Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42754276427742784279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3.74 ortalamalı, kaybettiğim mevduat faizini de hesaplarsak 4.08 maliyetli dolarım var. o kadar bekledikten sonra zararına bozmak da içime sinmiyor. yıl sonu dolar 4 olacak deniyor ne kadar doğru buluyorsunuz?
  • Haşırt 3.77-4.46-5
  • Neler oluyor ? Cikalim mi ne var ne yok ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 3,80

Euro 4,49

Altın 156 ne oldu akşam akşam anlamış değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece gece ne oldu bende bilmiyorum ama dolar zirveyi tamamlamak üzere bence , yarın eldekileride boşaltırım düşmezse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

3.74 ortalamalı, kaybettiğim mevduat faizini de hesaplarsak 4.08 maliyetli dolarım var. o kadar bekledikten sonra zararına bozmak da içime sinmiyor. yıl sonu dolar 4 olacak deniyor ne kadar doğru buluyorsunuz?

hiç sanmıyorum ,bence buralardan 3.60 altına alacaklar geri
  • https://invst.ly/5kp6j

Saatlik...

Macun tüpten çıktı bir kere....

YTD...

• Haftalardır ekim sonu dolar lazım diyorum gördü beni yaptı tepeyi başka açıklaması yok bu oynaklığın

• Altında 155-156 olmuş goldprice da.. yarın 155 olsa çıksak mı ne yapsak bilemedim

• 3.65 gibi dolar düzeltmeye girecek düşüncesiyle yüklü alım yapmadım. Dolar şimdi 3.80 den girsek mi?

• Arkadaş gün gün hafta hafta mı bakıyorsunuz ki ? Şu anki gidişat bugün olmasa da yarın yarın olmasa da yıl sonunda yıl başında 4'ü geçecek artık.Yani gidişat bu.3'ün altına falan inme ihtimali malesef yok artık.Nasıl iner onu da bilmiyorum da..2001 sonrası neler olmuştu da düzeldi onu da hatırlamıyorum.

• climanjero C kullanıcısına yanıt
    Hocam altından çıkalım mı

Çok soru soruyorum farkındayım ama böyle hareketlenmeler olduğu zaman treni kaçırmak istemiyorum rahatsızlık veriyorsam kusura bakmayın lütfen :)
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    Ben geçen 3.77 den ve sonrasında 3.68 den girdim, giriş o giriş bi daha çıkamadım hala tersteyim. ani kararlar vermemenizi öneririm, yatırım tavsiyesi değildir :)

• Dolar euro altin borsa hepsi yukseliyor neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleWorld

Hocam altından çıkalım mı

Çok soru soruyorum farkındayım ama böyle hareketlenmeler olduğu zaman treni kaçırmak istemiyorum rahatsızlık veriyorsam kusura bakmayın lütfen :)

ben altınla devam edeceğim valla , ons 1270$'dan döndü beklediğim gibi hareket ediyor şimdilik , 1360$'a kadar bir yükseliş gelecek eğer dolar o arada fazla bir gerileme göstermezse gram fiyatında 160tl üzeri gelebilir , ons 1360$ garanti hedef...
    dolar/tl'de ise kesin olan şu var 3.60 altına düşecek bu geri , ama ne kadar süre sonra göreceğiz o seviyeleri ona birşey söyleyemiyorum işte. altın'daki yükselişe paralel dolar/tl kurunda düşüş olur ama umarım çok sert olmaz ve ons artarken gram fiyatında yükseliş devam eder

• Benim anladığım Climanjero'nun formülü şu:
    Elinde altın varsa ons 1360'ı görene kadar tut,ons 1270 civarlarındaysa bir de üstüne doları 3,60'ın altında yakalarsan yine altın al.
    Ben aynen bunu yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excaliburr -- 25 Ekim 2017; 22:46:14 >
  • Alman bankalar Türkiye'ye verdikleri kredi miktarını kısma kararı almış galiba. Dolardaki yükselmenin sebebi bu haber olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excaliburr

Benim anladığım Climanjero'nun formülü şu:
    Elinde altın varsa ons 1360'ı görene kadar tut,ons 1270 civarlarındaysa bir de üstüne doları 3,60'ın altında yakalarsan yine altın al.
    Ben aynen bunu yapacağım

benim beklediğim böyleydi altın ons 1270$ olduğunda dolar/tl'de 3.60-3.65 arasında olur diye tahmin ediyordum fakat dolar'ın 3.70-3.75 olması gram fiyatında hedefi bayağı saptırdı yani gram 148tl'den alım fırsatı verir diyordum olmadı.
    dün ons 1270$'da dip yaptı bana göre artık sadece yükselişi bekliyorum ben , altın fiyatlarında tahminleri sadece ons bazlı yapacağım bundan sonra.

dün 1270$'da dip hareketi tamamlanmışa benziyor , üst tarafta ilk hedef 1360$.
    1360$ üzerinde ise 1430$'a kadar tırmanışlar gelebilir.
    şimdilik altınla devam , 1360$'a yaklaştığında tekrar bakarız.

• Hocam 1360 hedefi için bir süreniz var mı acaba ?
  • Lanet olsun dolarına, zaten getirisi düşük.

Ocaktan beri elimde bekle bekle şiştim, nerdeyse sinirden zararına bozup kurtulacaktım.

Elimde 247 dolar kaldı 3,82'den onu da satınca tamamen tl'de olacağım.

Altın gibisi yok ya, hem getiri yüksek, hem de bekleme süresi çok daha kısa.

Düşse de girsem.
  • 
Sayfa: önceki 42754276427742784279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.