Şimdi Ara

Diablo II [ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.911
Cevap
11
Favori
104.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Konuyu hortlatıyorum. Acemi charım ve 20 lvl paladinimle duriel i kesemiyorum. Zarar bile veremiyorum namıssıza 😁 şimdi boş boş dolaşıp lvl kasıp öyle mi dalayım tekrar, yoksa bu işin bir hinliği var mı? Youtube da videolar var ama gördüğüm kadarıyla hep yüksek leveller ve sağlam oyuncuların videoları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Median XL Season 15 başladı.Bilmeyenler için hatırlatayım Median XL yabancıların uzun süredir güncellemeyi sürdürdüğü bir D2 modudur.Yeni skiller, end game questleri vs. bir ton yenilik var.

Diablo 2 + LoD v1.13 indirip şuradan Launcheri indirin yeterli.

https://forum.median-xl.com/viewtopic.php?f=25&t=17828
  • Arkadaşlar bu oyunda save and quit yapıp oyuna tekrar girdiğimizde yaratıkların respawn olmasını engellemenin bir yolu ( cheat, trainer veya patch gibi) yokmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tackleberry -- 26 Eylül 2017; 3:22:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Median XL Season 15 başladı.Bilmeyenler için hatırlatayım Median XL yabancıların uzun süredir güncellemeyi sürdürdüğü bir D2 modudur.Yeni skiller, end game questleri vs. bir ton yenilik var.

Diablo 2 + LoD v1.13 indirip şuradan Launcheri indirin yeterli.

https://forum.median-xl.com/viewtopic.php?f=25&t=17828

online mi oynanıyor?

• forgot F kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an yeni patch gelene kadar Median oynama.

Şu an popüler olan mod PoD.Path of Exile oyunundan ilham alınarak tasarlanmış bir mod.Biraz daha zorlu moblar, PoE stili değişik skiller vs.

https://pathofdiablo.com/p/

Ladder var tabii ki moda özel.Multiden oyun kurarken modun "servers" kısmına bakabilirsin.Alman serverı için "gs6" yazarak kurabilirsin orada ladder karakterini.
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    Selam Hocam,

Mp da set to player 8 yazmama gerek varmi ?. Arti olarak path of exile stili tier map ( non end game haritalari varmi ) ve oyun ici beraber takilabiliriz istersen.

Gorusmek uzere

• Gerek yok otomatik olarak ayarlanıyor.
  • S.a beyler yıl olmus 2019 diablo sevgisi bitmedi gitti.diablo 3 ü ps4 te oynamis biri olarak kanaat getirdim ki diablo 2 nin yanindan gecemez döndüm d2 ye single player oynayayim dedim barbarian hastasiyimdir en son ki savemde 87 lvldim.immortal king setini tamamlamistim.nerellerden dustu derseniz.kaski hellde andarielden ve diablodan kemeri nm de far oasisteki omurgasiz yaratiklardan ayakkabi ve eldiven hellde mephisto ve diablo diye hatirliyorum ayakkabi nithalaktanda dusuyor baltasi hellde ancient wayde iskelet bir boss grubundan ve andariel ve jungle flayerfe kabileler toplulugundan dustu.son olarak zirhida baal a giderkeken worldstoneda 3 kata inince 4 mu 8 kollu mu ne bi yaratik yokmu bu act 2 deki lağamdada gorursunuz kendilerini heh o yaratigin bossundan dustu.simdilerde kemer ve zirhi haric dusurdum.yine 87 levelim 2 3 haftami aldi.simdi oynamak isteyen varsa gamerangerdan beraber atariz bu arada aniuls bilmem ne charm ve tourch charmlari single playerda cikiyor haberiniz olsun bende vardi.son versiyonu 1.14d de grafikleri duzeltmisler baslamak isteyene duyurulur.

• Ben ve birkaç arkadaşım Battlenet serverleri üzerinden birlikte oynuyoruz. Bize katılmak isteyen, tek oynamaktan sıkıldım diyen varsa bizimle oynamaya bekleriz.
    Yaş Ortalamamız +20
    Özelden yazabilirsiniz.
  • Ayrıca Twitch Türkiye'de tek diablo 2 yayıncısı twitch/gwann 'dır.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 31 Mayıs 2020; 21:54:14 >
  • W3 den sonra D2 remastered bekliyorum. Bakalim.

• windows 10 da oynayabilen var mı?
  • Başlık güncellendi.
  • Takip.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geri döndük

• Path of diablo

• Battlenet üzerinden oynayanlar dönüş yaparsa paslaşırız

• Bence path of diablo yükle herkes orda. Ocakta yeni sezon var.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.