Şimdi Ara

Diablo III Koleksiyon Paketi Görücüye çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar diablo III'ün yeni bilgilerini ararken resmi sitesinde koleksiyon paketinin içeriğinin yayınlandığını gördüm.Hemen paylaşmak istedim biraz bahsedicek olursak iyi bir paket olacağı kesin gibi.İngilizcem çok iyi değil o yüzden içerikte yazanları türkçeleştiremedim ama ne olduğu yinede anlaşılabiliyor.Varsa çevirebilecek arkadaş çevirsin shopta listeyi türkçeleştirip tekrar yayınlarım.Henüz paketin fiyatı belli değil o konuda bir bilgi yok.
     Diablo III Koleksiyon Paketi Görücüye çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RownikaL -- 24 Ocak 2012; 10:38:20 >

• ÇILDIR ÇILDIR ÇILDIR!!!
  • Türkçe de olunca bunu alırım ben.
  • Türkçe olursa diye para biriktirdiğim bir oyun Koleksiyon Paket'ini mutlaka edineceğim. Çocuklarıma artık miras bırakırım ya da bırakmam mezara bile alırım onu!
  • Güzele benziyor çeviren yokmu. ?
  • Bazı hatalar varsa affola.Resimden bakıp tercüme ettiğim için bazı yerlerde biraz özet geçtim.Emeğe saygı...

DİABLO KURUKAFASI VE 4GB USB RUH TAŞI

Diablo kurukafası ve 4gb usb ruh taşı ile bilgisayarınızı kelepçeleyin.Bu usb ile kutsal köle olarak,sinsi karanlık gezginin serüveni tekrar senin bilgisayarında.Bu usb Diablo2 ve Diablo:Lord of Destruction oyunlarının tam sürümlerini içerir.

OYUN İÇİ ÖZEL İÇERİKLER

Estetik Sanatlar:Melek kanatlarına çağrı,özel afiş,zırhlarınızı Bottled Smoke(şişe duman) ve Bottled Cloud(şişe bulut) ile boyama imkanı.
    Fetish Shaman hayvanı:Warcraft dünyasında yolculuk yapaken,fetish shaman hayvanı senin yanında olacak.
    Starcraft II Battle.net portresi:Özel ordu çıkartma imkanı ve Diablo3 e ait özel portrelerle ölümsüz alemlerde kahraman gibi görün.

DİABLO 3'ÜN ARKA PLANINI İÇEREN BLU-RAY/DVD SETİ

Bu 2 parçalık dvd/blu-ray set ile diablo3'ün arka planı ile tanışın.Farklı animasyon,grafik,müzik ve tasarımların nasıl biraraya getirildiğini izleyin.

DİABLO 3 FOTOĞRAFLARI

Pakedin içinden çıkan 208 sayfalık resim kitabı ile oyundaki en çarpıcı kareleri,tasarımları ve oyunun ilk 3D tasarımlarını görebilirsiniz.

DİABLO 3 MÜZİKLERİ

24 parçalık diablo3 müziklerini dinleme deneyimini yaşayın.Edebi çatışmalar ve zamansız seslerle müziğin derinliklerine dalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyln_1887 -- 24 Ocak 2012; 16:43:06 >

• Eline sağlık gayet güzel çeviri olmuş.
  • verdiğin parayı hakedecek bir paket hele birde oyun türkçe olursa
  • Bide oyun Türkçe olduğu zaman harika olucak
  • Diablo III Collector's Edition paketi 2011 Ekim ayında duyuruldu.
  • 4 gb soul stone. Oyşh.
  • ama ama ama yapma volkaaann yapma volkaaann bu da yapılmaz ki arkadaşım ya bu da olmaz ki ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyln_1887

Bazı hatalar varsa affola.Resimden bakıp tercüme ettiğim için bazı yerlerde biraz özet geçtim.Emeğe saygı...

DİABLO KURUKAFASI VE 4GB USB RUH TAŞI

Diablo kurukafası ve 4gb usb ruh taşı ile bilgisayarınızı kelepçeleyin.Bu usb ile kutsal köle olarak,sinsi karanlık gezginin serüveni tekrar senin bilgisayarında.Bu usb Diablo2 ve Diablo:Lord of Destruction oyunlarının tam sürümlerini içerir.

OYUN İÇİ ÖZEL İÇERİKLER

Estetik Sanatlar:Melek kanatlarına çağrı,özel afiş,zırhlarınızı Bottled Smoke(şişe duman) ve Bottled Cloud(şişe bulut) ile boyama imkanı.
    Fetish Shaman hayvanı:Warcraft dünyasında yolculuk yapaken,fetish shaman hayvanı senin yanında olacak.
    Starcraft II Battle.net portresi:Özel ordu çıkartma imkanı ve Diablo3 e ait özel portrelerle ölümsüz alemlerde kahraman gibi görün.

DİABLO 3'ÜN ARKA PLANINI İÇEREN BLU-RAY/DVD SETİ

Bu 2 parçalık dvd/blu-ray set ile diablo3'ün arka planı ile tanışın.Farklı animasyon,grafik,müzik ve tasarımların nasıl biraraya getirildiğini izleyin.

DİABLO 3 FOTOĞRAFLARI

Pakedin içinden çıkan 208 sayfalık resim kitabı ile oyundaki en çarpıcı kareleri,tasarımları ve oyunun ilk 3D tasarımlarını görebilirsiniz.

DİABLO 3 MÜZİKLERİ

24 parçalık diablo3 müziklerini dinleme deneyimini yaşayın.Edebi çatışmalar ve zamansız seslerle müziğin derinliklerine dalın.

Ooo şaman fetişi var Ben de Collector's Edition almayı düşünüyorum.Ancaak.Türkçe olması lazım,optimizasyonu iyi olması lazım ve çok fahiş fiyatta olmaması lazım.O zaman alırım herhalde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.