Şimdi Ara

Diablo III Season 6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hem 6. sezonun genel konu başlığı olsun diye açtım hem de bu sezonla ilgili merak edilen soruları birbirimize sorarız diye
    İlk soru benden gelsin: 6. sezonda kasada yeni slot açmak için hangi seviyeye kadar ilerlemek gerekiyor? Ben şu an Slayer seviyesine yeni geldim. Bilgisi olan arkadaşlar bu konuda bilgilendirme yaparlarsa sevinirim.

• Her sezon öncesi patch geldi ve değişiklikler ile yenilikler yapıldı. Böyle devam eder mi bilinmez ama değişiklikler için patch konuları mevcut.
    Battle.net açtığınızda zaten haber olarak neler verilir yazıyor. ( first-look-season-6-reward 4-25-2016 ) Sezona ait genel konuşulacak bir şey yok demek istediğim, sadece ödülleri var bakılır geçilir.

Ben yinede çevireyim şöyle elimden geldiğince yardımı dokunur belki;

- Haedrig's Gift. Bu 6 parça settir, 3 bölümü de elde edilmelidir. - Her gift 2 parça set verir. Yalnızca tek sezon ve account başına kazanabilirsin.

You can earn it with any class, but the version of the set will be determined by the class that opens it. Meaning, if you earn it with a Demon Hunter and extract it with a Wizard, you will get the Wizard set.

Haedrig's Gift verecek olduğu setler şunlardır:

WD - Zunimassa
    Barb - Raekor
    Wiz - Delsere's
    Monk - Inna's
    DH - Marauder
    Crusader - Akkhan

- Ek bir stash tab'ı "Conqueror" bölümünü tamamladıktan sonra kazanılır.***

- Season 6 portrait & pennant

Sezon bölümlerini izlediğiniz taktirde kazanırsınız:

Chapter I:
    1. Complete a Nephalem rift
    2. Socket a gem
    3. Raise the Blacksmith to level 5
    4. Raise the Jeweler to lvl 5
    5. Raise the Mystic to lvl 5
    6. Complete 5 Bounties
    7. Kill Cydaea
    8. Kill Queen Araneae
    9. Reach lvl 35

Chapter II:
    1. Complete a Nephalem rift on Hard or higher
    2. Craft an item at the Blacksmith
    3. Raise Blacksmith to lvl 10
    4. Raise the Jeweler to lvl 10
    5. Raise the Mystic to lvl 10
    6. Fully Equip one of your Followers
    7. Kill Maghda on Hard or higher
    8. Kill Adria on Hard or higher
    9. Reach lvl 60
    10. Find Kanai's Cube

Chapter III:
    1. Transmogrify an Item
    2. Craft a Gem of Imperial or higher tier
    3. Raise the Blacksmith to lvl 12
    4. Raise the Jeweler to lvl 12
    5. Raise the Mystic to lvl 12
    6. Spend bood shards at Kadala
    7. Kill the Butcher at lvl70 on Master or higher
    8. Kill Urzael at lvl 70 on Master or higher
    9. Reach lvl 70 (gives 1st Haedrig gift)

Chapter IV:
    1. Enchant an item at the Mystic
    2. Kill Odeg the Keywarden (Act 1) at lvl70 on T1 or higher
    3. Kill Sokahr the Keywarden (Act 2) at lvl70 on T1 or higher
    4. Kill Xah'Rith the Keywarden (Act 3) at lvl70 on T1 or higher
    5. Kill Nekarat the Keywarden (Act 4) at lvl70 on T1 or higher
    6. Complete any set dungeon (Master'a ihtiyaç yok)
    7. Kill Izual at lvl 70 on T2 or higher (gives 2nd Haedrig gift)
    8. Kill Zoltun Kulle at lvl70 on T4 or higher
    9. Reach Greater Rift 20 solo (gives 3rd Haedrig gift)
    10. Equip all hero item slots with lvl70 legendary items

Daha sonra stash tab kazanmaya ve journey'e devam etme seçeneği sunulacak.

