Şimdi Ara

DiabLo 2 MoD Median XL 'Güncellendi !' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
1
Favori
14.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben oyundayım şuan gir bir iki konuşalım
  • ya baya zor bi adam buldum 11lvl yaptım
    baştan druid actım gireceğim zaman yazarım az işim var
    build olarak slow bow druidmi yapmam lazım?
  • Sen bilirsin ama elimde Sacred Uniq Druid bow var verebilirim.

Edit : MefSuH oyuna geç læ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyraél -- 8 Eylül 2010; 20:26:36 >
  • birde para nasıl kasacam cogu sey 1 golda satılıyor potlar hemen bitiyor cok identify gerekiyor para lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaty123

birde para nasıl kasacam cogu sey 1 golda satılıyor potlar hemen bitiyor cok identify gerekiyor para lazım

Yav ne olduysa oda açamıyor-giremiyorum amazonla.Neyse paladin ile gelirim oda ismi versene
  • giriyorm bi dk veriyim adını
    Realm median xl demi
    median xl de Türkler gelin diye oda kurdum
    Adım Intoxicate

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaty123 -- 8 Eylül 2010; 21:27:56 >
  • Beyler dosyaları falan hallettim, servera girdim. Oynayan Türk yok mu? Ama oyun hakkında pek bilgim yok söylmiş olayım. Sıfırdan char açtım
  • beyler herkes gibi bende baştan başladım.çünkü charlar resetten sonra eskimiş oldu.ultimiride ekledim ama konuşmadı benle.Belki farklı bişey vardır ne biliyim çokta önemli değil.Charın adı bruteking.Görürseniz iletişime geçebilirsiniz.Bu aralar oyunda olmayacağım çoğu kişi gibi.Sonra ayarlarız zaten...
  • Arkadaşlar oyun hakkında tecrübeli bir arkadaş daha var,Türk. Acc Name'si Harkle kendisi Razzasin.Görürseniz takılın ona yaşayın hayatınızı.Galiba forumdan değildi kendisi ama olabilirde...
  • mefsuh giremiycem bugun bide sorcerer accam ne onerirsin build
  • güzle görünüyo ama ben daha 2009 oyunlarına zaman ayıramıyorum ki. bir de diablo ile uğraşırsak ohooooo
  • 2-3 gündür yoktum.Geri geldim.Mefsuh o sırada hemen çıkmam lazımdı konuşamadım.Şuan bir sorunum var lütfen birisi yardım etsin..Amazonum var benim.Ancak şuanda char ile hiçbir odaya giremiyor-açamıyorum.Çıldırmak üzereyim en iyi charım ve tek düzgün kullandığım charımdı.Depoda da şuan sürüyle item var.O charı kurtarmam lazım
  • Oyun hakkında hiç bir bilgim yok ama ortam olması için bende girebilirim ?
    Tavsiye ve önerilere her zaman açığım...
  • Evet beyler server res. yedi yeni ladder var artık.Oyuna 0 dan başlıyoruz
  • Bizim sansa bak ya Hadi bastan yeni bi ugras cıktı arkadaslara
  • Gittim güzelim amazon,paladin Her neyse yeniden Bloodzon kasıyorum
  • Aumar şuanda oyundaysan oda ismi ver bir geleyim
  • Daha oyuna başladınmı desene sen Çözünürlük yaması hata veriyor bende onun hatasını düzeltsem direk damlıycam mrk etmen
  • Bu arada Nickimi "Tyraél" yapıyorum forumda
  • O Zaman 'HAYIR'lı Uğurlu Olsun :D:D:D:D
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.