Şimdi Ara

Diablo 3 Hakkında Bilumum Sorular Ve Yanıtlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
12.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Barbar int ilişkisi kısaca şöyle; Intelligence all res verir ama %10 dediğin gibi o yüzden direk all res veren eşyalar kasmak daha yararlı olacaktır. Şayet armor da yüksek tutulduğu takdirde barbar çelik duvar vaziyeti görür iyi bir build ile.

Internet kafe hakkında ise oynanır tabi ki şayet güvenliğin yüksek olması lazım. Birde müşterilerin battlenet hesabı ve oyunu almış olmaları lazım. Yani bir kere oyunun satın alınması gerek.
  • Cok guzel olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bir kaç sorum olacak terimler ile ilgili;

1- Block Amount tam olarak ne oluyor ve ne işe yarıyor ?

2- Thorns nedir ? Yüksek mi olmalı düşük mü ? Bunu azaltmak veya arttırmak için neler yapabiliriz ?

3- Crowd Control Reduction nedir ? Bu değer bende %0 şuan, önemli bir şey ise nasıl arttırabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

Benim bir kaç sorum olacak terimler ile ilgili;

1- Block Amount tam olarak ne oluyor ve ne işe yarıyor ?

2- Thorns nedir ? Yüksek mi olmalı düşük mü ? Bunu azaltmak veya arttırmak için neler yapabiliriz ?

3- Crowd Control Reduction nedir ? Bu değer bende %0 şuan, önemli bir şey ise nasıl arttırabilirim ?

1- Block Amount Kalkanın emdiği hasar aralığı oluyor. Misal 1000-2000 Block Amount 1 veya 2k kalkanın blockladığında indireceği hasar. Misal mob 4 k vuruyor ve sen block tutturuyorsun hasar 3 veya 2 k ya iniyor.

2- Thorns ise hasar aldığın zaman yakın menzilde sana hasar veren mobunda senin Thorns miktarın kadar hasar alması. Misal 1k thorns değerinde isen yaratık sana vurduğu anda kendisi 1k hasar alır.

3- Crowd Control Reduction muhtemelen şu an ki oyunun haliyle jail, freeze ve benzeri karakterini yavaşlatan sersemleten ve durduran her özelliğin süresini belirli yüzde oranı üstünde kısıyor.

• önceki sayfada sordum ancak kaynadı arada;

LVL52 wizard var bende D2'de lvl99 paladinim vardı ve neredeyse öteki karakterlerle hiç oynamadım diyebilirim (oynadım da paladin yanında tırt kalır)

hal bu olunca D3'te de aynı şeyi arar oldum, Monk biraz benziyor gibi ama karate kid gibi bişe olmuş sanki ne yapsam sizce monk başlasam mı?

bir de WD ilginç geliyor ama lvl 60a yaklaşınca habire eleman yarat atıl kurt yap misali oyun tarzı sıkıyor mu bilemedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kagore

Caster : Büyü eyleyen , haram işlere bulaşmış süpernatural kişi veya kişi sınıfı.

hacı naaptın sen ya
  • D3ü indirdim kurdum ve download yaparken şu yazı çıktı ne yapmalıyım arkadaşlar
    please log in to batle.net and install diablo3 dijitaly
     Diablo 3 Hakkında Bilumum Sorular Ve Yanıtlar
  • Skill sistemi ile ilgili bir sorum olacak

Bu oyunda Diablo II'deki gibi skilleri puan puan mı veriyoruz yoksa levele göre açıp puanlama yada yükseltmeyle uğraşmıyor muyuz? Oyunu dün aldım bugün bi 30-45 dk falan oynadım 5 level oldu skill açma hakkım var ama hiçbir şey açmadım şu mantığı öğrenene kadar. Nedir durum biri açıklarsa harika olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CANPOLAT68

D3ü indirdim kurdum ve download yaparken şu yazı çıktı ne yapmalıyım arkadaşlar
    please log in to batle.net and install diablo3 dijitaly
     Diablo 3 Hakkında Bilumum Sorular Ve Yanıtlar

Oyununun cdkeyini battlenet hesabından aktif etmen gerekiyor,onu söylüyor.Aktif ettikten sonra kuruluma devam edecek.

Arkadaşlar ayriyeten benim bir sorum olucak.46 level barbar karakterim var;hasarı 1 k bile değil,üstündeki itemlerde güzel aslında ama verdiği hasarı nasıl artırabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magnicifent -- 7 Temmuz 2012; 18:50:38 >

• Bu followerlar bizim dusurdugumuz altinlarda ya da kazandigimiz xplerde dususe neden oluyorlar mi? Ornegin bi dungeon da tek basima 100 altin ve 100 xp alacakken sirf follower yanimda diye bu sayilar 80 altin ve 80 xpye duser mi? 20 altinima ve 20 xpme follower cokebilir mi? Templar dayiyla ilk konustugumuzda ne bulursa benimdir demisti o yuzden killanip hic bi follower almadim yanima su ana kadar.. Isin ozu follower kullanmali miyim? Cevaplayabilen olursa simdiden cok tesekkur ederim. Bu arada oyunun RoS PS4 surumunu oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirQuadhros -- 10 Kasım 2015; 13:37:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.