Şimdi Ara

Diablo 3'te Güvenilir Türk Crafter (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş güvenilir. 5 tane item yaptırdım bende.
  • Güvenilir olduğu gözüküyorda insan tırsıyor işte zaten çok fazla param yok bir de kötü bişey çıkarsa iyice iflas ederim herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

Güvenilir olduğu gözüküyorda insan tırsıyor işte zaten çok fazla param yok bir de kötü bişey çıkarsa iyice iflas ederim herhalde

abi bu güne kadar ne zaman craft yaptırdıysam hep para kazandım.. bazen az, bazen çok.. ama işin sırrı en az 4-5 item craft ettirmekte..
    bu arada arkadaş şu anda online ve katılımlarınızı bekliyor:

http://tr.twitch.tv/diablo3turk

• arkadaslar size sayfalarca yaptıgı o itemleri sonra ah de satıyormusunuz .. ve biz kendimiz yapamıyormuyuz bu arkadasın yaptıgını ?
  • yaparsın da planı 15m
  • alayım planını bana ne oldugunu söylermisin hemen alıyım elimin altında bulunsun..
  • Exalted grand olucak plan işte tam adını hatırlayamadım
  • Bende exalted 4 özellikli 4-5 plan var sanırım. Hatta bi tane de grand olabilir. Merak ettiğim, bu rare planların grand olanı olmayanı, 61 62 63'ü mü var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana 3 tane exalted plan düştü ama çöp hepsi para etmesi için exalted grand olması lazım
  • grand dışında planlar işe yramıyor, legend veya set değilse
  • bu arakadaşım chat bölümüne üye olamıyorum yaa yardım
  • yaptım
  • bu tip şeyleri gördükçe oyunu bırakasım geliyo adamlar nelerle uğraşıyo biz dana nerdeyiz peh peh
  • neden uğraştığınıda pek anlamış değilim parası hiç artmıyor ? sürekli eldiven yapıyo bedavaya veriyo gibi
  • Hangi materialden ne kadar vereceğimizi nerden bileceğiz ben onu anlamadım? Kaçırdığım bi nokta var ama :)
  • Yukarıda eşşek kadar yazıyormuş :)
  • benim anlamadığım; bu arkadaş tüm levelleri tamamladığı için mi craft ediyor? yoksa "plan"ları da tamamlamış mı? yani belli bir "legendery" veya "set" item yaptırabilir miyiz (tabi planı varsa)

yani item çeşitliliği mevcut mu? yoksa bildiği rare item mi yapıyor (lvl60 olsun 62 olsun hani en üst seviyesinden) ?
  • bende bi 9 tane alet craftlattım parasını çıkaracak bir alet bile düşmedi. bu craft işinde magic find iş yapar mı acaba
  • Arkadaşlar craft konusunda magic find'ın önemi yok. Ama crafter'ın tavsiyelerine uymak önemli. Bazı itemlar diğerlerinden daha çok kazançlı olabiliyor. Onur da size bu konuda yardımcı olabilir. Kendisi şu anda online.
  • bende diablo çıktığından beri onuru takip ediyorum güvenilir adam!!!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.