Şimdi Ara

DiabLo 2 MoD Median XL 'Güncellendi !' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
14.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aman konuyu siyasetten kapatmasınlar da
    Çözünürlük olmadan da yaşayabilirsin ben 800*600 ile memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultimir

Aman konuyu siyasetten kapatmasınlar da

Walla sonradan piman oldum neyse kapatalım
    Bu arada benim monitör 19 inç 1360x768 harita ufacık tepecik bişi, karakter hayvan derece yakın oluyor. Bu durumda göz kusuru yaratabilir, sen bana yardımcı olurmusun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aumar

quote:

Orijinalden alıntı: Ultimir

Aman konuyu siyasetten kapatmasınlar da

Walla sonradan piman oldum neyse kapatalım
    Bu arada benim monitör 19 inç 1360x768 harita ufacık tepecik bişi, karakter hayvan derece yakın oluyor. Bu durumda göz kusuru yaratabilir, sen bana yardımcı olurmusun ?

Valla ben hiç kullanmadım,bir kez denedim oyunu bozdum üzgünüm yardımcı olamam

• Önemi yok Kardeş sadece sorudm bu arada Bi kaç konu açta topiği yürütelim Garip kalmış yavrum
  • Evet arkadaşlar tatilimden döndüm.Bu akşam fulltime oyundayım acc name felan yazdım mesaj felan atarsınız burdanda pm atabilirsiniz.Önemli olan oyunda olmam.Ladder res. gelmesi güzel oldu,en azından uzun bi süre rahat oynayabileceğiz ve hepimiz baştan başlıyoruz.Neyse işte,akşam oyundayım isteyen gelir.
  • Hort oldu ama oyuna başladık gibi yeniden
  • Oyunda bir kaç yenilik var o kadar. İsteyen oynayabilir ...
  • Ben hala oynuyorum.En son bir ladder reset filan olmuştu.Hiçkimseyi göremiyorum gerçi burada oyundan,yine de hala oynuyorum ben.
    Assassin vardı,Javazon açmayı düşünüyorum
  • Güzel bir moda benziyor denemek lazım.
  • Ladder yalama oldu iyice.Cmt günü ladder res geliyor tekrar.1.f9g ile.Oynayacaklar indirsin,artık onunla oynanıyor.
  • yha bi tek sneji indiremeyen benmiyim
  • Hala takılan var mı ? Ben uzun zamandan beri bu modu oynamayı red ediyordum ama bugünlerde ilgimi çekmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

Hala takılan var mı ? Ben uzun zamandan beri bu modu oynamayı red ediyordum ama bugünlerde ilgimi çekmeye başladı.

Hocam serverda oynamıyorum ama arada single giriyorum genelde dota oynadığım için olmuyor yani.Oynamak isterseniz şu an d2maniacs kapandı,kendi server'ıhttp://tsw.vn.cz/how-to-join/ buradan mxl ultimative'i indirerek oynayabilirsiniz.Normal diablo 2 den çok çok daha zordur tabii ki.Sorunuz olursa çekinmeden özel mesaj yoluyla sorabilrsiniz.

Edit : Hocam 5 yıllık konuyu hortlatmışsınız sanırım bu konuda buraya ait değil artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeFSuH -- 23 Ocak 2015; 22:00:39 >

• Ladder resetlendi 08.07.2016'da !

Ladder takılan arkadaşlar var mıdır ?

Ben bir arkadaşımla bugün yarın başlıyoruz, ama tamamiyle moda yabancı olarak.
  • Hala oynayan varsa yada başlamak isteyen varsa bana mesaj atabilir, birlikte oynayabiliriz. Konuda anlatılan görevlerin çoğu outdate oldu artık, mxl documentation dosyasını tekrar incelemeniz gerekebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeFSuH

Hala oynayan varsa yada başlamak isteyen varsa bana mesaj atabilir, birlikte oynayabiliriz. Konuda anlatılan görevlerin çoğu outdate oldu artık, mxl documentation dosyasını tekrar incelemeniz gerekebilir.

MeFSuH, yeni ladder ne zaman açılıyor o zaman başlamayı düşünebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobafett

quote:

Orijinalden alıntı: MeFSuH

Hala oynayan varsa yada başlamak isteyen varsa bana mesaj atabilir, birlikte oynayabiliriz. Konuda anlatılan görevlerin çoğu outdate oldu artık, mxl documentation dosyasını tekrar incelemeniz gerekebilir.

MeFSuH, yeni ladder ne zaman açılıyor o zaman başlamayı düşünebilirim ?

13 Ocak'ta yeni ladder'a geçildi, bu ladder çok yüksek ihtimalle son ladder olacak, bundan sonra median sigmaya geçilecek gibi duruyor.
  • GELİYOR!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 19 Mayıs 2017; 22:41:55 >
  • Cok beklenen Sigma geldi bildiginiz uzere, aktif oynayan arkadaslar buraya mesaj birakirlarsa bir grup olusturabiliriz.
  • MeFSuH neredesin agabey konun unutulmasin asagilarda diye yaziyorum hazir yeni ladder baslamisken. Ilk mesaji saglam bir guncellemen gerekiyor vaktin olur mu bilmem ama cok sey degismis olmali. Kim var kim yok bir yazin isterseniz. Median XL discord'unda haberlesilebilir:https://discord.com/invite/ngvBfge
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.