Şimdi Ara

• DH XBOX ONE SAHİPLERİ • (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
6
Favori
17.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fifa 14 forza 5 ryse

gt: ChaffyMoon2446

ağır acemiyim senelerdir ps4 kullanan biri olarak
    yas 34 ist
  • Beyler nasıl memnun musunuz?
  • Dantemike kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bf4 ile takas düşünürmüsünüz oyun birkere oynandı "sadece single player" tertemiz durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydo72

quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: mr.marvel

Xbox ps4 arasında kaldım diye bir cümle söylemek istemiyorum . 2sinide alıcam yakında ama ilk alıcağım xbox istiyorum fakat şu DİSK içinde kırılma vs gibi olaylar varmı halen ? yaşayanlar ? ps4'dede vardı hdmi sorunu sanırm o giderildi gibi bişey yeni gelen makinalarda . xbox sıcaklık değerleri nasıl ?

Disk kırılma gibi bir sorun yaşayan yok forumda konsolun ısınma sorunu yok

ilk aldığım XO nun blueray disk bozuk çıktı aynı youtube daki gibi GG den aldığım için geri yolladım. ilk partide %1 ( kargoda aldığı darbeye dayalı) hata var.

Benim xone da da var oyle vit hata cok kuvuk ama allahtan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benide yazin arkadaslar day one edition ile
     • DH XBOX ONE SAHİPLERİ •

• ben de aldım,

itsalpg gamertag
  • Bu forum sayfasında herkes gamertag'ini niye paylaşıyor arkadaşlar? Benim bildiğim bu paylaşımın amacı xbox one kullanıcıları birbirlerini tanısınlar, arkadaş olsunlar, birbirleriyle oyun oynasınlar heralde...
    Ya da ben yanlış biliyorum.
    Herkes gamertag'ini yazmış; ekliyoruz, mesaj atıyoruz cevap veren yok, oyun daveti atıyoruz cevap yok, party daveti atıyoruz millet kendi havasında.... Eee ne halt etmeye gamertag paylaşıyoruz o zaman, artistlik olsun diye mi
    Kusura bakmayım, akşam akşam sinirim bozuldu bu forumda gamertag paylaşan bazı tiplere. Bazen insanlar müsait olmayabilir, havasında da olmayabilir ok'de, en azından bir cevap yazın xbox one'da kardeşim, Ayıp!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Furious_tr kullanıcısına yanıt
    Senin GT nedir dostum bana istek gönderdin mi?

• .de gibi .com'da masrafları iade ediyor. 7 şubatta bilgi maili yollamışlar.

ORDER PLACED
    December 9, 2013

Hello,

We're writing to let you know we processed your refund of $136.00 for your Order .

This refund is for the following item(s):

Item: Xbox One Console
    Quantity: 1

Reason for refund: Export fee reduced

Here's the breakdown of your refund for this item:

Import Fee Deposit Refund: $136.00

We'll apply your refund to the following payment method(s):

We've processed a refund for the above order in the amount of $136.00. The refund should appear on your account in 2-3 days if issued to a credit card.
    Refunds issued to a bank account typically take 7-10 days to reflect on the account balance.
  • FitterWesker87 arkadaslar . Fifaya beklerim.

• Sizi daha önce arkadaş listeme eklemiştimde online denk gelemedik, sözüm size değil...
    Denk gelirsek inşallah bir iki oyun çıkarırız
  • Arkadaşlar dün millete yazıpta kimseden cevap alamayınca canım sıkıldı. Kusura bakmayın biraz sert olmuş mesaj...
    Ama mesajın özü geçerli tabi, amaç arkadaşlık, dostluk, oyun olmalı bence
    not: bu arada benim gamertag yanlış yazılmış: doğrusu FuriousTR olacaktı...
    Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furious_tr -- 14 Şubat 2014; 10:28:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furious_tr

Arkadaşlar dün millete yazıpta kimseden cevap alamayınca canım sıkıldı. Kusura bakmayın biraz sert olmuş mesaj...
    Ama mesajın özü geçerli tabi, amaç arkadaşlık, dostluk, oyun olmalı bence
    not: bu arada benim gamertag yanlış yazılmış: doğrusu FuriousTR olacaktı...
    Edit: imla

Dostum ekle benide forza ve cod var oyun oynar sohbet muhabber ederiz :)

• Forza 5 ve dead rising 3 var suan benide ekleyebilirsiniz. Gamertag: ArananAdam2106 ekleyenler forumdan oldugunu bildirirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Talat2106 -- 22 Şubat 2014; 21:12:07 >
  • Gamertag bjkneo

Xbox one pal

• xboxone ntsc US 500gb
    gamertag: deagonmk

oyunlarım:fifa14, dr3, nba2k14, nfsr, zumba

Her akşam saat : 22:00 den sonra ve hafta sonları xboxlive'dayım sıkı fifacıları bekliyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deagonmk -- 24 Şubat 2014; 14:05:38 >
  • arkadaşlar valla ben abd den aldım adaptörü aşağıdaki adreste 50 TL ye ayarladı sağ olsun ustalar tak çalıştır oluyor adaptör ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim ataba ların ya 400 w almanız lazım o hem pahalı hemde ağır ayriyetten yer işkal ediyor zaten xbox ın adaptörü yeterince büyük 100w lık olan ataba ve ya diğerleri de makine bazı anlarda 110w-120 w çıkıyor ora makineyi kapatmak zorunda kalıyor sakıncalı oluyor o zaman bence en güzeli adaptörü ayarlatmak ben çıktıktan 1 ay falan sonra aldım cihazı hemen ayarlattım o zaman benim adaptör xboxone olarak ilk yaptığı adaptördü hiç sıkıntı çıkarmadı İStanbul daki arkadaşlar gidipte yaptırabilir İst. dışından da kargo ile gönderebiliyorsunuz güvenilir arkadaşlar normalde çoğunluklu laptop adaptör tamiri yapıyorlar arayın konuş pratik çözüm

Adres : Turan Elektronik Dereboyu Cad. Dere Sok. Kezban Apt. No:5 Dükkan:2E 34387 Mecidiyeköy-İstanbul

► Telefon : 0212 213 48 69 - 0507 914 73 59

► E-mail : adaptorcu@adaptorcu.com

• darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    ben aldım amazon.com dan kapıya kadar teslim gümrük vergileri içinde 1350 TL ye geldi 50 TL ye de adaptörü 220w a ayarlattım mecidiyeköy de masrafım bu kadar tabi oyun alırım dersen ve ya charge kit alırım dersen iş değişiyor birde her ürünü TR ye göndermeye biliyorlar benim anladığım kendi stok satışlarını Prime diye belirtiyor onların tümü TR ye geliyor gümrük vergisini ödeyerek mesela şimdi gir xbox one sepete at adres seçim yerine geldiğinde bu ürün TR ye gönderilemiyor diyor.Bunu da anca amerikandanal.com gibi siteler var sanada oradan bir adres veriyor sen kendi adresin gibi giriyorsun paket oraya geliyor ordan kendinde kargo ettiriyorsun gümrük vergisi çıkarsa ki xbox da çıkacak o zaman paket TR ye geldiğinde seni telefonla arayıp masrafını bildiriyorlar sende ödüyorsun sonra paket evine geliyor
  • Hocam eklememişsinşz beni :) önceden yazmıştım yukarıdan yer kapmak için :)
    Day one cılardanım söylemesi ayıp
    Gt : bakkal nuri

• Arkadaşlar bende xbox one pal sahibiyim gamertag'ım : TR FATiH 38

Özellikle battlefield 4 oyuncusuyumdur...
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.