Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (4225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42234224422542264227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne yani benim 500 dolar almam yetmeyecekmi dolar'ı 3.45 lerde görmek için?dolar aldık euro'yu düşürdük iyimi gerçi bu beklenen birşeydi galiba fed kararı sonrası...dolar bir süre bu seviyelerde kalsada altın'da 140 lirayı görse bari gram olarak.
  • Ümitler iyice kırılıyor 2 ay oldu gireli

1000 lira faiz kaybı

1000 lira Altın kur farkı 2000 içerdeyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Altın niye saldı yahu

Bende full gramdayım ;) beklemedeyim, bugğn sizi altın.inde gördüm ama sizdiniz sanırım değilmi ?

Evet :)

• climanjero C kullanıcısına yanıt
    Üstat, altında 1300 $, dolarda 3,7tl hedefi yaz sonunu bulurmu? Varı yoğu altına dolara gömdük tatilde parasız kalmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vırvır

Üstat, altında 1300 $, dolarda 3,7tl hedefi yaz sonunu bulurmu? Varı yoğu altına dolara gömdük tatilde parasız kalmayalım.

bende aynı durumdayım
    yaz sonunu bulmasın zaten , hali hazırda gereğinden çok fazla bile bekledi.
  • Ben biliyordum böyle bayrama meteliksiz sokacak bizi bu altın

• quote:

Orijinalden alıntı: Msavaşusa

Ben biliyordum böyle bayrama meteliksiz sokacak bizi bu altın

hiç belli olmaz , bir bakmışsın 2-3 günde 10-12tl birden fırlamış , daha önce olmayan şey değil.
    beklediğim gibi endeksler kırmızıya dönmeye başladı bile altındaki düşüş 15-20$ daha devam eder gibi en fazla ondan sonra yukarı dönmesi lazım.(1240$-1250$ destek.)
    dönüş başladığında ise 1320$ barajı geçilirse asıl o zaman seyreyleyin gümbürtüyü , gram için mininmum hedef 151tl ama ons öyle beklediğimden fazla tepki verirse belki temmuz - ağustos gibi 160tl+ olur gram kim bilir
  • hoja bu karamsar grafik hakkında ne dersin?

https://www.tradingview.com/i/n7SXlFpy/

gümüş ağzımın suyunu akıtıyor (kilosu 538 dolar ) yalnız grafikteki gibi olursa daha alınası yere gelebilir. 1260 stop loss yapılabilir tabi ytd değildir. varolan sakın satmasın uzun vade roket zaten o konuda hepimiz hemfikiriz

şu arkadaş bizle hemfikir değil yalnız https://www.tradingview.com/i/vbtBz0Aa/
    böyle bir düşüşü destekliycek ne varsa açmış painti çizmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pokajy -- 15 Haziran 2017; 19:3:36 >

• 16.50 aşağısında dip yapmasını bekliyorum , altın/gümüş oran yüksek seyrediyor .
    ralli başlarsa gümüşte en az bir 18.50$ geleektir, eğer altın 1320$ geçerse 1400$ üzerine doğru hareketlenir, gümüş'te 23-24$'a kadar uzanabilir o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi climanjero -- 15 Haziran 2017; 19:53:49 >
  • Altın bizi batırdı 144 den aldığımız alın bugün 141, fedle beraber gram altında 151 beklerken 141 görmek

• Msavaşusa kullanıcısına yanıt
    145-146 seviyesinden çıkamadık ki. Geçen günlerde yükselişi gördüm ama iş yoğunluğundan bozamadım fena dip yaptı altın
  • Altına son kez 100gram civarı yatırıcam bakalım ne olacak

• altın alma zamanı mıdır_
  • cafzafer2 C kullanıcısına yanıt
    ben sahsen konturpiyede kaldım, yuksekten aldigim altinla beklemedeyim. ama su anda nakitteyseniz, tl/gr olarak 140 iyi bir alım seviyesi.

adettendir: yatirim tavsiyesi degildir, karar ve risk size aittir...
  • varmı alım yapan? 141,5 dan alınırmı şu an
  • Ben gümüş tren istasyonun önüne kamyonu çektim bekliyorum.
    bankadan mı alıyorsun yoksa fiziki mi sen hocam? hangi banka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pokajy -- 16 Haziran 2017; 18:0:1 >
  • Endeksler artık son uzatmaları oynuyor bana göre , hafta kapanışları oldukça zayıf zaten önümüzdeki haftalarda katlanarak artar satış baskısı gibime geliyor.Altın 1254$... hafif bir düşüş daha bekleyebiliriz 1245$'a kadar ; ama dönüş an meselesi.Bu arada altın'da trend yönü daha uzun olabilir yükseliş başladığı zaman 1320$ geçilirse ilk olarak 1410-1430$ aralığını hedef olarak bekleyebiliriz.Bu arada beni takip edip pozisyon alanlara bir özür borçluyum galiba.Mayıs ayında tavsiye verirken dolar ve altın'ın bu kadar uzun süre altta bekleyeceğini tahmin etmedim.Pek sık rastlanılan bir durum değil bu.Hedeflerde kesinlikle değişiklik yok ; altın 151tl+ , dolar 3.70+
    Umarım bayramdan önce biraz toplarlanma görürüz.
    Ne özürü hocam sorun yok ;) bekleriz sıkıntı değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bazı platform lardaki yorumcular Trump gidiyor dolar birdaha belini dogrultamaz şeklinde yazılar okudum doğruluğu nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 42234224422542264227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.