Şimdi Ara

Diablo 3 Oyuncuları (Battle Tag Paylaşım Merkezi) [366 Kişi Olduk] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
6
Favori
28.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeri gelmişken sorayım. Battle.net de tag oluşturdum sonra "change" tuşuna basıp tagımı değiştirdim fakat tekrar değiştiremiyorum ?

Düzeltme: Sanırım belli süre geçmesi gerekiyor anladığım kadarıyla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 29 Nisan 2012; 1:12:10 >
  • Arkadaşlar orijinal oyunla birlikte tekrar BattleTag oluşturmamız istenecek, bilginize.
    O nedenle betanın kapanmasına 2 gün kalmışken BattleTag lerin listeye eklenmesine gerek yok diye düşünüyorum.

@borealatis
    Bir kez değiştirme hakkın var. Merak etme şu anki BattleTag ler beta için sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theFaLLeN -- 29 Nisan 2012; 1:19:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theFaLLeN

Arkadaşlar orijinal oyunla birlikte tekrar BattleTag oluşturmamız istenecek, bilginize.
    O nedenle betanın kapanmasına 2 gün kalmışken BattleTag lerin listeye eklenmesine gerek yok diye düşünüyorum.

@borealatis
    Bir kez değiştirme hakkın var. Merak etme şu anki BattleTag ler beta için sadece.

Listeyi o yuzden guncellemiyorum hocam, Zaten 15 mayista sifirlayacagim tekrar oyunu satin alanlardan battletag isteyecegim, eminim beta da oynayanlarin bir kismi oyunu satin almayacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

quote:

Arkadaşlar orijinal oyunla birlikte tekrar BattleTag oluşturmamız istenecek, bilginize.

@borealatis

Listeyi o yuzden guncellemiyorum hocam, Zaten 15 mayista sifirlayacagim tekrar oyunu satin alanlardan battletag isteyecegim, eminim beta da oynayanlarin bir kismi oyunu satin almayacaklar.

Yalnız şöyle bir durum var. Ben beta oynamadım, Battle.net üzerinden oluşturdum "tag"ımı.diablo 3 oyunu çıkınca bu battletaglar silnecek mi ? doğru mu anladım ? Eğer öyle ise sorun yok fakat öyle olacağını sanmıyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: borealatis

quote:

quote:

@borealatis

Yalnız şöyle bir durum var. Ben beta oynamadım, Battle.net üzerinden oluşturdum "tag"ımı.diablo 3 oyunu çıkınca bu battletaglar silnecek mi ? doğru mu anladım ? Eğer öyle ise sorun yok fakat öyle olacağını sanmıyorum..

Silinip silinmeyeceğine dair bil bilgi yok. Ama en azından değiştirip değiştirmeyeceğini soracaklardır. BattleTag değiştirme ekranında buna dair bir ibare mevcut.

• zlatan61 > zlatan61#2882
  • Juvixted ----> Juvixted#2175
  • hocam d3 beta sahipleri için açıldı bu konu sanırım bugün niye hala atılıyor anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

hocam d3 beta sahipleri için açıldı bu konu sanırım bugün niye hala atılıyor anlamadım

quote:

Oyun çıktıktAn sonra da Battle Tag paylaşımına buradan devam ederiz.

quote:

• Final Getsuga Tensho --> LillHillKill#1502
  • Arkadaşlar çok az kaldı oyunun çıkmasına, önsipariş vermeyen varsa hemen versin

Listede bulunan arkadaşlarda dahil herkes BattleTagını (YENİDEN) paylaşırsa sevinirim.
  • Beni de ekleyebilirsiniz

DarkEternal#2641
  • TheMan#2916
  • Listedeki ve konudaki herkese PM atıldı (söz verdiğimiz gibi ) Listeyi güncellemek için gelecek PMleri bekliyorum...

inanmıyorum ulan SS isterim diyen varsa buyursun

Diablo 3 Oyuncuları (Battle Tag Paylaşım Merkezi) [366 Kişi Olduk]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 11 Mayıs 2012; 12:00:42 >

• MKeskin#2102 Monkla acıcam buyuk ıhtımal
  • Battle tag : Silent#2992

Saygılar.
  • quote:

Listedeki ve konudaki herkese PM atıldı (söz verdiğimiz gibi ) Listeyi güncellemek için gelecek PMleri bekliyorum...

Hocam sana 2 tane sorum var:

1.)Bu PM'ler ne içindi?
    2.)Benim Battletag'ımı neden listeye eklemedin ve dolayısı ile bana neden PM atmadın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

quote:

Listedeki ve konudaki herkese PM atıldı (söz verdiğimiz gibi ) Listeyi güncellemek için gelecek PMleri bekliyorum...

Hocam sana 2 tane sorum var:

1.)Bu PM'ler ne içindi?
    2.)Benim Battletag'ımı neden listeye eklemedin ve dolayısı ile bana neden PM atmadın?

Hocam

1-) Bu Pmler beta key sahiplerinin oyunu satın alıp almadıklarını (listeyi güncel tutmak için) ve battle taglarını değiştirip değiştirmediklerini öğrenmek içindi
    2-) 11-12 kişi düzenleyip kaydediyordum hocam mazallah elektrik gider emekler boşa gitmesin diye şimdi listeyi tamamladım 100 kişiyiz ve sizde eklisiniz.

SAYGILAR

• Coolbady --> Coolbady#2583
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.