Şimdi Ara

DH'ye Bedava ALTIN - DÖVİZ Danışmanlığı (1927. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.161
Cevap
923
Favori
3.558.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19251926192719281929
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hay bin kunduz..
  • Garanti

94,2880 95,1040 alsam mı acaba çok kararsızım yav. %100 gireyim diyorum ama biraz daha düşer diye öğlen sonuna kadar beklemeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

dolar 1,9166 da tıkandı kaldı. ordan bi salsa kendini altında dehşet alım fırsatı verir mi?

hayaller ötesi olur
  • ben çıktım millet girmeye çalışıyor.
  • Ons 1544 seviyesinde iken bir miktar satış yaptım ana paradan zararım 220 tl, halbuki daha 1 ay önce karım 300 tl idi.. 500 tl kayıp ile bozdurmuş oldum

Yeniden iyi bir düşüş olursa alıp zararı gram nezdinde çıkarma niyetim var zaten aksi halde çıkış trendi uzun vadede olacak gibime geliyor böyle olsa bile bu çok uzun bir süre sonra anapara zararımı karşılayacaktı, 96 tl ortalama ile almıştım yüksek fiyattan alanlar beklesin sakın bodurmasın kısa vadede olmasa bile uzun vadede zararınızı mutlaka karşılayacaksınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Optech -- 29 Aralık 2011; 12:52:28 >
  • ons un aşagıya hareketi kortkutuyor sabah almayı düşünüyordum
    şimdi komple cıktım yarım saatte nerdeyse sattıgım noktadan alabiliyorum
    acaba dahada düşermi????
  • Gidiyor..
  • artık umrumda değil. isterse yerin dibine batsın. ama ben bu zararı çıkarmazssam o zaman içim rahat etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyildizemre

ben çıktım millet girmeye çalışıyor.

herkes kaçarken, sen gözünü karartıp alacaksın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbar_77

ons un aşagıya hareketi kortkutuyor sabah almayı düşünüyordum
    acaba dahada düşermi????

Dolardan korkmak lazım..Ons'un çıkması için global olarak tek bir neden bile yok...Dolara açıktan mudahale gelsede keyfimiz yerine gelse diyorum..Almamamın tek nedeni dolar..
  • beyler 95.35 den almama ragmen zarara gıdıyorum.gectımız aylarda duser dıye dusunerek satmıstım dırek 1*2 gunde yukselmıstı.sımdıde tam alım zamanıdır dıye 95.35 den aldım gecenlerde 98 lerı gordu dedım gene aynı sey olacak beklım az daha yukselsın dıye.sımdıde dırek dıbın dıbını gordu.arkadaslar cıdden bu nedır boyle lanet olsun..uzun vade aslında dusunuyordum ama boyle devam ederse aldıgım fıyattan bıle satamayacagım.bu sansızlıkla kumar hastalıgı olsaydı bende 1 gunde tum servetımı kaybetmıstım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

beyler 95.35 den almama ragmen zarara gıdıyorum.gectımız aylarda duser dıye dusunerek satmıstım dırek 1*2 gunde yukselmıstı.sımdıde tam alım zamanıdır dıye 95.35 den aldım gecenlerde 98 lerı gordu dedım gene aynı sey olacak beklım az daha yukselsın dıye.sımdıde dırek dıbın dıbını gordu.arkadaslar cıdden bu nedır boyle lanet olsun..uzun vade aslında dusunuyordum ama boyle devam ederse aldıgım fıyattan bıle satamayacagım.bu sansızlıkla kumar hastalıgı olsaydı bende 1 gunde tum servetımı kaybetmıstım.

1.530 destek dedik almayın kırarsa 1.450 dip...1.529'u görsede hemen kendisini 1.530 üzerine attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KMLSNY -- 29 Aralık 2011; 13:05:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: odrin34

quote:

Orijinalden alıntı: akyildizemre

ben çıktım millet girmeye çalışıyor.

herkes kaçarken, sen gözünü karartıp alacaksın...

bu gramın üzerine gram ekleyemezsem rahat etmmem.
    hadi mb yap bir babalık da gözümüz gönlümüz şenlensin
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

quote:

Orijinalden alıntı: barbar_77

ons un aşagıya hareketi kortkutuyor sabah almayı düşünüyordum
    acaba dahada düşermi????

Dolardan korkmak lazım..Ons'un çıkması için global olarak tek bir neden bile yok...Dolara açıktan mudahale gelsede keyfimiz yerine gelse diyorum..Almamamın tek nedeni dolar..

cok dogru söylüyorsun dolar düşmeye başladımı direk 90 ları bile görebiliriz ama
    dolar şıkıntısı var piyasada o yüzden bir miktar artmasını daha bekliyorum
    tabi bu abd nin ne yapacagı belli olmaz ons böyle giderse???

her zaman temkinli olmak lazım zaten

nerdende girdim bu altına bilmiyorum

ALLAH herkese sabır versin

• Kar i birak artik uzun vadede zararimizi kapatariz diye düsünüyoruz ne hale geldik :(

Aksakalli Dede seni dinlemedik ah ah ah ....
  • Merhabalar arkadaslar.94.00' den 2000 gram aldım.Güzel bir yılbası beni bekliyor artık.Batarsa da cıkarsa da ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gold!nGold

Merhabalar arkadaslar.94.00' den 2000 gram aldım.Güzel bir yılbası beni bekliyor artık.Batarsa da cıkarsa da ...

Doları bekleseydiniz Zira ONS'un çıkması için bir neden yok...
  • İş bankası dondu. Uzun zamandır güncellemiyorlar.
  • şugar 94,11 çok ballı fiyat gibime geldi...
  • 
Sayfa: önceki 19251926192719281929
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.