Slayer:
    1. Bir T3 rift bitir.
    2. Bir legendary gem'in levelini 25 yap.
    3. The realm of Regret: T1 veya daha yukarıda bitir.
    4. The realm of Putridness: T1 veya daha yukarıda bitir.
    5. The realm of Terror: T1 veya daha yukarıda bitir.
    6. Skeleton King'i öldür, T7 veya daha yukarıda level 70 iken.
    7. Belial öldür, T7 veya daha yukarıda level 70 iken.
    8. Greater Rift 30 solo at.
    9. Takipçilerinizin (templar falan) üzerini legendary itemler ile donatın.

Champion:
    1. T9 veya daha yukarıda bir rift bitirin, 6 dakika içinde.
    2. 3 leg. gem'i 55 yapın.
    3. Herhangi bir set dungeon'ı master yapın. ( Dungeon hedeflerini süre içinde tamamlayın )
    4. Ghom öldürün, T9veya daha yukarıda level 70 iken.
    5. Azmodan öldürün, T9 veya daha yukarıda level 70 iken.
    6. Greater Rift 40 solo atın.
    7. Soul of Evil'ı (Uber Diablo) öldürün, T6 veya yukarıda lvl70 iken. (Realm of Fright açınca çıkar)

Destroyer:
    1. Nephalem rift bitirin. 5 dakika içinde lvl70 iken.
    2. 3 legendary gem'i 45 yapın.
    3. Bir Conquest tamamlayın.
    4. Siegebreaker öldürün. T10 seviyesinde.
    5. Malthael öldürün. T10 seviyesinde.
    6. Greater Rift 50 solo atın.

Conqueror:
    1. 4 dakika içinde Rift'i bitirin.
    2. Level 3 legendary gems to 55
    3. 2 Conquests tamamlayın.
    4. Rakanoth öldürün, 15 saniye içinde T10 seviyesinde.
    5. Greed'i öldürün, T10 seviyesinde.
    6. Greater Rift 60 solo atın.

"Conqueror" tamamlanınca bir Stash Tab ödül verilecek.***

Guardian:
    1. 3 dakika içinde rift'i bitirin.
    2. Level 3 legendary gems to 65
    3. 3 Conquests tamamlayın.
    4. Malthael öldürün. T10 seviyesinde lvl70 iken ve 45 saniye içinde.
    5. Greater Rift 70 solo atın.
    6. lvl70 olun Hardcore mode'unda.

CONQUESTS:
    1. 2 dakika içinde bir Nephalem rift tamamlayın.
    2. 3 leg. gem'i 65 yapın.
    3. Greater Rift 75 solo atın.
    4. 350+ yaratık öldürün, T10 seviyesinde bir Cursed Chest etkinliğinde.
    5. T10 seviyesinde bütün boss'ları öldürün, 20 dakika altında.**
    6. 2 dakika içinde bir Nephalem rift tamamlayın. (HARDCORE)
    7. 3 leg. gem'i 65 yapın. (HARDCORE)
    8. Greater Rift 75 solo atın. (HARDCORE)
    9. 350+ yaratık öldürün, T10 seviyesinde bir Cursed Chest etkinliğinde. (HARDCORE)
    10. T10 seviyesinde bütün boss'ları öldürün, 20 dakika altında. (HARDCORE)

**Bosslar şunlardır; Skeleton King, Butcher, Kulle, Ghom, Cydaea, Rakanoth, Diablo, Adria, Queen Araneae, Maghda, Belial, Siegebreaker, Azmodan, Izual, Urzael & Malthael.

***Yalnızca tek stash tab kazanabilirsin sezon başına. Season 6 journey'i bir kahraman ile tamamladıktan sonra ikinci bir tab vermeyecek. Ancak, sezon-dışı karakterlerin için conqueror tamamlanınca tab otomatik olarak açılacak.

