Şimdi Ara

• DH XBOX ONE SAHİPLERİ • (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
6
Favori
17.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Furious_tr

Gerçek yani bulunabilir xbox gamertagini fifa next gen konusunda paylaş istesen...
    not: oldboyico için "couldn't find" diyor sistem.

şimdi yaptım galiba denermisin yine...
  • burock34 kullanıcısına yanıt
    Şimdi işteyim de eve geçince denerim oluyorsa sizi eklerim. Yalnız dediğim gibi Fifa 14 next gen kısmına da mesaj bırakırsanız oyunun hastaları ile bolca maç yapıp "akıllarını alırsınız"
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furious_tr

Şimdi işteyim de eve geçince denerim oluyorsa sizi eklerim. Yalnız dediğim gibi Fifa 14 next gen kısmına da mesaj bırakırsanız oyunun hastaları ile bolca maç yapıp "akıllarını alırsınız"

çok akıl alamamda alırım yani yinede :)...türklerle oynamak daha zevkli olur ya...çok uyuz yabancılar :)
  • martın ilk haftası almanyadan xbox isteyen varsa sanırım sadec 1 adet getirebiliyoruz getirebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

quote:

Orijinalden alıntı: m3l1h

amazon.com şu an yapıyor görünüyor, gümrük vs masraflarını da ekledim. Emin misiniz acaba?

Amazon US gönderiyor Xbox... 10 gün önce ve bugün satın aldım, voltaj çevirici ile de bir sıkıntı yasamazsin

Hocam toplamda ne kadar tuttu gümrük kargo vs herşeyiyle.?
  • WoW STORMRAGE kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Voltaj dönüştürücü yerine uyumlu bir adaptör bulunabilir mi ? Ayrı satılıyor mu Xbox'ın kendi adaptörü ?
  • merhaba arkadaslar benim 1 yillik xbox gold live aboneligim var ben normalde amerikada yasiyorum , 1 ayligina tatile geldim burda fifa 14 ultimate team e girdim online oynamaya calisinca '' your gamer profile doesnt have the correct permision to access this feature '' dior acaba neden neyapmam gerekior
  • O sorunun Usa yada Tr ile ilgisi yok, sizin konsoldaki privacy settings ile ilgili bir sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahlok

Merhaba. Voltaj dönüştürücü yerine uyumlu bir adaptör bulunabilir mi ? Ayrı satılıyor mu Xbox'ın kendi adaptörü ?

internetten araştırdığımda çoğu kişinin dönüştürücü kullandığını gördüğümden bende dönüştürücü aldım, açıkçası araştırmadım adaptör konusunu

@FB_ArDa

1450 TL ancak amazon yaklaşık 70 TL sini geri iade edecek diğer makine gelince mailini göndereceğim parayı iade ediyorlar, forumdan bir arkadaşım bu şekilde 2 makineden 135 TL para iade aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WoW STORMRAGE -- 12 Ocak 2014; 13:21:20 >
  • Ben de dün itibariyle kavuştum konsola. daha oyunum yok ama demoları sıraya soktum indirmeye

İlk izlenimlerim;

- Gamepad'de analog çubuklar küçülmüş baya, genel olarak ele oturmasını sevdim. Sağ ve sol tetikler yani RT ve LT ne kadar harika olmuşsa, LB ve RB de okadar kötü olmuş kanımca. Tabi biraz alışmam gerek.
    - NTSC makina, ATABA 400W çeviriciyle sorunsuz çalışıyor.
    - Konsol uzun süre açık kalmasına rağmen çok çok az ısınıyor, hele adaptör hiç ısınmıyor diyebilirim.
    - Dashboard biraz karman çorman geldi bana. Sanki daha tam bitmemiş gibi. İlk açtığımda settings'i bulmam baya uzun sürmüştü
    - Kinect sesli komut çok başarılı ve hızlı. Zaten bana göre karmaşık olan dashboard'da sesli komut vererek ilerlemek çok daha kolay ve hızlı geldi.
    - İlk kurulumu yaparken klasik update istedi, ama ilk kurulumda uzun süre bomboş ekran veriyor, insan kitlendi zannediyor, bari bir işaret koysalarmış oraya
    - İnternet Explorer gayet başarılı ve hızlı. Sol analog mouse, sağ analog scroll rolü üstleniyor. RT sayfaya zoom yapıyor, LT de zoom out
    - Kutulu oyunum olmadığı için demoları indirmeye başladım. FIFA 14 tek kelimeyle mükemmel olmuş, hele kamerayı broadcast yapıp, kontrol ayarlarını da manuel pas ve şuta çekince, gerçek maç yayını izliyorsunuz ve yaşıyorsunuz. En kısa zamanda Forza 5 ve Ryse edineceğim bakalım.

Şimdilik ilk notlar bunlar. Aşağıya da dandik telefonumdan çektiğim resimleri koyuyorum;

• DH XBOX ONE SAHİPLERİ •

• WoW STORMRAGE kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgiler için
  • Arkadaşlar elimde hic kullanilmamis ataba 400w var uygun fiyata birakcam xbox gümrükte sıkıntı oldu daha fazla beklememek için ps4 aldım bende bos duracağına isine yarıycak bi arkadaşa gitsin (gönül isterdi forza 5 oynamak ama belki ilerde ins )

• Müthiş olmuş cihaz..Daha tam olarak kurcalayamama rağmen harbiden yeni nesil başlamış diyebilirim..Fifa'yı da satın aldım store'dan, gerçekten muazzam..seyircileri izlemekten topu kaybediyorum bazen

İlk golümü de hatıra olsun diye kaydettim aşağıdan izleyebilirsiniz;

http://www.youtube.com/watch?v=QvQj11cGPuI&feature=youtu.be
  • DDR3'te kalanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeiist

DDR3'te kalanlar

Çok ağır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

Orijinalden alıntı: Zeiist

DDR3'te kalanlar

Çok ağır

Ortalığı kızıştırayım dedimde kimse girmiyo konuya Xbox One alan yok galiba
  • beni de ekleyin geçen cuma geldi cihaz oyunlar bf4 forza5 - gamertag: Tink TheVeJaR
    bide fifanın indirme kodu var cihazla gelen isteyene satabilirim uyguna
    bu arada cihazı komple elektrikten kesiyorum ups kullandığım için sizce sıkıntı olur mu ?
  • Benim makinede bugün geldi oyunları sıraya koydum bekliyorum.
    Gt: lazseyfo

• Merhaba arkadaşlar,

Gamertag: Elturco27

ekleyebilirsiniz.
  • amazon trye oytun gonderiyor mu bilen var mi
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.