Şimdi Ara

Diablo II LOD 1.11 * 02/08/2005 * (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
27.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar single oynayanlar için crack çıkmştır denenmiş ve oynanmıştır

diablo 2 LOd 1.11 crack
  • Arkadaşlar single için D2 lod 1.11 Patch ve crack ini yükledim oyunu sorunsuz açtım ama ip den oyun açtımızda arkadaşımla bağlantı sorunu yaşıyoruz bu 1.10 da olmuyodu yardım pls
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Cooool

Arkadaşlar single için D2 lod 1.11 Patch ve crack ini yükledim oyunu sorunsuz açtım ama ip den oyun açtımızda arkadaşımla bağlantı sorunu yaşıyoruz bu 1.10 da olmuyodu yardım pls

pm'ne bakıver attım cracki
  • Arkadaslar dosyaya sahip olan varsa banada yollayabilir mi lutfen :)
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Sumak

Arkadaslar dosyaya sahip olan varsa banada yollayabilir mi lutfen :)

attım dostum
  • single da anahtar görevi yapılmıyomu ? boşuna mı uraştım o kadar anahtarı bulmak için yane? ne olacak o zaman şimdi bnete mi girmem lazım
  • slipk bizahmet bende crack+orj exeyi pm atsana
  • hocam craği bi yere upload etsende hepimiz çeksek ...olmadı pm bekliyorum Teşekkürler
  • Gerekli dosyaları bana da yollayabilirsen sevinirim
  • Crack' i buldum sağolun

Herkese bol eğlenceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozib -- 30 Ağustos 2005, 11:28:39 >
  • Bir sürü crack loader felan denedim ama hiç biri fayda etmedi alayı oyundan atıp duruyor çözen varsa bir zahmet pm yada burada diğerlerinin yararlanması için anlatabilirmi teşekkürler.
  • loaderlar hatalı fatal eror diyor bir uyarı veriyor normal crackde sorun yok ama oda battlenete bağlanmıyor
  • slipktnote bana elinde varsa battle nette de oynayabilecegim bir 1.11 cracki verirmisin lutfen
    cdsiz oynuyorum ama 1.11 yukleyince calismiyor orjinal cd var ama ben cdsiz oynamak istiyorum
  • coool senin verdigin adreste limit dolmus eger dosya sende varsa bana yollayabilirmisin lutfen
    arkadaslar acil 1.11 crack lazim yoksa kafayi yicem battle nette oynamak istiyorum l
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bashkan_AFL

coool senin verdigin adreste limit dolmus eger dosya sende varsa bana yollayabilirmisin lutfen
    arkadaslar acil 1.11 crack lazim yoksa kafayi yicem battle nette oynamak istiyorum l

gönderdim dostum
  • craka talibim bide exe yi de gonderirsen sevinirim dostum
  • güzel bir konu... slipknot kardeşimiz saolsun
  • cok sagol SLIPKNO.
    god bless you!
  • Merhaba bana diablo konusunda yardımcı olabilirsiniz galiba. Yardımcı olursanız sevinirim.
    sorunum şu:

Ben diablo'ya yeni başladım. İlk olarak kurdum cd den crackledim (d2+lod) versiyon 1.7. Single oynuyorum. Herşey iyi güzel oynuyorken, characterim(oyuncum-barbarian) level 12 ye gelince "error decompressing sprite" diye bir hata veriyordu. Ve bundan sonra o chracter hep hata veriyor, yeniden başlıyorum. yine aynı levelde hata veriyordu. Blizzardın sitesinde dediklerini yaptım ama olmadı. sonra lod patch 1.11 i yükledim. internetden ona da crack yada loader bulup oynamaya çalıştım bu sefer de level 6 da iken unrecoverable internal error vermeye başladı. Bu sorun crackden mi kaynaklanıyor. eğer kaynaklanıyorsa bana mail ile doğru cracki yada adresini yollayabilir misiniz? d2loader kullanınca da aynı hatayı veriyor. Bana yardımcı olursanız sevinirim yoksa çıldıracağım.
    Hata hardwareden olabilir mi? (AMD 2000, MSI KT3 Ultra-2, 512 ram(2*256), leadtek geforce 4 mx 440, creative live soundblaster 4.1)
    yada software xp pro sp2 kullanıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: elessarch

Merhaba bana diablo konusunda yardımcı olabilirsiniz galiba. Yardımcı olursanız sevinirim.
    sorunum şu:

Ben diablo'ya yeni başladım. İlk olarak kurdum cd den crackledim (d2+lod) versiyon 1.7. Single oynuyorum. Herşey iyi güzel oynuyorken, characterim(oyuncum-barbarian) level 12 ye gelince "error decompressing sprite" diye bir hata veriyordu. Ve bundan sonra o chracter hep hata veriyor, yeniden başlıyorum. yine aynı levelde hata veriyordu. Blizzardın sitesinde dediklerini yaptım ama olmadı. sonra lod patch 1.11 i yükledim. internetden ona da crack yada loader bulup oynamaya çalıştım bu sefer de level 6 da iken unrecoverable internal error vermeye başladı. Bu sorun crackden mi kaynaklanıyor. eğer kaynaklanıyorsa bana mail ile doğru cracki yada adresini yollayabilir misiniz? d2loader kullanınca da aynı hatayı veriyor. Bana yardımcı olursanız sevinirim yoksa çıldıracağım.
    Hata hardwareden olabilir mi? (AMD 2000, MSI KT3 Ultra-2, 512 ram(2*256), leadtek geforce 4 mx 440, creative live soundblaster 4.1)
    yada software xp pro sp2 kullanıyorum

Sorunun zor valla sistemden olup olmadığını anlamak için başka bir makineye sendeki cd den kurulum yapıp oynaman lazım. Eğer sorun olmuyorsa hata senin donanımdadır, değilse cd dedir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.