• çok teşekkür ederim acaip bilgilendirici bir cevap olmuş :)
  • Sezon 7'nin Haegrig's Gift'lerini de ben yazayım, belki merak eden olur, birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde iki yardımımız olsun.

Demon Hunter - Unhallowed Essence
    Barbarian - Wrath of the Wastes
    Wizard - Tal Rasha's Elements
    Witch Doctor - Helltooth Harness
    Monk - Raiment of a Thousand Storms
    Crusader - Roland's Legacy

DH, Wiz ve WD oyun başında çok rahatlayacak. Monk'un setine de buff geliyor. Crusader'ı bilmem, Barbar dandik.

Saydığım üç sınıf setleri ile birlikte direkt T6 yapabilecek. Özellikle WD silaha da gereksinim duymadığından skill ve set ile daha yukarı da çıkabilir.
  • Su konulari okuyunca okuyunca oynayasim geliyor oyunu ama maalesef paragon olmadan parti bulmak imkansiz, tek oynarkende anca 2 gunde 1-2 saat falan oynayabiliyorum sikintidan. Blizzard bu olaya bir el atmali. 70 level'a kadar solo oynamak ne demektir yav?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

Su konulari okuyunca okuyunca oynayasim geliyor oyunu ama maalesef paragon olmadan parti bulmak imkansiz, tek oynarkende anca 2 gunde 1-2 saat falan oynayabiliyorum sikintidan. Blizzard bu olaya bir el atmali. 70 level'a kadar solo oynamak ne demektir yav?

Klanlara üye olarak yada Arkadaş ekleyerek beraber oynaman mümkün. Forumda 2-3 tane klan hali hazırda var, onlara katılabilirsin. Böylelikle Gripin'in Yanlızlığın çaresini bulmuşlar şarkısını söyleyerek Rift turlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: muratgencel

quote:

Su konulari okuyunca okuyunca oynayasim geliyor oyunu ama maalesef paragon olmadan parti bulmak imkansiz, tek oynarkende anca 2 gunde 1-2 saat falan oynayabiliyorum sikintidan. Blizzard bu olaya bir el atmali. 70 level'a kadar solo oynamak ne demektir yav?

Klanlara üye olarak yada Arkadaş ekleyerek beraber oynaman mümkün. Forumda 2-3 tane klan hali hazırda var, onlara katılabilirsin. Böylelikle Gripin'in Yanlızlığın çaresini bulmuşlar şarkısını söyleyerek Rift turlarsın

US serverlarda oynuyorum, mumkun degil. Yalnizliga mahkumum galiba 70 olana kadar.

Bu arada oyuna sezonlar falan gelmis, biraz aciklayabilecek biri var mi su sezon olaylarini? Biraz karmasik sanirim.

• quote:

quote:

quote:

US serverlarda oynuyorum, mumkun degil. Yalnizliga mahkumum galiba 70 olana kadar.

Bu arada oyuna sezonlar falan gelmis, biraz aciklayabilecek biri var mi su sezon olaylarini? Biraz karmasik sanirim.

EU aç ordan devam et zaten daha master seviyesine gelmişsin, çokta zor değil yani :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

EU aç ordan devam et zaten daha master seviyesine gelmişsin, çokta zor değil yani :)

Ben US olarak alinca EU'ya giremiyorum saniyordum. Oyleyse guzel, EU'ya geciyim bari.

• Şimdi normal seviyede seri şekilde kesiyoruz yaratıkları, azıcık zorlasın diye yukarılara alalım diyoruz. Bu seferde efsanevi item düşüyor yine seri kesiyoruz, daha çok greater rift atalım illaki ölürüz diyoruz, paragondu gemdi cart curt yine kesiyoruz. E ölelim artık daha çok daha çok greater rift diyoruz... Oyun böyle işte, canınız mı sıkıldı ? açıyoruz sezon karakter baştan hurra kasıyoruz. Deli mi s... öhöm. falan demiyoruz. Dediğimiz tek şey daha çok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.