Şimdi Ara

Diablo Immortal mobilde indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diablo Immortal mobilde indirmeye sunuldu

Oyun dünyasının efsanesi Diablo’yu mobil platformlara getirecek Diablo Immortal uzun erteleme ve beta dönemlerinin ardından bugün itibariyle resmi olarak erişime açıldı. Oyunun PC sürümü de kısa süre önce erişime açılmıştı.

Diablo Immortal neler sunuyor?

MMO türünde geliştirilen Diablo Immortal kendi evreninde geçen pek çok görev sunuyor. Genel ana hikâye görevi dışında arkadaşlarınızla veya tek başınıza girebildiğiniz zindanlar, ekstra görevler, günlük görevler ve daha fazlası bulunuyor.

Ayrıca Bkz.Metaverse dünyasına bu cihazla girilecek

Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Monk, Necromancer ve Wizard sınıfları kendine has yeteneklere sahip. Her sınıfın da kendi içerisinde özelleştirebileceğiniz farklı yetenekleri bulunuyor. Ayrıca oyun içerisinde bulabileceğiniz ve craftlayabileceğiniz birçok eşya da bulunuyor.

Test sürecinde optimizasyon oldukça başarılıydı ancak nihai sürümde takılmalar ve görüntü bozulmaları rapor ediliyor. Muhtemelen kısa süre içerisinde ilk güncellemeler yayınlanacaktır. Bununla birlikte bazı Avrupa ülkelerinde hediye sandığı kumar sayıldığı için oyun yayınlanmayacak.

• ooo "zamanı geçmiş nisan 1 şakası" çıkabilmiş demek. neyse en azından beleş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 2 Haziran 2022; 10:37:26 >
  • Samsung S10E telefonum için "Bu uygulama cihazınızda kullanılamıyor" diyor. Biraz saçma olmuş. Birkaç sene öncesinin tepe modeli telefondu.

• iphone 6s’de çalışıyor ama çalışıyor demeye bin şahit ister. telefon yenileme vakti geldi. hep pocket arpg istiyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz baktım da. Bu oyunu kendileri yaptıysa yazık, gerçekten yazık

Yok Çinlilere yaptırdılarsa daha da kötü, naaptınız adamların parasını falan mı vermediniz

Oynatıyor ama ben çok daha iyisini beklerdim, istediğimi alamadım

Sürüsüne bereket kopyanın kopyasının kopyası Asya oyunları bunu tokat manyağı yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladro -- 2 Haziran 2022; 11:30:37 >
  • ladro L kullanıcısına yanıt

çinlilere yaptırdılardı.

• 38 seviyeye kadar geldim ve sadece şunu söylüyorum çok net uzak durun beş para etmez çok dandik saçma.

Ağır ilerliyor hikaye görev odaklı 38 e kadar 3-4 saatte geldim araklıksız görev hikaye yaptım ama oynanış ağır yavaş görevler uzun sürüyor gereksiz.

• mdede80 M kullanıcısına yanıt
    Bazı pazarlardaki işlemcisi farklı olduğu için desteklemiyor. Bizim ülkede exynos işlemci ile çıktığı için oynanmıyor. Yurt dışındaki bir çok ülkede Snapdragon 855 ile çıktı onlar oynuyor. Normalde betada destek vardı sonradan kalktı. Telefonun performans yetersizliğinden bağımsız bir durum belki güncelleme ile getirirler.

Güncelleme ile düzelir. Ben dün s10e kurdum oyun açıldı ama oyunda bölüm başlatınca grafikler karma karışık oldu. Samsung'un bir çok modelinde aynı sorun yaşanmış. Tahminen sorun giderilene kadar oyunu bir çok samsung modeli için kaldırdılar. Bu arada Bu uygulama Cihazınızda kullanılamıyor yazdığına emin misin çünkü aynı telefon bende var ve ben de Cihazınız bu sürümle uyumlu değil yazıyor

• Tr dil yok 😢

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt

• Ah be BLİZZARD.

Bilgisayardan bakmışsınız siz. Telefondan bakınca benim dediğim yazı var.

• ladro L kullanıcısına yanıt

Mobil mmo'ların aynısı gibi. Autoplay yok neyse ki. Ben sevdim biraz. Mekanikler, dungeon olaylarına bakmak lazım biraz. 10-12 GB bir alan kaplıyor mobilde. Genshin kadar olmasını beklemiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Kaç sürümle uyumlu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PC sürüm bu akşam 20 de oynanır olacak deniyordu ama 33 dakika geçti hala oynanır değil

• Zaman kaybı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Denenebilir..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.