Şimdi Ara

Diablo 3 season sistemi nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
8.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar oyuna uzun bır sur eara vermıstım sımdı gırdım de season 3 dıye bırsey var ınternetten okudum ama akfamdakı sorulara cevap alamadım

mesela season 3 karakterı yaratınca sıfırdan mı baslıyoruz?

season 4 gelınce elımızdekı season 3 karakterı ve ıtemları ıle season 4 e devam edebılıyor muyuz? seasonlar ıle ılgılı patchler duzenlı olarak gelecek anladıgım akdarı ıle bu durumda kac ayda bır yenı sezon gelıyor olacak?

saygılar

• Her sezon birbirinden bağımsızdır. S3'de yaratttığın karakter sezon bitince normal karaktere döner ve itemları, paragon da aktarılır. Her sezon yeni karakter açılır yni sıfırdan başlanır. Her sezon yeni itemler gelir vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bollizard

Her sezon birbirinden bağımsızdır. S3'de yaratttığın karakter sezon bitince normal karaktere döner ve itemları, paragon da aktarılır. Her sezon yeni karakter açılır yni sıfırdan başlanır. Her sezon yeni itemler gelir vs.

Sesoz 3 bitince sezon 4 e gectigimizde yine sifirdan basloyoruz yani? E ozaman sezon 3 un karakterinin sahip oldugu itemlar nereye aktariliyor yada paragonlar? Bir nevi biz patch ile gelen itemlari kiralayarak oynamis oluyoruz dogru mudur? Yeni sezon gelince yeni sifirdan karakter aciyorsak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon bitince normal moda non-sezon moduna aktarılıyor item ve paragon. Bir kayıp yok. Her sezonu oynamak zorunda değilsin.
    Sezon kalksa yerine softcore ile hardcore arasında bi mod gelse keşke. Mesela ölmenin cezası ağır olmalı ama karakter silinmemeli. Ben blizarda mail attım bu konuyu. Belli bir zorlukta kesilen elite yaratık sayısına göre exp bonusu gelse ve artarak devam etse. Karakter ölünce bonus sıfırlansa diye. Fikir güzel battle.net forumlarda paylaşın tartışılsın dediler. Tabi uğraşmadım. Blizardı ikna etsek bile adamlar 1 sene düşünür sonra ptr vs. derken ben oyunu bırakmış olurum belki de ;)

• Adanabeyli A kullanıcısına yanıt
    Hardcore işi biiz aşar Biz ölüp ölüp kalkıyoruz
  • Karakterim üzerinden anlatıyım.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Shu-2526/hero/56127786 bu karakterimi Sezon 2'de açıp, sezon 2 bittikten sonra non-season taşındı. karakter ile birlikte sezon 2'deki tüm eşya, paragon ve itemlerimde non-seasonda bulunmakta.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Shu-2526/hero/58816947 bu karakter'de Sezon 3 karakteri, non-season'dan bağımsız olduğu için eşya, paragon ve item olarak sıfırdan kasmak zorunda kalıyorsun.

Yani özet olarak her sezon sıfırdan oyuna başlar sezon bittiğinde ise o sezondaki eşya, paragon ve itemlerin non-season'a taşınır. Yeni sezon ile tekrar oyuna sıfırdan başlar bittiğinde herşey tekrar non-seasona taşınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaladin

Karakterim üzerinden anlatıyım.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Shu-2526/hero/56127786 bu karakterimi Sezon 2'de açıp, sezon 2 bittikten sonra non-season taşındı. karakter ile birlikte sezon 2'deki tüm eşya, paragon ve itemlerimde non-seasonda bulunmakta.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Shu-2526/hero/58816947 bu karakter'de Sezon 3 karakteri, non-season'dan bağımsız olduğu için eşya, paragon ve item olarak sıfırdan kasmak zorunda kalıyorsun.

Yani özet olarak her sezon sıfırdan oyuna başlar sezon bittiğinde ise o sezondaki eşya, paragon ve itemlerin non-season'a taşınır. Yeni sezon ile tekrar oyuna sıfırdan başlar bittiğinde herşey tekrar non-seasona taşınır.

non season 'a dusen karakterımız ıle de season olayı olmadan oynadıgımız karakterımız ıle oynadıgımız gıbı oynamaya da devam edebılıyoruz sanırım degıl mı hocam?

ayrıca eksı veren ılerı zekayı da ceok merak edıyorum?? soru sormak eksılenme sebebi mi acaba?

• Spirit_Rises kullanıcısına yanıt
    ilk sorunuz da sezonda oynadığınız karakteri "tekrar oynamak" ise tabi ki oynayabilirsiniz. fakat bunu non-season yapabilirsiniz. Bir üst Sezon için tekrar sıfırdan başlamak zorunda kalacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adanabeyli

Sezon bitince normal moda non-sezon moduna aktarılıyor item ve paragon. Bir kayıp yok. Her sezonu oynamak zorunda değilsin.
    Sezon kalksa yerine softcore ile hardcore arasında bi mod gelse keşke. Mesela ölmenin cezası ağır olmalı ama karakter silinmemeli. Ben blizarda mail attım bu konuyu. Belli bir zorlukta kesilen elite yaratık sayısına göre exp bonusu gelse ve artarak devam etse. Karakter ölünce bonus sıfırlansa diye. Fikir güzel battle.net forumlarda paylaşın tartışılsın dediler. Tabi uğraşmadım. Blizardı ikna etsek bile adamlar 1 sene düşünür sonra ptr vs. derken ben oyunu bırakmış olurum belki de ;)

Sen türkiyedeki cacık netle hic ölmeden hardcore oynamayi nasıl düşünuyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: KOJIMA06

quote:

Orijinalden alıntı: Adanabeyli

Sezon bitince normal moda non-sezon moduna aktarılıyor item ve paragon. Bir kayıp yok. Her sezonu oynamak zorunda değilsin.

Sen türkiyedeki cacık netle hic ölmeden hardcore oynamayi nasıl düşünuyorsun

Dikkatli okumalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adanabeyli -- 1 Haziran 2015; 17:15:49 >

• Sabah uykulu gözlerle yanlıs okumuşum softcore ve hardcore arasi arasını dikkat etmemisim hem bu ara ben senin fikrine zıt bir hitapda bulunmadım hemen okudugunu anlayabiliyormusun diye tavırlara giriyorsun gözümüzden kaçmış

• quote:

Orijinalden alıntı: KOJIMA06

Sabah uykulu gözlerle yanlıs okumuşum softcore ve hardcore arasi arasını dikkat etmemisim hem bu ara ben senin fikrine zıt bir hitapda bulunmadım hemen okudugunu anlayabiliyormusun diye tavırlara giriyorsun gözümüzden kaçmış

Pardon ben abartılı bi tepki verdim. Zaten benim dediğim modda da internetin sağlam olmalı yoksa o modda da öleceksen zırt pirt softcore daha iyi. O yüzden bizim tr de zor biraz

• Olur böyle yanlış anlaşılmalar önemli degil

• Sezon bitmesine ne kadar var acaba ? Bitseydi de kurtulsaydık. Bir hevesle başladık klandakilerin çoğu normal modda oynuyor. Publicten de adam akıllı parti denk getirene kadar canımız çıkıyor. Bin pişman ettiler. Sezonu ya çok cazip yapmalılar yada kaldırmalılar bence

• Arkadaslar , sezon itemleri nasıl alcam chapter 1-2-3 yaptım itemler piyasada yok 4 chapter bitincemi gelcek anlamadım ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.