sol fare tıklamayı sadece ates etsin diye ayarlayabiliyormuyuz? hareket etmesin

• Merhabar

Dahaa önce hiç diablo oynamayan birisiyim. Mobil de çikinca bi baakayim dedim hoşuma gitti 2-3 gündür kasiyorum fakat bugun gördüğüm haberler yorumlar sonrasi şok olsum.

Oyun P2W tamam orada sikinti yok fakat full char ya da belirli bi levele gelmek için 100 bin dolar harcanmasi gerek diyorlar
    Oyun zevkimi ciddi baltaladi bi durum siz ne düşünüyorsunuz?

Ya da ne kadar para harcamak gerek ?

• Para harcamadan da zevk almak mümkün. 1 günde 30 level oldum. Riftlerden bir ton item düşüyor. 100 bin dolar ne yahu ? 😁

The Butcher server da bir ton türk var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsidian80 -- 6 Haziran 2022; 16:44:11 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • xyro kullanıcısına yanıt

Konsol varsa pcye kontrolcüsünü bağla inanılmaz kolaylaşıyor oynaması. Ben ps5 kolu ile oynuyorum İnan çok daha rahat.

• Obsidian80 O kullanıcısına yanıt

Ben de bitcher dayim 30lvlim rift e 1 kere girdim full story dungeon da kasiyorum. Biliyorsan oyunu beraber kasilabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaTuranizmo -- 6 Haziran 2022; 20:3:41 >
  • Merhaba
    Arreat summit Serverındayız.
    9 kişilik arkadaş grubumuzla 70 kişilik klanımız var keyifli oyun için bekleriz.
    Nick: Meahoz#2695
    Clan : Prestige
    Discord :https://discord.com/invite/8bJnd8mK

• The Unspoken server ondan birileri var mı ??

• YouTube “Rastgele Reyiz” diye kanal var. Videoları çok yararlı. Full rehber ve Shadow rehberi diye 2 tane 50dk lık videosu var sayesinde şıkır şıkır diziyorum itemleri. P2W olayına da çok değiniyor.

https://www.youtube.com/watch?v=GAF3l-mXaWs

Günün 10 saatini oyunda geçirmeyeceksiniz, immortal olma gibi bir amacınız yoksa (ki imkansız koşulları var) şart değil demeye getiriyor.

Siz günlük görevleri yapın, size legendary gem yapmaya yarayan tüm parçalar düşüyor zaten.

Günlük yapmanız gerekenler:

1) Shoptan ücretsiz sandık almak. Bundels / (free daily rewarda)

2) Herhangi bir yaratık öldürünce günlük ödül açılıyor, onu almak. (First kill of day)

3) Elder riftte girip günlük 1 adet ücretsiz yeşil cresti almak. Bunun ile 4 kişi elder rifte girmek. (Normal gem düşmesi için 4 kişilik parti şansı arttırıyor.)

Yeşil crest ile girince legendary item üretmenize yarayan parçalar düşüyor.

Sağdan soldan Legendary Crest (mor) çıkarsa yine Elder Riftte kullanarak garanti legendary gem alıyorsunuz.

4) Biraz daha zamanınız varsa günlük bountilerin tamamını (8 tane) yapmak. Son sandık 300 platinum veriyor. Platinum ile alınmayan şey yok neredeyse.

Extra: Zamanım bol görev yapmak istiyorum derseniz, codex e tıklarsanız bir dünya görev geliyor bunları yapıp gelişmeye devam ediyorsunuz.

Daha iki gün önce yeni serverda (the butcher) açtım. Günde birkaç saat ile görevlerden bir dünya legendary kıyafet düştü. Kendim üreterek sağdaki tüm itemlere legendary gem taktım. Combat raiting iki günde 400ü geçti bile. Lvl 46 daha.

Kostüm olayına da takılmaya gerek yok, her kıyafet farklı görüntü katıyor ki bence şıklar. Ama durumu olan için battle pass ilk alınması gereken şey. Daha hızlı legendary gem vb dizersiniz.

İşin özü günde iki üç saat oynayacak, yaratık kesecek için para yatırmaya gerek yok. İleride clan savaşları ne getirir göreceğiz.

Biunlu#2643

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 8 Haziran 2022; 13:31:35 >

• The Butcher sunucusunda DH oynamaya başladım,47 levelim şuan.Clan/Warband Allah ne verdiyse arıyorum genel olarak aktif olabilirim

Ekleme:Dün Shadow çekilişine katılmıştım bana çıkmış bugün oldum ben.Elimde fazladan bir adet Akiba Signet var birine verebiliyorum galiba.

PasseNoir35#2344

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRAK3NN -- 9 Haziran 2022; 11:22:43 >
  • Akşam butcher serveri toplanalım ozaman ben pcden giriyorum. Eklicem sizi.

• server : crystal arch

battle.net : NightRaven#2303405

nick : fucan

DH FORUM diye warband kurdum. katılmak isteyeni beklerim...

• Bu Sanctum' daki Vessel taslarin gorevlerini nasil açıyoruz? Mesela zoltun kulledeki hydra yı hell 1 de kes diyo. Oraya gidiyorum ama eleman ortada yok? Görevi nasıl acmam gerekiyor?

• PC çözünürlük ayarlama ne zaman gelir?

• İpad de sürekli depolama sıkıntısı uyarısı alıyorum. 17 gb boş alan varken neden böyle der acaba?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.