Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
88.162
Cevap
923
Favori
3.558.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sp@wn

Ben de uzun vadeli alım yapmayı düşünüyorum. İş Bankası ile çalışacağım zira maaş hesabım orada.
    Cumhuriyet veya çeyrek almaya çalışacağım...
    Bakalım Hayırlısı diyelim...

uzun vadeli yatırım en güzel düşüncedir.Bankadan altın almak en güzeli çünkü saklama derdin yok
    Evde olsa hırsız girer nereye koysam düşüncesi adamı yoruyor ve evde altın saklamak ciddi tehlike

benim yöntemimde ise hem altın alıyorum hemde alsattan kazanıyorum tek dezavantajı bankanın da benim kazandığımın yarısı kadar her zaman kazanması :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

Ben de uzun vadeli alım yapmayı düşünüyorum. İş Bankası ile çalışacağım zira maaş hesabım orada.
    Cumhuriyet veya çeyrek almaya çalışacağım...
    Bakalım Hayırlısı diyelim...

İş bankasından altın alacaksanız altın hesabı açtırırsanız daha iyi olur.Anlaşmalı olduğunuz için herhangi bir kesintisi yok.
    Yatirim hesabına da tam,yarım altın alabilirsiniz fakat yıllık "koruma,saklama" gibi bi kesintisi varmiş.Şubemden aldığım bilgidir.İsterseniz araştırın...
  • Garanti bankasından alıp satıyorum gram usulu yıllık ücreti yok bilginize
  • Merhaba
    Benim akbank'ta bir hesabım var ve orada altın almak yerine B tipi altın fonu var.
    Tavsiye edermisiniz, altın almak ile aşağı yukarı aynı şeye mi denk geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dustnbones

Merhaba
    Benim akbank'ta bir hesabım var ve orada altın almak yerine B tipi altın fonu var.
    Tavsiye edermisiniz, altın almak ile aşağı yukarı aynı şeye mi denk geliyor

İsterseniz altın fonu alabilirsiniz ama fonun yüzde 15 stopaj kesintisi var.
    Altında stopaj yok döviz gibi alınıp satılmakta. Bana kalırsa direk altın alın
  • altın 1468 'i gördü arkadaslar bence 1470 i geçip 1475 den aşağılara doğru inecek.Elinde mal olan yarın iyi takip etsin.
    Dolar yükselişte bu durumda bizde TL bazında altında yükselişte dikkat edelim.
  • Merhaba herkese altın 1477 den geri döndü artık ustalastık noktaları bile bilyioruz :)
  • Altın bir rekor daha kırdı!

Uluslararası piyasada altının onsu fiyatı, gördüğü 1.479 dolarla yeni bir rekor kırdı.

Bundan önce 11 Nisan Pazartesi günü 1.476 dolarla uluslararası piyasalarda rekor seviyeyi gören altın, bu sabah açılışta da 1.479,60 dolarla rekorunu yeniledi.

Sabah saatlerinden itibaren altının ons fiyatı 1.472-1.479 bandında hareket etti. Uluslararası piyasada altının onsu saat 10.15 itibariyle 1.477 dolar seviyesinden işlem görüyor.

bigpara
  • yeni rekordan sonra satışlarla birlikte tekrar biraz düşüşe geçer ama geçen seferki rekordan sonraki kadar düşmeyeceğini tahmin ediyorum.Haziran ayına kadar...
  • Altın rekorlar kırıyor ama TL bazında bişey yok, düşük kur yüzünden elimdeki altınları satamıyorum :(
  • 1479 dan verdim malı bekliyoruz şimdi 1450 ye gelsin tekrar alaık
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczemre

Altın rekorlar kırıyor ama TL bazında bişey yok, düşük kur yüzünden elimdeki altınları satamıyorum :(

elinde gerçek altın yoksa bankada altının varsa altını dolara çevirebilirsin.
  • 1480 doları da gördük hayırlı olsun beyler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosef

quote:

Altın rekorlar kırıyor ama TL bazında bişey yok, düşük kur yüzünden elimdeki altınları satamıyorum :(

elinde gerçek altın yoksa bankada altının varsa altını dolara çevirebilirsin.

Gerçek altın olarak var. Konuyu açmakta biraz geç kaldınız
  • quote:

Gerçek altın olarak var. Konuyu açmakta biraz geç kaldınız

şu anda beklemekten başka çareniz yok ONS 1485 ile tekrar rekor kırdı
    Dolar düşük eğer dolar bir cıkarsa bu ONS ile elinizdeki altın baya değerlenecek tabi dolar cıkarsa
  • Selam Arkadaşım Bende Altın Hesabı Açtırmak İstiyorum ama bir kaç sorum olcak

Öncelikle İş bankasından Yapmayı düşünüyorum çünkü ablamda ordan açtırmış ve banka kartı'da oranın var.

şimdi ben elime para geçtikçe altın olarak almak istiyorum ayda 1.5 milyar kadar yatırım yapabilirim.

sence bu şekilde değerlendirmek en iyisi mi.

para öle köşede duracağına bu şekilde değerlndirmek isitiyorum? en iyiside bu şekilde gramla veriliyormuş sanırsam ?

1. 2 senede bekletcem zarar etmem değil mi ? sağlam bu altın ? ve hesabı açtırmakda fazla sürmez ? iş bankasıda güvenilir ?

ve şimdi zamanı değil mi ? artı bankamatık kartım var olur demi kredi kartı olması gerekmiyor :? açmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 17 Nisan 2011; 23:20:22 >
  • Garanti altın hesabinda Hesap işletim ücreti yada extra komisyon kesiyormu .internet üzerinden altın alım satımı yapılıyor mu.dolar olarak altın alabiliyor muyuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

Garanti altın hesabinda Hesap işletim ücreti yada extra komisyon kesiyormu .internet üzerinden altın alım satımı yapılıyor mu.dolar olarak altın alabiliyor muyuz.

Hesap işletim ücreti komisyon yok fakat altın 46.00 dolarken garanti sana 46.10 dolara satıyor alırken 45.90 dolara alıyor yani gram başında 0.20 dolar komisyon gibi bir kesintisi var.(adı komisyon değil)
    internet üzerinden alım satım yapılıyor.dolar olarak alınıyor(ilk mesajda okursan tüm acıklamalar var zaten)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

Selam Arkadaşım Bende Altın Hesabı Açtırmak İstiyorum ama bir kaç sorum olcak

Öncelikle İş bankasından Yapmayı düşünüyorum çünkü ablamda ordan açtırmış ve banka kartı'da oranın var.

şimdi ben elime para geçtikçe altın olarak almak istiyorum ayda 1.5 milyar kadar yatırım yapabilirim.

sence bu şekilde değerlendirmek en iyisi mi.

para öle köşede duracağına bu şekilde değerlndirmek isitiyorum? en iyiside bu şekilde gramla veriliyormuş sanırsam ?

1. 2 senede bekletcem zarar etmem değil mi ? sağlam bu altın ? ve hesabı açtırmakda fazla sürmez ? iş bankasıda güvenilir ?

ve şimdi zamanı değil mi ? artı bankamatık kartım var olur demi kredi kartı olması gerekmiyor :? açmak için

1-işbankasından gram altın alınabiliyormu tam bilgim yok.bankaya bir sor
    2-her eline para geçtikce alman güzel mantıklı
    3-altında zarar etmen cok zor düşerken satarsın kardan zararın olur en fazla
    4-bankamatik kartı bile olmasa işlem yaparsın yeterki internet bankacılıgın olsun

• Garantiye gittiğimizde ne diyoruz hesabın adı ne ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.