Şimdi Ara

--DH Yaz Stajyerleri--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuyu başka amaçlı açmıştım ancak farklı farklı cevaplar gelince değiştireyim dedim Stajınıyla ilgili aklınıza gelen herşeyi, beğendiklerinizi, beğenmediklerinizi, sıkıntılarınızı gelin paylaşın benim gibi stajında sıkılan insanlar da biraz kafasını dağıtmış olur.

Benim sıkıntım: 15 mbit internet var ancak herşey engellenmiş, neyse ki youtube'a girebiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bataktakm -- 25 Temmuz 2011; 17:20:00 >

• bende aynı durumdaym iş yok boş boş oturuyom yeter ya :s
  • Ben de suan stajdayım ama benim staj yaptıgım yer bilgi işlem..Yani loglara takılsam da kendimi silebiliyorum Normalde hangi sitede kac dakika kaldıgına kadar kayıt altındadır.. Sistem amatör degilse hotspot shield gibi programlar da işe yaramaz haberin olsun dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: crocodile_92

Ben de suan stajdayım ama benim staj yaptıgım yer bilgi işlem..Yani loglara takılsam da kendimi silebiliyorum Normalde hangi sitede kac dakika kaldıgına kadar kayıt altındadır.. Sistem amatör degilse hotspot shield gibi programlar da işe yaramaz haberin olsun dostum

burada da bilgi işlemden staj yapan birisi var bu arada aşağıda ethernet kablosu buldum onunla bağlanıyorum kablosuzla değil yani. Tracker'ları çalıştırdım ama nedense indirmiyor birşeyler daha yapmam lazım galiba ama yapmayacam kalsın. Bana oyun lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: bataktakm

quote:

Orijinalden alıntı: crocodile_92

Ben de suan stajdayım ama benim staj yaptıgım yer bilgi işlem..Yani loglara takılsam da kendimi silebiliyorum Normalde hangi sitede kac dakika kaldıgına kadar kayıt altındadır.. Sistem amatör degilse hotspot shield gibi programlar da işe yaramaz haberin olsun dostum

burada da bilgi işlemden staj yapan birisi var bu arada aşağıda ethernet kablosu buldum onunla bağlanıyorum kablosuzla değil yani. Tracker'ları çalıştırdım ama nedense indirmiyor birşeyler daha yapmam lazım galiba ama yapmayacam kalsın. Bana oyun lazım

kablosuz kablolu farketmez.Eger duzgun bir sistemi varsa network uzmani tarafından hangi sitelere girip giremeyecegin belirlidir..afedersin ama kendini yırtsan da giremezsin eger network uzmani hakikaten uzmansa

• bizim borusandaki uzman gibi mesela :) bende stajdayım ama çoğu yere giremiyorum dh forever
  • Stajım keşke bitmeseydi.
  • haxball oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: azawarai

bende stajdayim her sey serbest sikilmiyorum
    mutluyum huzurluyum

Mobilin zararları
  • Sabah saat 11'den beri 47 m3 betonu dökemedik Beton gelir kalıpta sorun çıkar, kalıp sağlamdır beton gecikir, her şey yolunda gidiyordur vibratör tekler... Yarım saat önce konteynera girdim yav. Tepede güneş, azıcık rüzgar essin diye dua ediyoruz. Halinize şükredin...

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serpico. -- 25 Temmuz 2011; 17:02:00 >
  • konuyu DH Yaz Stajyerleri diye değiştireyim bari, herkes stajıyla ilgili aklına geleni istediğini yazsın, bol bol stajyer var herhalde dh'de
  • 30 mbit. Lanet olası websense her b*ku engelliyo
  • 1 aydır staj yapıyorum web tasarım firmasında bu son hafta hiç bişey engelli değil allaha şükür , akşama kadar torrent son hız
  • yok mu başka staj yapan?
  • var var . teknik servisteyim ama web okuyorum . tüm gün koşuşturmaca. boxer ıma kadar terliyorum her gün valla. hiç şikayetçi değilim ama çok şey öğreniyorum
  • Ford Otosan İnönü Fabrikasında stajdayım, bu hafta bitiyor ama.
  • Şehir Hatlarında Makina stajyeriyim. Rahatım, huzurluyum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.