Şimdi Ara

Diablo II [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.911
Cevap
11
Favori
104.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu kurdumda single sarmıyor hacılar ya herşeyi unutmuşum zaten sınavların bitmesini bekliyorum yazın parmak kası çalışıcam sol tık akar
  • bende zamanında west te hc oynardim hacklediler hesabı bıraktım gitti ne gunlerdi be

d3 ü bekliyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: imperial crusader

bende zamanında west te hc oynardim hacklediler hesabı bıraktım gitti ne gunlerdi be

d3 ü bekliyorum artık

Benim laptop kaldırmıyor diye çoğu oyunu, diablo2 kurdum ama 3 çıktığı zaman sırf o oyunu oynayabilmek için yeni bir laptop alıcam, çok akıcı bir oyun.
  • Level 25
  • Bende yüklüyorum barbardan ve o hayvan cıkarandan baska char kasmamıştım birde paladin deniyicem

Uzun zaman olmustu pcde oyun oynayamayalı
  • Hiç paladin kasmadım her karakterle bitirdim paladinle hiç başlamadım bile çok sıkıcı olur gibime geliyor
  • Ben de başlıcam laÖzledim bu oyunu diablo,ceaser,heroes,jagged alliance hayatımı sömürmüştür...
  • quote:

Orijinalden alıntı: haciragipdayi

Hiç paladin kasmadım her karakterle bitirdim paladinle hiç başlamadım bile çok sıkıcı olur gibime geliyor

Paladin mi sıkıcı fanatizm verdin mi paladin akar armor desen o bicim ayrıca blizzard'in en iyi ırkı paladindir bu her oyununda böyle
  • Beyler 2. bölüm ( şu mısır gibi olan yer ) son waypointteyim, tomb'un mezarını bul falan filan diye bir görev var, bütün mağaralara girdim ancak yok öyle bir yer ve yine yol bitti.. Yardım edebilcek var mı?
  • valla o bölümü hatırlıyorum ama 4-5 sene rahat olmuştur...
    en sağdaki mağaraya giricen yanlış hatırlamıyorsam medusa mı neydi işte firavunları kesiceksin en sonun boss çıkacak
    onun oradaydı galiba mezar...hatta tünel olmalı başta.
  • Verilen görevdeki simgeye göre magaraya gireceksin üçgen,kare falan tam hatırlamıorum ama öyleydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

valla o bölümü hatırlıyorum ama 4-5 sene rahat olmuştur...
    en sağdaki mağaraya giricen yanlış hatırlamıyorsam medusa mı neydi işte firavunları kesiceksin en sonun boss çıkacak

Kardeşim RASHA'S TOMB diye bir yer var 6-7 tane kapı var ve hepsi de farklı labirentlere çıkıyor... Mezarlık bunların birisinde olmalı, hepsini inceledim ancak bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

quote:

Kardeşim RASHA'S TOMB diye bir yer var 6-7 tane kapı var ve hepsi de farklı labirentlere çıkıyor... Mezarlık bunların birisinde olmalı, hepsini inceledim ancak bulamadım

evet bulmak zor ama bir bakacaksın görmediğin bir yer karşına çıkacak...belki de bütün crepleri kestikten sonra
    çıkacaktır tam bilmiyorum ama boss olacak onu kesince bir şey düşürecek yere...zannedersem son mağaralardan
    birindeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 15 Nisan 2011; 1:15:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: haciragipdayi

Hiç paladin kasmadım her karakterle bitirdim paladinle hiç başlamadım bile çok sıkıcı olur gibime geliyor

Hammerdin diyorum, başka söze gerenk yok...

@Alak

O quest ekranında sana verilen sembol olan tapınağa gir, zaten tapınak girişlerine dikkatli bakarsan işretlerin duvarlara kazındığını göreceksin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ares -- 15 Nisan 2011; 1:21:06 >
  • Valla hocam sadece tek bir mağarada enteresan birşey buldum waypoint tarzı. OFIRICE yazıyor, ama tıklayınca impossible diyor, yani birşey mi bulmak getirmek gerek anlamadım.
  • quote:

quote:

quote:

evet bulmak zor ama bir bakacaksın görmediğin bir yer karşına çıkacak...belki de bütün crepleri kestikten sonra
    çıkacaktır tam bilmiyorum ama boss olacak onu kesince bir şey düşürecek yere...zannedersem son mağaralardan
    birindeydi.

2. ada kolay bitiyor da en nefret ettiğim ada 3. ada ormanda olan bölüm

Nerden indirebilirim diablo 2 yi torrent de indirdim hatalı cıktı kuramadım

• @ALAK_ valla tam hatırlamıyorum ama belli yere gittiğinde zaten belli edecek kendini @Ares daha iyi anlatmış
    hepsi birbirine benziyor ama atlarsan kaçırabiliyorsun yeri.

@@Majesty valla bende indiricem yakın zamanda, özlem duydum oyuna pek bilmiyorum indirme yerlerini
    referansı teşekkürü olan yerden indirmek lazım.
  • Ya şu oyunu Enter'a basıp "/players 8" yazdıktan sonra oynasanız daha iyi olur (tüm yaratığımsı şeyleri 8 kat daha güçlendirir fakat verdiği exp 8 kat daha fazla olur. Hile değil bu party mode için kullanılıyor fakat single player için de kullanabilirsiniz.) 2 görev sonra 20 level oluyorsunuz zaten Hem de hell'e gelince bunu 7 6 5 2 şeklinde azaltarak oyunun zorluğunu biraz olsun azaltabilirsiniz.
  • Aldığımız kölelerin canını arttırcak bir yol yok mu arkadaşlar, 2 dakikada ölüyorlar :) mcburen kaçmak zorunda kalıyorum o ölmesin diye... Bu arada hala RASHAS TOMB u arıyorum
  • quote:

Aldığımız kölelerin canını arttırcak bir yol yok mu arkadaşlar, 2 dakikada ölüyorlar :) mcburen kaçmak zorunda kalıyorum o ölmesin diye... Bu arada hala RASHAS TOMB u arıyorum

Can potnu al üzerine bırak canı azaldıkca o lvl atladıkca cani ykselir ben kendimden sağlam giydirirdim köleleri
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.